Milky Way

Posted on Updated on

Yeni!

Milky Way – Bir yıllık aşk, kariyer, iş, sağlık  dataları

Astrolojik danışmanlık almadan da geleceğinizi planlamaya gerekli olan bilgilere sahip olabilirsiniz. Sadece sizin doğum haritanıza özel olarak hazırlanan bir yıllık datalar şanslı, aşk için elverişli, kariyeri destekleyen, risk taşıyan, sağlık sorunlarının v.s tetiklendiği günlerin listesini ajandanıza aktarabilirsiniz. Bu sayede önemli görüşmelerinizi, randevularınızı, yazışmalarınızı doğru zamanda yapma şansına sahip olursunuz!

Haritanızdaki aşk, kariyer, iş,  evlilik, sağlık gibi alanlarının aldığı etkilere göre hazırlanan bu rapor ile hayatınızı kolaylaştırmak istiyorsanız “Milky Way” başlıklı bir mail hazırlayıp, doğum tarihinizi, saatinizi ve doğum yerinizi bana göndermeniz gerekmektedir.  Bireysel olarak hazırlayacağım bu çalışma bir bilgisayar çıktısı olmadığı için size mail yolu ile ulaştırılması, ödeme yapıldıktan sonra maximum 48 saat içinde gerçekleşir!  Bu Rapor,genel olarak önemli tarihleri içermektedir ve  yorum kapsamamaktadır.

Milky Way- Bir yıllık aşk, kariyer, iş, sağlık dataları ücreti: 210,– TL+K.D.V. dir – Milky Way Danışmanlık istiyorsanız “Milky Way”  başlıklı, gerekli bilgileri içeren bir mail atmalısınız: yurdahal@gmail.com

 

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s