Kısaca 24-30 Ocak Haftası Astrolojik Etkiler

Posted on Updated on

26 Ocak’ta gerçekleşecek olan Merkür(Oğlak)/ Satürn(Terazi) karesinin etkisi ile bu hafta ifadelerimizde daha ciddi olacağımızı, önemli konuların konuşacağımızı söyleyebiliriz.  Günlük hayatımızda düzenimizi bozan konuların üzerine gidebilir, gerekli düzeltmeleri de yapabiliriz. Gerek iş yerinde, gerekse evde bütçe ile ilgili konular hakkında konuşmak, plan program yapmak da mümkün bu hafta.

Sözlü ifadelerimizde duygusallığa pek yer ayırmayacağız. Bunun yerine yazılı olarak halledilmesi gereken işlerimizi hızla yoluna koyabiliriz. Mantığımız bu hafta tam anlamıyla devrede olacak. Hazır böylesi güzel bir fırsat yakalamışken, bu hafta olabildiğince fazla iş bitirmeye çalışmak son derece mantıklı olacaktır. Zaten küçülen Ay Fazı da bize bu konuda gereken yardımı gösterecektir.

Ayrıca, eğer daha önce tutamadığınız sözler verdiyseniz, bu hafta bunlarla yüzleşmeniz de gerekebilir; hazırlıklı olun.

Yukarıdaki açıyı bir kenara bırakırsak, Ateş elementinde hareket den Jüpiter ve Venüs motivasyonumuzun yüksek olacağını gösteriyor. Ayrıca Kova burcundaki Mars sosyal hayatımızı canlandıracak enerjiyi bize sunuyor. Yine de kalabalık ortamlarda aniden ortaya çıkabilecek sözlü münakaşaların olabileceğini unutmayın.

Gelelim Ay Taktikleri’ne


24 Ocak 2011 saat 02.00 den 26 Ocak 2011 saat 03:17’ye kadar Ay Terazi Burcunda küçülmekte: Ay Terazi Burcundan geçerken Satürn’ün enerjisini de aktive edecek, bu yüzden kendinizi bir yandan sorumluluk sahibi, bir yandan da duygusal anlamda kıstırılmış ve daralmış hissedebilirsiniz. Gerek ikili ilişkilerde gerekse ortaklıklarda, ilişkiniz hakkında önemli bulduğunuz konuları masaya yatırıp tartışabilirsiniz.

26 Ocak 2011 saat 03:17’den 28 Ocak 2011 saat 08:56’ya kadar Ay Akrep Burcunda küçülmekte: Rahatsız edilmeden halledilmesi gereken bir işiniz varsa ve yeni fikirlere, yaratıcılığa ihtiyacınız varsa, Bu günleri iyi değerlendirmelisiniz.  Akrep’in tutkusunu alan Ay bu birkaç gün hem Uranüs’e, hem Neptün’e, hem de Mars’a açı yapacak. Bu açılar bizim gergin olmamızı tetikleyebileceği gibi, yaratıcılığımızı da tetikleyecektir. Rüyalara dikkat! İkili ilişkilerde ise tutkunun ön planda olabileceğini söyleyebilirim. Sevdiğiniz insanla baş başa vakit geçirmek, kalabalık ortamlarda beraber olmaktan daha iyi olacaktır. Olası kıskançlık krizlerine dikkat!

28 Ocak 2011 saat 08:56’dan 30 Ocak saat 16:55’e kadar Ay Yay Burcunda küçülmekte: Genel anlamda kendimizi mutlu ve iyi hissedeceğimiz günler, çünkü Ay hem Yay’ın ılımlı etkisini, hem de Venüs’ün olumlu etkisini birlikte bizlere yansıtıyor. Eğer dargın olduğunuz bir dostunuz varsa bugünlerde barışabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla ister baş başa, ister dostlarınızla çok güzel vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca işyerinde başarıların takdir göreceği bir dönem olacaktır. Burcunuz ne olursa bugünlerde işinizle ilgili bir şeyler yapmaya çalışın. Ayrıca yabancı ülke mutfağı denemek, bir kişisel gelişim seminerine katılmak için doğru zaman!

Ay Taktikleri’ni daha detaylı öğrenmek istiyorsanız; tüm ayrıntıları “Ay Taktikleri” kitabında bulabilirsiniz:

http://www.dr.com.tr/Search.aspx?kw=ay+taktikleri&gid=00001&criteria=999&media=999

Sevgiler

Yurda Hal

21 Ocak 2011

Kısaca 24-30 Ocak Haftası Astrolojik Etkiler’ için 12 yanıt

  birgül güzel said:
  22/01/2011, 00:02

  Teşekkür ederim değerli bilgilerinizi bizlerle paylaştığınız için…İnanının artık hayatımı sizin verdiğiniz bilgilerle zenginleştiriyorum…HARİKASINIZ.

  hamide said:
  22/01/2011, 00:07

  teşekkürler
  iyiki haftalık yoruma başladınız çoook teşekkür ederim çalışmalarınızda başarılar

  gulcan said:
  26/01/2011, 00:30

  bu çalışma çok güzel,teşekkürler:)
  bu tarih ve saatler almanyada yaşayanlar için de geçerli mi peki..

   Yurda Hal responded:
   26/01/2011, 05:43

   Tüm çalışmalarımı Türkiye’yi merkez alarak hazırlıyorum. Eğer Almanya’da yaşıyorsanız, +1 saat ilave etmeniz gerekecektir. Sevgiler

  Oktay said:
  26/01/2011, 13:15

  Yazı için teşekkür ederim.

  film indir said:
  26/01/2011, 17:45

  Paylaşım için teşekkürler . Güzel konu oldu gerçekten. 35

  Blogcu Türk said:
  01/02/2011, 17:43

  Paylaşım için teşekkürler . Emeğinize sağlık35

  ardeşen meslek yüksek okulu said:
  17/02/2011, 13:52

  Ben de yazı için teşekkür ederim, İsmimdeki linke ve o linkteki yazıları okumaya sizleride beklerim. Sağlıcakla kalın.

  gulcan said:
  13/03/2011, 23:19

  merhaba..
  çalışmalarınızda türkiyeyi merkez aldığınızı söylemiştiniz..yeri gelmişken çok teşekkür ediyorum cevabınız için..
  peki türkiyede merkez alınan bir il var mı..
  doğu illeri için soruyorum aslında..
  cevabınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum.
  sevgiyle kalın 🙂

   Yurda Hal responded:
   13/03/2011, 23:35

   ben kendim İstanbul’da yaşadığım için İstanbul’u baz alıyorum, fakat bu Ay’ın değişim saatlerini etkilemiyor. lokasyondan etkilenen o an ufuktan yükselen burçlar olabiliyor sadece. yani siz Türkiye de yaşayan biri olarak, gezegenlerin burç değişimlerinde veya kavuşum ya da açılarında benim verdiğim saatleri baz almalısınız.

  gulcan said:
  14/03/2011, 02:07

  yeni hafta eklendimi diye bakarken cevabınızı gördüm.bu kadar çabuk cevapladığınız için teşekkürler..
  bu soruyu samsunda yaşayan bir arkadaşım adına sormuştum.(istanbulla 28 dakika fark varmış)
  tekrar teşekkür ederim ilginize..arkaaşım adına da.

   Yurda Hal responded:
   14/03/2011, 09:21

   Yeni haftayı ekledim. Verdiğim saatler arkadaşınız için de geçerli. gezegen etkileri dünyanın her yerinde aynı anda gerçekleşir. Bu konu ile ilgili saat farkını Güneş’in doğuş ve batışı ile ilgili saat farkı ile karıştırmayın litfen. İkisi farklı şeyler. Sevgiler

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s