22 Mayıs 2011 saat 05.33’den 24 Mayıs 2011 saat 15.25’e kadar Ay Kova burcunda küçülmekte

Posted on Updated on


Huzurlu hisseden, ancak harekete geçme gereği hissetmeyen burçlar: Koç- İkizler- Terazi- Yay- Kova

Gergin hisseden, ancak harekete geçen eylem yapmaya istekli burçlar: Boğa – Aslan-  Akrep

İçsel huzursuzluk hisseden burç: Balık

Ay boşlukta: 24 Mayıs 2011 saat 10:39- 15:25 arası

Ay küçülmekte: verme dönemi –paylaşma dönemi

Motivasyonumuz yüksek ve keyfimiz yerinde. İyimser olmak için ayrıca çaba sarf etmemize gerek yok.  İkili ilişkilerinizde zihinsel iletişim önemli olacak ve kendinizi iyi ifade edebileceksiniz. Kalabalık arkadaş çevrelerinde bulunmak, bir partiye katılmak, kısacası sosyal olmak Ay-Kova günleri için çok uygundur. Ayrıca geleceğe yönelik planlarınızı gözden geçirebilir, uzak hedeflerinizi planlarınıza dahil edebilirsiniz. Güneş’in de İkizler burcunda, yani bir hava burcunda olması ve Kova’daki Ay ile olan üçgeni, Koç’taki Uranüs’ten de destek aldığı için, ukala ve sivri dilli, marjinal espriler yapmaya meyilli olmanıza sebep olabilir. Zaman zaman kırıcı olabilirsiniz.

Ay Kova günleri Güneş ışınları çok etkilidir. Hava kapalı bile olsa, önlem almadan dışarıya çıkmamalısınız. Kan dolaşımınızı harekete geçirmek ve varsa varis problemlerinizin azalmasına yardımcı olması için Ay Kova günlerinde yanınızda bir kehribar taşı bulundurabilirsiniz. Ayrıca varis problemleriniz için Atkestanesi kremi ile bacaklarınıza masaj yapmak çok iyi gelecektir.

22 Mayıs günü özellikle akşam saatlerine kadar etkili olan Ay – Güneş üçgeni ve Uranüs sekstili ikili ilişkilerde kendimizi daha iyi ifade etmemize, hazır cevap olmamıza sebep olacaktır. Ayrıca ruhsal yanımız ile madde bedenimizin uyumu söz konusu. Bu gün okuduğunuz kitaplara, ilgilendiğiniz konulara her zamankinden daha fazla dikkat etmelisiniz. Çünkü bu sayede ruhunuzun gerçekte ne ile beslenmesi gerektiğini, neye ihtiyaç duyduğunu tespit edebilirsiniz. Kendinizi farklı hissediyor olabilirsiniz, bundan korkmak yerine tadını çıkarın, çünkü geçici bir etkidir.

22 Mayıs gecesi Ay sırasıyla Kavuşum halindeki Mars ve Venüs’e, ardından Merkür’e Kare açı yapacaktır. 22 Mayıs gecesi yine  ilişkilerimiz zihnimizi meşgul edecek belli ki, aşk, ihtiras, tutku ve cinsellik gri hücrelerimizi yoğun olarak meşgul edecek. Eğer ilişkinizde bazı problemler yaşıyorsanız, bu gece bunlar üzerinde düşünmeli ancak harekete geçmemelisiniz. Yine gecenin ilerleyen saatlerinde Satürn ile üçgen açı içinde olan Ay mantıklı, akla yatkın ve kullanılabilir çözümler sunacaktır. Kararlarınızın duygularınızdan uzak olabileceğini, gerçekçi yaklaşımlar olabileceğini de söylemeliyim. Ay- Merkür karesi sayesinde bu gece geç saatlere kadar çalışıp üretecek enerjiyi kendinizde bulabileceksiniz. Zihninizi üretkenliğe yönlendirirseniz, aklınıza üşüşecek kuruntuları, şüpheleri de kendinizden uzaklaştırmış olursunuz.

24 Mayıs sabah 10.39’da Ay ve Jüpiter arasında gerçekleşecek olan sekstil açı, kendimizi gün boyunca iyi hissedeceğimizi göstermekte. Ancak unutmamalıyız ki, bu Açının hemen ardından Ay boşluğa düşecek ve beklentilerimizi boşa çıkaraktır. Bu yüzden,  saat 15.25’e kadar sadece yarım kalan işlerimizi tamamlamalı, yeni bir işe el atmamalıyız. 15.25’ten sonra artık burç değiştiren Ay motivasyonumuzu, beklentilerimizi, duygu dünyamızı bambaşka etkilemeye başlayacaktır.

Seminer ve eğitim duyuruları:

1)    Yurda Hal ile Galaksi Rehberi / İkizler Burcu Yeni Ay (Aylık Gökyüzü ve Yeniay Çalışmaları Semineri) 01 Haziran 2011 saat 19:30  Yaklaşık iki saatlik seminerimde hem hep birlikte Yeni Ay için dileklerimizi konuşacak, hem de dilek ve niyetlerimizle ilgili tohum ekme/olumlama meditasyonumuzu gece nasıl yapmamız gerektiği hakkında konuşacağız. Buluşmamız Yeniay ve Tutulmadan birkaç saat önce gerçekleşeceği için bu sefer daha farklı bir meditasyon çalışması yapacağız. Bu meditasyon özellikle tutulma ardından aydınlanma niyeti ile yapılacaktır. Ardından bir aylık astrolojik gökyüzü etkilerini konuşup, sırasıyla tüm burçlara  değineceğiz. İlginin yoğunluğu ve yerimizin kısıtlı olması  sebebiyle  sadece yurdahal@gmail.com adresinden rezervasyon yaptıranları seminere kabul edebilmekteyiz. Seminer ücreti 33,–TL+ K.D.V.’dir.

             Not: Semineri her ne kadar iki saatle sınırlamaya çalışsam da genel anlamda (her halde    

                     anlatmayı ve konuşmayı sevdiğim için) sürenin daha uzun olması söz konusudur.

2)    Işıkların Dansı  – Güneş ve Ay İlişkisi- Astroloji Eğitimi semineri Ankara detay için lütfen tıklayınız: https://astroistanbul.com/2011/05/19/819/ 4-5 Haziran 2011

 3)    “Yurdahal ile Ay Taktikleri ve Çekim yasası” – Bilgi Paylaşım Derneği Taksim’de 18 Haziran 2011 Cumartesi  saat 11:00- 17:00 arası.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s