29 Ağustos – 04 Eylül 2011 Haftası Galaksi Rehberi

Posted on Updated on

Galaksi Rehberi

Gezegen Seyri

29 Ağustos – 04 Eylül 2011 Haftası

Haftaya Başak burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay ile başlıyoruz. Dilek ve niyetlerle ilgili bilgileri bültenin daha aşağıdaki bölümlerinde, “Başak Burcunda Yeni Ay” başlığı altında okuyabilirsiniz. Başak Burcu Yeni Ay’ı ve artık düz harekete geçmiş olan Başak burcunun yönetici gezegeni Merkür’ün de etkisiyle, çalışkan duygularla tatil yapacağınız bir haftadasınız.

Başak Burcu Yeni Ay’ının gerçekleştiği an, ufukta da Başak burcu yükselmekte ve Yükselen üzerinde Ay/Güneş ve Venüs kavuşum içindeler. Önümüzdeki bir ay süresince daha ince eleyip sık dokuyan, karar vermekte zorlanan, başladığı işi dallandırıp budaklandıran bir hal sergileyebilirsiniz. Gereksiz işlerin içinde boğulmamaya özen gösterin. Venüs’ün de Yeni Ayla kavuşuyor ve yükseliyor olması, dış dünyaya olan yansımanızın önemli olacağını, detaylara, gizlenen güzelliklere odaklanabileceğinizi gösteriyor. Belki güzellik kavramı ile uyum içinde olmayan fiziksel özelliklerinizi ele alıp, kusursuzlaştırmaya çalışabilirsiniz.

Yeni Ay’ın Başak burcunda olması, aynı zamanda hizmet etme anlayışınızı ön plana çıkarıyor. Hizmet etmekten, yararlı olmaktan kaçınmayın, olabildiğince faydalı  çalışmalar yapın. Emeğinizi başkası için kullanmaktan uzak durmayın. Bu dönem başkalarına sağlayacağınız karşılıksız yarar, size hiç ummadığınız bir şekilde sistemde artı olarak geri dönecektir.

Bereket dönemidir, Başak Burcu Yeni Ay ile başlayan süreç. Geçen bir yıllık süreç ve gelecek bir yıllık süreç için şükredin.

Bu Yeni Ay haritasında Satürn’ün Terazi burcunda ve 2. Evde olması, harcamaların kontrol altında tutulması gerektiğini, sadece temel ihtiyaçlarınıza yönelik harcama yapmanın doğru olacağını gösteriyor.

Mars Satürn karesi etkisi zayıflasa da, bu hafta süresince kendisini hissettirmeye devam edecek. Bu yüzden gerginliklere karşı hazırlıklı olmalısınız. Hayatınızı kısıtlayan etkilere karşı sergileyeceğiniz duygusal hassasiyet, kendinizi üzecek davranışlarda bulunmanıza sebep olabilir.

Her ne kadar Mars ve Satürn’ün zorlayıcı etkisini hissediyor olsak da, 30 Ağustos’ta Venüs ve 03 Eylül’de Güneş, Jüpiter ile üçgen açı içerisinde olacak. Şartlar ne olursa olsun (tatil ya da çalışma ortamı, ev temizliği ya da sonbaharın iş temposuna hazırlık) hayatın tadını çıkarabileceğiniz etkiler ortamı sarıp sarmalamış durumda. Özellikle Toprak grupları (Boğa/Başak/Oğlak) bu etkiyi daha yoğun hissedecekler. Şans faktörünün de daha belirgin hissedileceğini unutmayın!

01 Eylül -26 Aralık 2011 tarihleri arasında Jüpiter geri harekette olacak. Eğer, Haziran başından beri, her hangi bir konuda kazançlı olabilecekken  fırsatı kaçırdığınızı düşünüyorsanız,  26 Aralık tarihine kadar bu tür fırsatları tekrar gözden geçirme ve değerlendirme şansı yakalayabilirsiniz.

Güzel bir Hafta diliyorum!

Yurda Hal

___________________________________________________

Seminerler ve Duyurular

  • “Yurda Hal ile Galaksi Rehberi” Terazi Burcu Yeni Ay Semineri: Bu seminerde bir ay süresince hangi gökyüzü etkilerinin altında olacağımızı, bireysel ve toplumsal anlamda ön plana çıkan konuların neler olduğunu konuşacağız. Ayrıca hangi burcu nasıl bir ay bekliyor inceleyeceğiz. Tabii bir de Terazi Burcu Yeni Ay’ı sebebiyle hangi dileklere ağırlık vermemiz gerektiğini (burçlara göre de inceleyeceğiz), Gökyüzünün etkilerini de göz önünde bulundurarak, dilekte bulunurken nelere dikkat etmemiz gerektiğini tespit edeceğiz. Seminer tarihi: 27 Eylül 2011 Salı saat 19.30 (yer bildirilecektir- İstanbul) Seminer ücreti: 36,– TL

Seminer için kayıt yaptırılması gerekmektedir. Kayıt için yurdahal@gmail.com

“Benim Yıldız Taktiklerim” Bir ajanda düşünün…  Size özel hazırlanmış! Sadece sizin doğum anınıza özel astrolojik bilgileri temel alarak oluşturulmuş, içinde tüm yılınızı şekillendirecek bilgilere sahip bir ajanda! İçinde size ait bütün bilgilerin işaretlendiği, size hayatınızı kolaylaştıracak kılavuz niteliğinde bir ajanda. İçinde size özel… devamını okumak için linki tıklayabilirsiniz: https://astroistanbul.com/2011/08/18/benim-yildiz-taktiklerim/,

________________________________________________

Ay Taktikleri

Ay Taktiklerini Aşağıdaki linklerden izleyebilirsiniz:

28 Ağustos 2011 saat 21.14’den 30 Ağustos 2011 saat 21.26’a kadar Ay Başak burcunda Yeni Ay fazında;  http://www.uzmantv.com/2930-agustos-2011de-ay-insanlari-nasil-etkileyecek

30 Ağustos 2011 saat 21.26’dan 01 Eylül 2011 saat 21.49’a kadar Ay Terazi burcunda büyümekte; http://www.uzmantv.com/31-agustos-2011de-ay-insanlari-nasil-etkileyecek

01 Eylül 2011 saat 21.49’den 04 Eylül 2011 saat 00.05 ‘e kadar Ay Akrep Burcunda büyümekte; klipleri daha sonra sayfaya eklenecek!

04 Eylül 2011 saat 00.05 ‘den 06 Eylül 2011 saat 05.05’e kadar Ay Yay burcunda büyümekte;

klipleri daha sonra sayfaya eklenecek!

Danışmanlıklar:

Kendinizi daha iyi tanımak, yeteneklerinizi fark etmek ve hayatınızı sizi mutlu edecek amaçlara doğru yönlendirmek isteyebilirsiniz. Hatta gelecek bir yıl süresince karşılaşabileceğiniz maddi ve manevi gelişim fırsatlarını en iyi şekilde değerlendirmek isteyebilirsiniz. Yeni bir iş kurmak, evliliğe adım atmak ya da hayatınızın üzerinde önemli etkisi olacak başka bir adım atmayı planlıyor olabilirsiniz. Astrolojik danışmanlık bu konuda en doğru yolu gösterir ve atacağınız adımların sizi daha fazla mutlu etmesini sağlayabilir. Danışmanlık almak için linki tıklayıp, danışmanlık seçeneklerinden birini seçebilirsiniz: https://astroistanbul.com/haritaanalizi/

___________________________________________________

Yeni Ay Başak Burcunda 29 Ağustos 2011 saat 06.04’te

Başak Burcunda Yeni Ay geçen hafta yazımda belirttiğim alanlarda etkili olacaktır : “Başak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay iş bulma, işe başlama, çalışma ortamı, gündelik hayatın işleri, ev işleri, sağlık konuları (Başak burcu genel sağlığı ilgilendirdiği kadar, bağışıklık sistemi ve sindirim sistemi ile yakından alakalıdır), çalışma temposu, çalışkanlık, detaylı işçilik gerektiren konular, ev hayvanları gibi konuların ön plana çıkmasını sağlayacaktır.”

Dileğiniz her ne ise bir kâğıda yazıp toprağa gömebilirsiniz. Ya da isterseniz, Yeniay saatinde imgeleme de yapabilirsiniz. Diyelim ki dileğiniz iş bulmakla ilgili, o zaman olumlamanız ya da imgelemeniz için aşağıdaki yöntemi kullanabilirsiniz.

Olumlama: “Ben mutlu ve huzurlu olduğum, çalışmaktan zev aldığım bir işte çalışıyorum. İşimden elde ettiğim kazanç o kadar bereketli ki, her istediğimi karşıladıktan sonra hem biriktirebilecek, hem de başkalarına yardım edebilecek miktarda para kazanıyorum. İşim bana zevk veriyor, işimi yapmaktan çok keyif alıyorum. “

İmgeleme: İmgelemeye başlamadan önce, nasıl bir işte çalışmak istediğinize karar verin. Sonra imgelemeye başlayın: İstediğiniz işte çalışırken, bir gününüz size göre nasıl olmalı? Sabah kalktıktan sonra hangi eylemlerde bulunmalısınız? İşe saat kaçta başlıyorsunuz? İş ortamınız nasıl bir yer? Kalabalık bir ortam mı, yoksa yalnız mı çalışıyorsunuz? Evde mi, ofiste mi yoksa sahada mı çalışıyorsunuz? İşiniz hareket mi gerektiriyor, yoksa masa başı bir iş mi? Kazancınız ne? İşinize hangi ulaşım yolları ile ulaşıyorsunuz? İşinizden ne kadar para kazanıyorsunuz? Şimdi tüm bunları düşündükten sonra imgelemeye başlayın. Tam bir işgününüzü imgeleyin. İmgelediğiniz iş günü aynı zamanda çalışmanızın karşılığında elinize geçen parayı da temsil etsin. İmgelediğiniz günün sonunda ya da ortasında maaş alın ya da hesabınıza para yatsın ve siz bu parayı hesabınızda görün!

İmgeleme ya da yazılı olumlama çalışmasını (isterseniz her ikisini birden) tam Yeni Ay saatinde yapmayı ihmal etmeyin.

Eğer isterseniz dileğinizi yazdığınız kâğıdı toprağa da gömebilirsiniz. Mümkün oldukça yerküre ile doğrudan temasa geçen bir alan olmalı (saksı değil doğrudan toprak!) Ancak unutmayın, bu sadece inancı pekiştirmeye yarayan bir ritüeldir ve sadece inancın desteklenmesi için yapılır. Aslında saf inanç başlı başına yeterlidir!

Yeni Ay sadece dilekleri değil, aynı zamanda yeni başlangıçları da destekler. Eğer yeni bir işe başlayacaksanız ya da sağlığınızı/bağışıklık sisteminizi destekleyecek bir sistemi hayatınıza dâhil edecekseniz, Başak burcu Yeni Ay’ı bunun için çok uygundur.

Ayrıca hayvan dostunuz olmasını istiyorsanız, bu Yeni Ay tanışmanız ve kaynaşmanız için gerekli olan atmosferi sağlayacaktır.

Başak burcu Yeni Ay’ı aynı zamanda saflığı bolluğu ve bereketi temsil eden enerjiye de sahiptir. Bu yüzden özellikle bolluk ve bereket istediğiniz, emeğinizin karşılığını tam anlamıyla alamadığınızı düşündüğünüz bir alan varsa, o alanı da Yeni Ay saatinde şöyle bir gözünüzün önüne getirin. O alanın sizi maddi ve manevi olarak tatmin ettiğini, getirisinden ve içinizde yansıttığı huzurdan sonsuz mutluluk duyduğunuzu imgeleyin.

Sevgiyle Kalın

Yurda Hal

29 Ağustos – 04 Eylül 2011 Haftası Galaksi Rehberi” için bir yanıt

    Feride said:
    28/08/2011, 04:36

    Bu güzel bilgileri bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler, iyi ki varsınız

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s