Yurda Hal ile Astroloji Danışmanlığı

http://www.billur.tv/burclar-ve-astroloji/yurda-hal/yurda-hal-ile-gunluk-burc-yorumlari/06-mayis-2015-carsamba

Kurumsal  Etkinlikler, Danışmanlıklar ve Seminer çalışmalarım; Dergi, gazete ve benzeri yayınlar için hazırladığım yazı çeşitleri hakkında bilgi almak için lütfen yurdahal@gmail.com

Danışmanlık Bölümüne Geçmeden Önce

Bireysel Horoskop Analizlerinde holistik bir yaklaşım içinde olduğumdan, analizlerimde, ruhsal hayatınızda aldığınız etkiler de, en az gündelik hayatınız kadar önemlidir. Dünyanın birçok yerinde bazı astrologlar sadece enformasyon vermenin doğru olduğunu kabul edip, danışana sadece haritanın içerdiği yol bilgisini verirken, bazıları da benim yaptığım gibi haritanın içinde var olan çözümlerin nasıl ortaya çıkarılabileceğine de odaklanıyor. Kısacası sadece bir astrolojik danışmanlığa değil, hayatınızı nasıl yönetebileceğinizi size gösteren bir rehberlik, astrolojik koçluk çalışmasına gelmiş oluyorsunuz.

Danışan ruhsal ihtiyacına, tekamülüne göre bir astroloji uzmanı seçer.  Tesadüf yoktur!

Bana astroloji danışmanlığına geldiğinizde, biraz farklı bir Astroloji danışmanlığı yöntemi ile karşılaşabilirsiniz. Yıllardır öğrendiğim tüm bilgileri astrolojinin içine katarak, danışanımın haritasında var olan olumlu potansiyelleri ortaya çıkarmanın olası yöntemlerini tespit edip , onlar için uygun çalışmalar öneriyorum. Doğum haritasının ortaya koyduğu zayıf yanları ele alırken güçlendirilmesi ya da gerekli ruhsal gelişim dersinin en hafif etki ile alınması için  faydalı olabilecek bazı önerilerde bulunuyorum.

Karşılıklı görüşme esnasında gerek duyulduğu takdirde bir yıl süresince uygulayabileceğiniz, bağımlılık kalıplarınızdan kurtulmanıza yardımcı çalışmalar hazırlıyorum.

Bu önerilerin her biri, yıllardır edindiğim ruhsal bilgilerden harmanlanmış, deneyimlenmiş ve faydası görülmüş önerilerdir. Ancak uygulayıp uygulamamak Danışanın kendi kararına bağlıdır. Her ruh kendi kararını kendi verir.

Danışmanlığım süresince olabildiğince teknik astrolojik lisandan uzak kalmaya özen gösteriyorum.

Tabii ki her danışmanlık içinde kişilik analizi, ruhsal/dünyasal yolculuk, hayatın mihenk taşı etkisindeki önemli dönemleri, bir yıllık gelecek trendleri mevcut.

İlk danışmanlığınızı aldıktan sonra, tekrar danışmanlığa geldiğinizde dilerseniz 1 aylık çok derin detaylı, dilerseniz, 3 aylık detaylı, dilerseniz 6 aylık veya bir yıllık danışmanlık alabiliyorsunuz. Zaman dilimi ne kadar darsa detaylar doğal olarak o kadar yoğun oluyor. Benim önerim iki danışmanlık arasındaki sürenin en fazla 1 yıl olmasıdır.

Unutmayın, astroloji değişmeyen, katı bir yolu tanımlamaz. Her astrolojik gösterge kendi içinde -/+ bir yelpaze içinde yayılır. Biz de bu yelpazenin içinde özgürce seçim yapma şansına sahibiz. Astroloji sayesinde, doğru seçimleri yapmak, ilerlediğimiz yolu her yönü ile tanımak mümkün!

Kişisel Horoskop Analizi

Seçtiğiniz danışmanlık türüne göre yaklaşık 1-3 saat  süren bu ikili görüşme esnasında hem kendinizi objektif olarak tanıma fırsatı bulacak, hem de ön plana çıkamamış özelliklerinizi keşfedeceksiniz. Hayatınızın size hangi alanlarda fırsatlar sunacağını, başarıları nerelerde beklemeniz gerektiğini görerek,  geleceğinizi doğru planlayabileceksiniz.  Size ait özel yol haritanız olan horoskopunuz sayesinde, geçmişten getirdiğiniz (karmik/genetik) yük ve yetenekleri keşfedip, hayatınız ilerledikçe hangi özellikleri geliştirmeniz gerektiğini öğrenirsiniz.

Hayatınızın amacını kavramak, gerçek mutluluğun sizi için hangi alanlarda gizli olduğunu anlamak, doğru zamanda, doğru adımları atmak için en eski ve en geçerli yöntem astrolojidir. En tutarlı bilgileri ancak doğum horoskopunuzun ve ondan türetilen yardımcı horoskopların hazırlanması ve yorumlanması ile elde edebilirsiniz.

Hizmetini verdiğim Astroloji Danışmanlığını, Doğum haritanızdan yola çıkarak uyguladığım Yaşam Koçluğuna benzetebilirsiniz. Hayata bakış açınızı değiştiren, motivasyonunuzu yükselten, sorunlarınızın üstesinden gelmenize yardımcı olan astroloji danışmanlığında, size yol gösterecek çalışmaları ve bilgileri de alarak belki de bambaşka bir ruh hali ile danışmanlıktan ayrılcaksınız.

Hayatımızda elbette sorunlar var, Aynı şekilde mutlu olaylar da var. İniş ve çıkışlar hep birliktedir. Astroloji danışmanlığı ile iniş çıkışlarınızı gösteren grafiği iniş dönemlerinde tepetaklak tutarak, inişteki fırsatlara odaklanmanızı sağlayan bir sistemden yararlanabilirsiniz. Böylelikle, her iniş dönemine ait avantajları da bldiğiniz için hayata karşı daha olumlu, daha çalışkan ve daha istekli bir ruh hali içinde olursunuz.

Kişisel Astroloji Danışmanlığı için aşağıdaki bilgiler gerekmektedir:

Tam doğum tarihi (gün,ay,yıl), doğum saati, doğum yeri.

Ayrıca doğum saatinin kesinliği açısından yapılacak rektifikasyon çalışması seçtiğiniz danışmanlık türüne dahilse, danışanın yaşadığı önemli olayların tarihlerini  (evlilik, boşanma, doğum, ölüm, ameliyat, hastalık gibi) istiyorum. Bu sayede doğum saatinin doğruluğu tespit etmek mümkün oluyor.

Danışmanlık için muhakkak önceden randevu almanız gerekmektedir.

Kişisel Astroloji Danışmanlığında aşağıdaki alternatiflerden birini seçebilirsiniz.

 

***************************************

Spika –  Danışmanlık– Bireysel  Öz ve Gelişim Danışmanlığı

Çok detaylı kişilik analizi ve bir yıllık gelecek planlama raporundan oluşmaktadır. Ortalama 6-7 saatlik yoğun bir ön çalışma gerektirmektedir.Danışmanlığım aşağıdaki detayların incelenmesi ve sunulmasından oluşmaktadır.

– Doğum saati rektifikasyonu, -Doğum Haritası , – Doğum öncesi tutulma haritası, -Birincil ilerletim Harita, – İkincil ilerletim Harita – Güneş Dönüşü haritası; – Transitler, – Firdaria , Sabit Yıldızlar  (haritada varsa)

Danışman: Yurda Hal

Spika Danışmanlık istiyorsanız astroistanbul@gmail.com adresimizden bilgi ve randevu alabilirsiniz.

*******************************************

Aldebaran  Danışmanlık– İkili İlişkiler veya Ortaklık Danışmanlığı

Bu danışmanlık türü ikili ilişkiler ve ortaklıklarla alakalı danışmanlık almak isteyenler için uygundur. İlişkilerdeki uyum, birlikteliklerde ortaya çıkan enerjinin nasıl olduğu, birlikteliğin çevreye yaydığı enerjinin gücü ve etkisi hakkında bilgi alabileceğiniz danışmanlık biçimidir. Bu danışmanlıkla İkili ilişkilerde ve ortaklıklarda daha uyumlu olmak için hangi nelerin gerektiğini daha iyi anlayabileceksiniz. Uyum analizi dışında, bir yıllık  gelecek planlama analizinden oluşmaktadır. Ortalama olarak haritalarınızın 6-7 saatlik bir ön çalışma ile incelenmesini gerektirmektedir. Danışmanlık aşağıdaki detayların incelenmesi ve sözlü olarak sunulmasından oluşmaktadır.

Bireylerin haritalarının incelenmesi ve kısa yorumu, Composit haritalar, Combine haritalar, bir yıllık ortak gelecek yorumları.

Danışman: Yurda Hal

Aldebaran  Danışmanlık almak istiyorsanız astroistanbul@gmail.com adresimizden bilgi ve randevu alabilirsiniz.

*******************************************

*****************************************

Vega  Danışmanlık– Kariyer ve İş hayatı danışmanlığı

Çok detaylı kariyer  analizi  raporundan oluşmaktadır. Ortalama 1,5 günlük bir ön çalışma gerektirmektedir. Danışmanlık yaklaşık 1,5- 2   saat  sürmektedir ve doğum haritanızın kariyerinize yönelik  detaylarının incelenmesi; uygun mesleklerin tespit edilmesi, iş hayatının şanslı ve şanssız dönemlerinin tespit edilmesi; finansal koşulların kolaylıkları ve zorluklarının belirlenmesi ve sunulmasından oluşmaktadır. Bu Danışmanlık sisteminin en önemli özelliği bir yıl süreyle, her ay bir kere olmak üzere (bir yılda toplam 12 kere) soru sorabilme fırsatınızın olmasıdır. Bu sorular işinizle ilgili atacağınız önemli adımların öncesinde benden astrolojik olarak destek almanızı sağlayacaktır. Bu sistemde sorularınızı mail yolu ya da telefon yolu ile sorma şansına sahip oluyorsunuz !

 

Danışman: Yurda Hal

Vega Danışmanlık istiyorsanız astroistanbul@gmail.com adresimizden bilgi ve randevu alabilirsiniz.

******************************************* .

*****************************************

 

Milky Way – Bir yıllık aşk, kariyer, iş, sağlık  dataları

Astrolojik danışmanlık almadan da geleceğinizi planlamak için gerekli olan bilgilere sahip olabilirsiniz. Sadece sizin doğum haritanıza özel olarak hazırlanan bir yıllık datalar şanslı, aşk için elverişli, kariyeri destekleyen, risk taşıyan, sağlık sorunlarının v.s tetiklendiği günlerin listesini ajandanıza aktarabilirsiniz. Bu sayede önemli görüşmelerinizi, randevularınızı, yazışmalarınızı doğru zamanda yapma şansına sahip olursunuz!

Haritanızdaki aşk, kariyer, iş,  evlilik, sağlık gibi alanlarının aldığı etkilere göre hazırlanan bu rapor ile hayatınızı kolaylaştırmak istiyorsanız “Milky Way” başlıklı bir mail hazırlayıp, doğum tarihinizi, saatinizi ve doğum yerinizi bana göndermeniz gerekmektedir.  Bireysel olarak hazırlayacağım bu çalışma bir bilgisayar çıktısı olmadığı için size mail yolu ile ulaştırılması, ödeme yapıldıktan sonra maximum 5 iş günü içinde gerçekleşir!   Bu Rapor,genel olarak önemli tarihlerin transit zamanlarını ve bu tarihlerin etkilerinin ne olduğunu anlatan açıklamalar içermektedir. Detaylı yorum kapsamamaktadır. Son derece anlaşılır ve kullanışlı bir rapor çalışmasıdır.

Milky Way- Bir yıllık aşk, kariyer, iş, sağlık datalarınızı istiyorsanız astroistanbul@gmail.com adresimizden bilgi ve randevu alabilirsiniz.

*******************************************

—————————————————————–

:

Yükselen burcunuzu belirlemek ve astroloji haritanızı şekillendirmek için gerçek doğum saati bilgilerine sahip olmanız gerekmektedir.  Doğum saatiniz, horoskopunuzun doğru verilerini tespit etmek için doğum tarihiniz ve doğum yeriniz kadar önemli bir bilgidir. Eğer doğum saatinizi yaklaşık olarak biliyorsanız ve tam doğum saatinizin tespit edilmesi için sadece rektifikasyon hizmeti almak istiyorsanız, bu seçeneği tercih edebilirsiniz. Bu hizmetten yararlanabilmek için doğum saatinizi en azından üç saatlik bir zaman aralığı içinde verebiliyor olmalısınız (mesela öğleden sonra 2 ile 5 arası gibi).

Danışman: Yurda Hal

Rektifikasyon hizmeti istiyorsanız 0533 242 73 82  – 0216 410 57 58 no’lu telefondan bilgi ve randevu alabilirsiniz.

*****************************************

 

Bu danışmanlık biçimi özellikle önemli günlerin tespiti ya da önemli tek bir sorunun cevabını anlamak için kullanılmaktadır. Evlilik, iş yeri açma, taşınma, ev satın alma ya da önemli bulduğunuz her hangi bir iş için en uygun zamanın belirlenmesidir. Aynı zamanda çok merak ettiğiniz bir durumunuzun hangi yöne doğru şekilleneceğini bu şekillenmenin sürelerini belirlemek içindir. Yapılan çalışma,  hem sizin astrolojik haritanıza, hem de konunun doğasına en uygun günler tespit edilir. Aslında uzun bir ön çalışma gerektiren (yaklaşık 2 gün) bu danışmanlık türü yüz yüze olmadığı için daha uygun fiyata sunulmaktadır.

Danışman: Yurda Hal

Seçimsel Astroloji Analizi hizmeti istiyorsanız astroistanbul@gmail.com adresimizden bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Astrolojik haritamız kadar, doğarken bize verilmiş ismin de önemi çok büyük. Kalde numeroloji sistemine göre her harfin bir değeri ve bunların özel bir toplama şekliyle her ismin bir sayı değeri ve her sayı değerinin bir anlamı, enerjisi vardır. Bu hem her bize seslenilen adımız için, hem iş yerimizin ismi için, hem de projelerimizin adı için geçerli.

Bu yöntemle yeni doğacak olan bebeğinize koyduğunuz ismin daha şanslı olmasını sağlayabilir ya da kendi isminizin yaydığı enerjiyi öğrenebilirsiniz.  Hatta bir iş kuracaksanız ve o şirketiniz için doğru ismi seçmekte yardım istiyorsanız, yine bu sistemden faydalanabilirsiniz.

Numeroloji hesaplamalarında astroloji haritanızın olumlu ve olumsuz yanları da dikkate alınmaktadır.

Bazı zorlayıcı isimlerin enerjilerini bu yöntemle uygun ve başarılı hale getirmek mümkün.

Danışman: Yurda   Hal

İsim Analizi hizmeti istiyorsanız astroistanbul@gmail.com adresimizden bilgi ve randevu alabilirsiniz.

*******************************************