30 Aralık saat 02.39 da Karmanızı temizleyin

Posted on Updated on

30 Aralık saat 02.39’da (yani bu sabaha karşı) Balık burcundaki Ay, Ay düğümleri ile kare açı içerisinde. Karşısında ise Başak Burcunda Mars var.

Bu gece karma temizliği yapmak için çok kıymetli enerjiler bizleri sarıp sarmalıyor. Bu tür enerjiler aktive olduğunda belirgin bir gerginlik ya da huzursuzluk hissedebiliriz. Bu yüzden bu gece etkinin geçici olduğunu hatırlamalısınız . Eğer geçmişe dair bazı travmaları temizlemek istiyorsanız, gece 02:00 de kalkıp şunları yapmalısınız:

– Değişmesi gereken, fakat bir türlü değiştirmeye cesaret edemediğiniz konulara odaklanın

– Affetmeniz gereken, fakat bir türlü affedemediğiniz kişilere odaklanın

– Geçmişte yaşanmış fakat bir türlü unutamadığınız olaylara odaklanın

– Çocukluk döneminden hatırladığınız travmalara odaklanın

– Yaşamınıza ait olmadığını düşündüğünüz, ancak yine de zihninizde bir şekilde var olan travmalarınıza odaklanın.

bir kağıda bunların her birinin sizin üzerinizde yarattığı duyguya odaklanın ve bu duygu veya duyguları kağıda yazın (kin, merhamet, öfke, acıma gibi ).

Sonra saat 02:39’da lütfen bu kağıdı üç kez “Sevgiyle Özgür Bırakıyorum! Kendimi ve tüm anılarımı AFFEDİYORUM!” diyerek yakın.

Ardından uykuya daldığınızda eğer bir rüya görürseniz, rüyanızı muhakkak bir kenara yazın. Hemen olmasa da rüyanız bir gün sizin için önemli bir anlam içerecektir.

 

Eğitim duyurusu:

24 Şubat 2012 Cuma, 11:00 – 26 Şubat 2012 Pazar, 18:00

Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa Danışmanlığı Eğitimi  – Modül 1

Modül 1- üç tam gün sürmektedir !

Özellikle Danışmanlık yapmak isteyenlere hitap eden bir inisiyasyon programıdır. Hedefiniz danışmanlık yapmak olmasa bile hem kendinize, hem de çevrenize yararlı olabileceğiniz bir sisteme inisiye olacaksınız

Eğitmen: Yurda Hal
Modül- 1 : Workshop Bedeli 300,– TL’dir
Modül -1 içeriği: Modül 1: Elementler, Nitelikler, Burçlar, Evler, Güneş, Ay ilişkisi ve tüm destekleyici ruhsal bilgileri
Katılımcı sayısı minimum 6, maksimum 14 kişi olacaktır. Çift sayısı olması çalışmalar için eşleştirme için gereklidir.

Aralarda Çay ve Kurabiye olacaktır. Öğle yemeği için 1 saat ara verilecektir.

Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa Danışmanlığı

Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa Danışmanlığı’nın temelinde Madde Dünyasında Ruhun kendini özgürce ifade etmesini sağlamak var. Doğduğumuzda, ellerimiz kollarımız görünmez birçok paketle ile doludur. Bu paketlerin kimileri bizler için hediyeler içerirken, kimileri ise travmalar içermektedir. Hangi pakette ne olduğunu anlamak için ise yapmamız gereken şey paketleri bırakmak, her birini açmak ve ne olduklarını anlamaktır. Ancak insanoğlu bırakmayı değil, tutmayı deneyimlemekte ısrar ettiği için, paketlerin ağırlığı altında ezilmekte ve buna rağmen yine de onları bir kenara bırakamamaktadır.
Zaten onları bırakabilmesi için öncelikle varlıklarından emin olmalıdır. Bizler bu taşıdığımız paketlerin hepsinin bilincinde değilizdir genellikle ve elimiz, kolumuz dolu olarak ilerlemeye çalışırken hız keser, yorulur, zaman zaman pes ederiz. Hayatımızın amacına giden bu yaşam yolunda ihtiyacımız olan tempoyu tutturamadığımız için mutsuzluğa eğilimli yaşarız çoğunlukla.
Oysa yapmamız gereken, paketleri açmak ve onları içlerindeki bilgiye göre tasniflemektir. Bu bilgilerden işe yarayanları kullanmalı, hayatımıza engel iseolanları tanıyıp, bilip, anlatmak istediklerini özümseyip, bir kenara bırakmalıyız. İçi boş olanlarının ise içini bize en uygun bilgilerle ve deneyimlerle doldurmak için o boş kutuların kullanım talimatlarını okumayı bilmeliyiz.
Dünyaya gelirken, belirli bir hedefe ulaşmayı ve bu hedefe ulaştığımızda ise o hedefle ilgili bilgimizi paylaşmayı kendimize görev edindik. Bu görevin hakkıyla yerine gelmesi için hedefimize, hayat amacımıza doğru ilerlememiz için hangi yolu izlememiz gerektiğini bilmek, bizim daha kısa yoldan sevgiye, huzura ve mutluluğa kavuşmamızı sağlayacaktır. Bununla birlikte hedefimizi bir an evvel öğrenip, hedefimize ne kadar çabuk ulaşırsak, görev bilincimizi yerine getirmenin hazzını o kadar yoğun yaşarız.
Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa Danışmanlığı size hedeflerinizin ne olduğunu, bu hedeflerinize Ay’ın ritmine uyumlu olarak nasıl ulaşabileceğinizi açıklamaktadır. Ay, insanoğluna sunulmuş en önemli ve gözlemlenebilir Takvim aracıdır. Ay’ı kullanmamak, pınarın kenarında oturup susuz kalmak gibidir. Bize sunulmuş pratik bir nimettir. Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa Danışmanlığı Karmik ve genetik yüklerinizden kurtulmanın, karmik ve genetik artılarınızdan faydalanmanın yollarını anlatmaktadır. Karmik ve genetik yüklerimizin bize yüklediği sağlık problemleri, yine geçmişten beraberimizde getirdiğimiz hassas sağlık alanları da bu çalışmalarla birlikte ortaya çıkmaktadır.
Bu danışmanlık ilk seansta ihtiyaçların tespitini tamamlamaktadır, Bazen bir seans yeterli olabildiği gibi, bazı durumlarda birden fazla seans gerekebilmektedir. Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa Danışmanlığı Bir Terapi süreci olarak düşünülmelidir. Terapi seans sayısı genellikle bir ile beş seans arasında değişmektedir. Eğer istenirse, terapiye devam etmek ve eğitim Modülleri arasında da karar verilebilir. Eğitim modülleri, terapiyi kendi kendine dilediğiniz zaman uygulamayı size öğretmeyi amaçlamaktadır.
Bu sistemin özünde, sizin doğum haritanıza göre hayatınızı zorlayan karmik etkilerin birlikte tespit edilmesi ve ardından size özel, sizin haritanıza uygun zamanları belirleyip, bu zamanlarda yapılması gerekli çalışmaları tespit etmek yatmaktadır. Yapılan çalışmalarla birlikte zaman içinde hem daha sağlıklı bir bedene, hem sağlıklı bir ruha, hem de sağlıklı bir zihne kavuştuğunuzu gözlemleyeceksiniz. Çalışmaların sonucunda hayatınızda daha hedefe odaklı, mutlu olmanın yollarını öğrenmiş olacaksınız. Kullanılan çalışmalar son derece geniş kapsamlıdır ve ihtiyaca göre bazen bir meditasyon çalışması, bazen bir renk çalışması, bazen ise bir yoga hareketi ya da imgeleme veya olumlama olabiliyor. Bazı zamanlarda ise birkaç çalışma bir arada yapılmaktadır. Bu yüzden Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa Danışmanlığı’nda sizin de işbirliğiniz gerekmektedir. Pasif bir katılımcı değil, aktif bir eylemci ve dönüştürücü olacağınızı bilmelisiniz. Gerçek güç kendinizdedir, Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa Danışmanlığı size içinizde var olan gücü doğru yönlendirmeye yardımcı bir sistemdir.!
“Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa” Eğitimler:
– “A Taktikleri® ile Ruhsal Şifa” Modül 1 – Işıkların Dansı (3 tam gün sürmektedir ve öncesinde danışmanlık alınması ve danışmanlıkta önerilen çalışmaların uygulanmaya başlanması gerekmektedir)
– “Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa” Modül 2 – Gezegenlerin Dansı 1 ( 3 Tam gün sürmektedir ve Modül 1’in tamamlanmış olması gerekmektedir )
– “Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa” Modül 3 – Gezegenlerin Dansı 2 (3 Tam gün Sürmektedir ve Modül 2’in tamamlanmış olması gerekmektedir )
– “Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa” Modül 4 – Kozmik Dans (5 Tam gün Sürmektedir ve Modül 3’ün tamamlanmış olması gerekmektedir)
Ve son olarak
– “Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa” Ustası (7 Tam gün sürmektedir ve Modül 3’in tamamlanmış olması gerekmektedir. )
Yer almaktadır.
Danışmanlık dışındaki tüm modüllerde Katılım belgesi verilecektir.
“Ay Taktikleri ile Ruhsal Şifa” Ustası modülünde, Eğitim sonundaki ödevi başarı ile tamamlayanlara ise “Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa” Ustası Belgesi verilecektir.
Bu Ustalık belgesi ile siz de “Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa” danışmanlığı yapma yetkisine sahip olacaksınız. Ustalık Belgeniz 3 yıllık bir geçerliliğe sahip olacaktır. 3 yılın sonunda başvurup, kısa bir bilgi tazeleme ödevi ardından ustalık belgenizi 3 yıl daha uzatmış olacaksınız. Bu uygulamadaki amaç, bilgilerin körelmeden kullanılmasını sağlamak ve gerçekten de uygulamaya devam eden danışmanların kayıtlarını düzenli olarak tutabilmektir. Tüm danışmanlar internet sayfamızda oluşturduğumuz “Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa Danışmanları sayfasında yayınlanacak bilgileri ile yayınlanacaktır. Bu sayede Türkiye genelinde ulaşılma şansı da artmış olacaktır.
Ustalık belgesini aldıktan sonra en az altı aydan fazla süredir danışmanlık yapmış ve 42 bireysel danışmanlığı tamamlamış olanlar Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa Eğitmenliği Eğitimine katılabilirler. Eğitmenlik eğitimi hızlandırılmış bir programdır ve 10 Tam günden oluşan yoğun ruhsal ve astroloji bilgiyi kapsamaktadır.

https://astroistanbul.com/2011/11/14/ay-taktikleri%C2%AE-ile-ruhsal-sifa-yeni-egitim-ve-danismanlik-programi-2/

Sevgiler
Yurda Hal

Randevu ve detaylı bilgi için: Astro İstanbul Tel: (0216) 410 57 58 / (0533) 492 57 47 astroistanbul@gmail.com

30 Aralık saat 02.39 da Karmanızı temizleyin’ için 2 yanıt

    […] https://astroistanbul.com/2011/12/29/30-aralik-saat-02-39-da-karmanizi-temizleyin/ Yurda Halaa teşekkürlerimle… Paylaş:FacebookBloggerTwitterEmailPrintLike this:BeğenBe the first to like this post. […]

    uh a 1 said:
    30/12/2011, 01:08

    Kısacası gece teheccude kalip tövbe edip dileklerde bulunmak için ideal bir vakit yani 🙂

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s