Işıkların Dansı – Güneş ve Ay İlişkisi

Posted on Updated on

Işıkların Dansı  – Güneş ve Ay İlişkisi- Astroloji Eğitimi semineri

Her birimiz, doğduğumuz anda var olan gök kubbenin, yeryüzüne yansımış potansiyeller tohumuyuz.
Tohumunuzun içinde barındırdığı özelliklerin her biri hayatımız süresince açığa çıkabilir de, çıkmayabilir de. Potansiyellerimizi ortaya çıkarmanın en önemli yollarından biri de duygu dünyamızı temsil eden Ay’ı ve onun ruhumuzun özünü temsil eden Güneş’le olan ilişkisini tanımaktan ve anlamaktan geçer.

Ruh ve duygu dünyamızın en önemli simgeleri olan Ay ve Güneş’in haritamızdaki burç ve ev yerleşimleri, aldıkları açılar son derece önemlidir.  Gerek ruhsal gerekse duygusal ve maddesel dünyamızın bize, kendimizle ilgili, anlatmak istediklerini çözdüğümüzde, hayatımız içinde çok daha kolay yol almayı başarabiliriz.

Ay ve Güneş ilişkisi sayesinde tüm ilişkilerimize nasıl yaklaştığımızı, duygularımızı nasıl ifade ettiğimizi, olayların karşısındaki davranışlarımızın nasıl şekillendiğini daha iyi anlarız.

Haritamızdaki Güneş ve Ay, gerçekte neyi algılayıp, neyi algılamadığımızı anlatır. Bu sayede algımızın günlük hayatta hangi alanlara odaklandığını, davranışlarımızın özünde neyin bulunduğunu öğreniriz. Hatta ruhsal potansiyelimizi hayatımıza adapte etmenin yolları da kısmen açığa çıkar.

Doğum haritamızda Güneş’ten aldığı etki sayesinde varlığını ortaya çıkarabilen tek gökcismi Ay’dır. Bu yüzden bu ikili tek başına değil de birlikte ele alındığında elde edilecek kişisel bilgiler daha derin olacaktır.

Eğer Doğum haritanızdaki Ay- Güneş ilişkisinin ne demek istediğini anlayabilmek, duygu dünyanızın ve ruhsal yönlerinizin nasıl işlediğini ve sizi nasıl yönlendirdiğini bilmek, astrolojide Güneş ve Ay’ın neyi anlattığını daha detaylı kavramak istiyorsanız bu seminer size uygundur.

Seminer her ne kadar astroloji bilgisine sahip olmayan arkadaşların da anlayacağı bir dilde olmasına rağmen, astroloji bilgisine biraz da olsa vakıf olanlara uygun hazırlanmıştır ve astrolojinin bu iki gök cisminin daha yakından anlaşılmasını ve sindirilmesini hedeflemiştir.

Seminer iki tam gün sürecektir ve astrolojide bu iki gezegenin tek başına ve birlikte neler anlattığını detaylıca ele alacaktır. Seminere katılan tüm arkadaşların astroloji haritaları hazırlanıp ellerine verilecektir. Bu haritadan anlatılan konuları takip ederek, her katılımcı kendi haritasındaki Güneş ve Ay’ın neler ifade ettiğini anlayabilecektir.

Seminerde işlenecek konular:

–         Seminerimize Ay ve Güneş Meditasyonu ile başlanacak

–          Ay’ın ve Güneş’in ezoterik ve egzoterik olarak anlattıkları

–         Genel olarak haritada Ay ve Güneş

–          Haritamızda Ay fazları

–          Ay, Güneş ve bulunduğu burç

–          Ay, Güneş ve bulunduğu ev

–          Ay, Güneş ve Yükselen ilişkisi

–          Ay, Güneş ve Satürn açıları

Seminere katılmak isteyen arkadaşların, doğum gün, ay, yıl, saat ve doğum yeri bilgileri ile birlikte ön kayıt yapmaları gerekmektedir. Bu bilgiler ışığında haritanız hazırlanacak, Ay’ınızın yerleşimi tespit edilecektir. Siz de bu sayede, seminer süresince kendi haritanızdaki Ay ile ilgili bilgileri daha detaylı takip etme şansına sahip olacaksınız.

Semineri  hazırlayan ve sunan: Yurda Hal

Seminer Tarihi: 04-05 Haziran 2011

Seminer Saati:  Her iki gün saat 11:00 – 18:00 arası

Yer: Neva Sanat ve Gelişim Merkezi – Ümitköy Ankara

Seminer ücreti: 240,– TL

Ön kayıt, adres ve ödeme bilgileri için  neva@nevagelisim.com adres ya da 0312 236 42 51 no’lu telefon ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s