07 – 13 Şubat 2011 Haftası

Posted on Updated on

08 Şubat’ta Chiron Balık burcuna geçmesi ile birlikte ruhsal ve bedensel şifa ön plana çıkacak. Alternatif şifa yöntemlerine her zamankinden daha fazla ilgi duymaya başlayacağız. Kendimizde gizli olan şifacılık yeteneğini de keşfedeceğimiz uzun soluklu bir döneme girmiş oluyoruz böylece. Hayatta neyin değerli olup olmadığını sorgulayacağız bu hafta, hatta bu sorgulama değer yargılarımızı da etkileyecektir.

09-10 Şubat’ta Venüs Pluto ile kavuşacak. Eğer abartılı bir sahip olma, isteme duygusu ile baş etmek zorundaysak bu hafta işimiz daha da zorlaşacak demektir. Gereksiz harcamalardan muhakkak kaçınmak gerekir, çünkü bütçemizin sınırını bu hafta her an unutmaya hazır durumdayız. Yanlış harcamalar birikmiş paramızı riske atmamıza sebep olabilir.Maddi kayıplarla uğraşmak zorunda kalabiliriz.  Finansal risk alınmaması gereken bir haftadayız. Tüm bu etkilere rağmen bazı kişilerde de iş hayatında beklenmedik, umulmadık kazanç fırsatları olacaktır. Ancak bu çok nadir kişiye kısmet olacak bir özellik gibi.  Ayrıca güzellik ve estetik konularla ilgili müdahalelerden muhakkak kaçınmak gerek. Bu hafta göreceğimiz her pırıltılı şeyin bir mücevher olmadığını bilmeliyiz. Görünen yüzün altında gizli gerçekler bizi özellikle yatırım, finans ve aşk konularında kolayca yanıltabilir. Kadınlarla olan her türlü ilişkide de dikkatli olmak mantıklı olacaktır.  Düşüncelerimizde uçlarda gezinmemeye çalışmalıyız. Sadece siyah ya da beyazın değil, ikisinin arasında birçok gri tonunun olduğunu da görmeliyiz. Aksi takdirde gerçekleri görmemiz mümkün olmaz. İlişkilerde beklenmedik krizlerin de gündeme gelebileceğini unutmayalım.

Ay Taktikleri – Bu Hafta

07 Şubat 2011 saat 00.47’den 09 Şubat 2011 saat 13.24’e kadar Ay Koç burcunda büyümekte; Jüpiter’in de etkisini yansıtan Ay sayesinde kendimizi keyifli ve neşeli hissedeceğiz. Enerjimiz son derece yüksek ve hedefimize odaklanmakta zorlanmıyoruz. Eğer iş hayatı ile ilgili herhangi bir girişimde bulunmak istersek ya da satış pazarlama alanında bir işimiz varsa, başarılı işler çıkarabiliriz. İkili ilişkiler ve aşk hayatı ile ilgili konularda kendimize verdiğimiz önemi partnerimize de verirsek çok keyifli vakit geçirebiliriz. Yeni bir ilişkiye başlamanın yoğun enerjisini de Koç burcu sayesinde hissediyoruz. Baş ve göz ağrılarına dikkat!

09 Şubat 2011 saat 13.24’ten 12 Şubat 2011 saat 00.22’ye kadar Ay Boğa burcunda büyümekte; Kendimizi, güvende hissedeceğimiz, özgüvenimizin yerinde olacağı günler. Finans konuları ile ilgilenmek için çok uygun. Genel olarak ikili ilişkilerimiz, aşk hayatımız ve keyif yaşantımız üzerinde olumlu etkileri vardır. Ancak Kova burcunda yerleşmiş olan Merkür, Mars, Güneş ve Neptün’e sırasıyla kare açı yapacak olan Ay hem zihinsel anlamda, hem de kadın erkek ilişkileri anlamında gerginlikler yaşayabileceğimizi gösteriyor. İnatçı ve taviz vermez tutumumuzdan muhakkak kaçınmamız gerekiyor. Zihinsel anlamda yaşayacağımız gerginlik, zihinsel üretkenliğimizi artıracaktır.

12 Şubat 2011 saat 00.22’den 14 Şubat 2011 saat 07,50’ye kadar Ay İkizler burcunda büyümekte; Eğitim, öğretim, satış ve pazarlama gibi konularda birçok gezegenin desteğini alan Ay, zihinsel olarak son derece aktif ve üretken olmamızı sağlayacak. Düşüncelerimize kendimiz bile yetişemeyebiliriz. Önemli toplantıları yapmak için çok uygun günler. Aynı zamanda seminer, ya da tanıtım toplantıları içinde çok uygun. İkili ilişkilerde hem uyum, hem de fikir alışverişi belirgin olacak.

Ay Taktikleri’ni daha detaylı öğrenmek istiyorsanız; tüm ayrıntıları “Ay Taktikleri” kitabında bulabilirsiniz:

http://www.dr.com.tr/Search.aspx?kw=ay+taktikleri&gid=00001&criteria=999&media=999

Sevgiler

Yurda Hal

07 – 13 Şubat 2011 Haftası” için bir yanıt

    perihan said:
    05/02/2011, 12:09

    sevgili yurdahal 9-10 şubatta venüs plütoyla kavuşacakmış.benim haritamda da 9.evde başakta venüs plütoyla kavuşum yapıyor.ben nnasıl etkilenirim

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s