Astrolog ve Işık Şifa Terapisti Vimala Meral

Vimala Meral ile

Vimala Meral- Şifa Terapisti / Astrolog
Vimala Meral Topdemir- Işık Şifa Terapisti / Astrolog

Işık Şifa Terapisi -Enerji Şifa Çalışması- Geçmiş Yaşam Terapisi

Hayatın içinde bazen öyle tıkanık anlar yaşarız ki, bu durumun içinden nasıl çıkacağımızı bilemeyiz. Hatta böyle  zamanlarda bizi çevreleyen çözümleri bile göremez halde oluruz.

Hayatın herhangi alanındaki tıkanıklık bedende de tezahür eder. İyi olan her an sağlık olarak, kötü olan her an ise hastalık olarak ortaya çıkar. Bu yüzden sorununuz ne olursa olsun, ben enerji bedeninizle bağlantı kurup, sizin de rızanızla tıkanık olan alanınızla iletişime geçiyorum ve evrensel şifa enerjisi ile o alana arındırma çalışması yapıyorum.

Kullandığım enerji tamamen bana özel bir enerjidir.  Özel bir yolla inisiye olduğum bu ışık enerjisi uzak mesafelerden de aynı etkiye sahiptir.

Bugüne kadar özellikle ilişki sorunları, korku, panik atak, bereket, sağlık sorunları, işsizlik gibi alanlarda başarılı çalışmalarım oldu. Tabii ki burada sayamadığım hayatın içinden her alana uygun olan bu şifa enerjisinin gücünü ancak deneyimleyerek anlayabilirsiniz.

Bazen bir, bazen ise birden fazla çalışma ile sonuca ulaşılıyor. Hızlı sonuç için sizin ruhsal ve mental işbirliğiniz gerekmektedir.

Yaklaşık 45-60 dakika arası  saat sürmektedir.

Detaylı bilgi için astroistanbul@gmail.com adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bu enerjinin gücünü evinizden test etmek isterseniz, sık sık düzenlediğim ücretsiz uzaktan şifa çalışmalarımı  (Şifacının Yolu – Vimala Meral) Facebook Grubumdan takip edebilirsiniz: https://www.facebook.com/groups/sonsuzsecenek/

Not: Buradaki çalışmaların hiçbiri tıbbi çalışmalar değildir. Sağlık sorunlarınızda öncelikle uzman bir doktora danışınız!

Astroloji Danışmanlığı

gunes

Vimala Meral Topdemir ile Astroloji Danışmanlığı 

Kişilik analizi ( Doğum haritası analizi) ve bir yıllık gelecek planlama bilgilerini içermektedir. (Solar Return )Yaklaşık 1,5 Saat süren bir danışmanlıktır. Danışmanlık hizmetinde, kişilik analizi ve bir yıllık öngörüm hizmeti alacaksınız. Bu danışmanlık tipi yüz yüze veya internet / skype üzerinden verilmektedir.

Danışman: Vimala Meral Topdemir

Daha detaylı bilgi için,
astroistanbul@gmail.com adresimizden

Kendi Meleğinizle Tanışmak ister misiniz?

Kendi meleğinizle tanışmak ister misiniz?

Onun her an yanınızda olduğunu , size destek vermek, sizi şifalandırmak, sizin her adımınızda yanınızda olup hayatınızı kolaylaştırmak istediğini bilmelisiniz. Özel şifa uyumlanması ile meleğinizle bağlantıya geçin. Hayatınızı hem ruhsal hem de maddesel anlamda şifalandırın.

Vimala Meral Topdemir sizi kendi meleğinizle tanışmaya davet ediyor. Sahip olduğu özel yeteneği ile meleğiniz ile bağlantıya geçmenizi, uyumlanmanızı sağlıyor. İnisiyasyon sürecinden sonra gittikçe güçlenen enerji akışı ile, kendinizi enerjisel anlamda koruma altına alabilecek, meleğinizden ihtiyacınız olan her desteği görebileceksiniz.

Uyumlanma olmadan da bu enerjiyi deneyimleyebilirsiniz.

Şifa ve uyumlanma seansı iki aşamadan oluşmaktadır.

Detaylı bilgi için astroistanbul@gmail.com adresimize başvurabilirsiniz!

Vimala Meral Topdemir ile Schedir Astroloji Danışmanlığı

Kısaca kişilik analizi ya da bir yıllık gelecek planlama bilgilerini içermektedir. Yaklaşık 45 dakika süren bir danışmanlıktır. Danışmanlık talebinde bulunurken kişilik analizi ya da bir yıllık öngörüm arasında bir tercih yapmalısınız. Bu danışmanlık tipi yüz yüze veya internet skype üzerinden verilmektedir.

– Doğum haritası analizi ya da bir yıllık gelecek planlama desteği (Solar Return)

Danışman: Meral Topdemir

Schedir başlıklı bir mail atmalısınız: astroistanbul@gmail.com

*****************************************

Vimala Meral Topdemir ile Energy Yoga ve Yüz Yogası

Astro İstanbul’da YOGA DERSLERİ vermeye başlıyoruz.Kızkardeşim, Vimala Meral ile Raja di Raja Yoga, Dragon Yoga ve Yüz yogasını harmanlayarak uyguladığı teknikte, bedenin saf Chi enerjisini toplamasını sağlıyor. Bu çalışma hem bedensel, hem ruhsal sağlığı, diriliği ve güzelliği aktive ediyor ve hem de fiziksel enerjiyi yükseltiyor. Dersler her Cuma saat 13:00’te gerçekleşmektedir.

Dersler; Astanga Yoga, Dragon Yoga, Yüz Yogası, Masaj ve Meditasyon uygulamalarını içermektedir. Çalışmalar Ay’ın içinde bulunduğu Burç ve Faz dikkate alınarak uygulanmaktadır. Katılmak isteyen arkadaşların kayıt yaptırmaları önemlidir.

Kayıt için astroistanbul@gmail.com adresimize başvurabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s