Doğru Zaman + Doğru Hamle = Başarı

Posted on Updated on

Doğru Zaman + Doğru Hamle = Başarı

Her birimizin doğum anına göre hazırlanan astrolojik haritamıza göre, hepimizin kendine özel Ay Taktikleri ve dilek zamanları var. Geçtiğimiz Yeni Ay benim kendi doğum haritamda özellikle kronik hale dönüşmüş bağımlılıklardan kurtulmak için çok uygun bir anın start düğmesiydi. Ben de bu yüzden Yeni Ay’dan önce karar aldım ve Yeni Ay ile birlikte bir bağımlılığıma veda etmeye niyet ettim. Doğru zamanda alınan kararın ardında her zaman güçlü bir iradenin desteğini, evrensel iradenin yardımını hissedebiliyorum. Bu sefer de böyle oldu ve sigarayı bıraktım:) niyet anından itibaren önemli olan sır sürecinin sonuna geldiğim için, artık sizlerle bu mutluluğumu paylaşmak istedim:)

Yurda Hal

Doğru Zaman + Doğru Hamle = Başarı’ için 5 yanıt

  GÜL DOĞAN said:
  18/08/2011, 18:03

  tebrikler…ben de sekiz sene kullandım ancak oğlumun doğumuyla beraber bir bağımlılık olmaktan çıktı benim için..bağımlılık yapan şeylerden kurtulduğunda insan gerçek özgürlüğüne kavuşmuş hissediyor kendini..niyeyse doğmamızla beraber kendimizi bi sürü şeye hapsediyoruz az boyundurluğumuz varmış gibi bir de üzerine bizim yük bindirmemize gerek yok kanaatindeyim…dilekler için dolunay başlangıçlar için yeni ay diyebilirmiyiz kısaca yurda hal hanım…?

   Yurda Hal responded:
   18/08/2011, 18:06

   Teşekkür ederim Sevgili Gül Hanım:)
   Dilekler için de yeni başlangıçlar için de Yeni Ay tercih edilmeli. Sadece bazı başlangıçlar ya da bazı dilekler için Dolunay’ı tercih edebiliriz. 🙂

  GÜL DOĞAN said:
  18/08/2011, 18:11

  ..Teşekkürler….Yeni dönemdeki çalışmalarınızla takipçinizim…sevgi ve huzurla kalın…

  Belma Semra Bayülken said:
  19/08/2011, 22:08

  Kutluyorum Sevgili Yurdahal,ben de 5 sene önce başarmıştım ve hiç aklıma bile gelmiyor gerektiğinde yıl hesabı yapıyorum,öyle büyük bir bir özgürlük ki ,,ay sigaram bitti,nerede içeceğim,kimi rahatsız ediyorum vs..soruları ve durumlarından da kurtuluyor insan,,bu başarı,cesaret ve kendini sevmenin gücü devam edecek eminim,sevgilerimle..

  272829 said:
  20/08/2011, 04:54

  Sevgili Yurdahal,ben de içtenlikle kutluyorum. Güzel bir bitiş ve güzel bir başlangıç…Yazılarınızı ve yorumlarınızı yeniden görmek çok mulu etti.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s