Ay İkizler’de Güney Ay Düğümü ile Kavuşmakta

Posted on

17 Ekim 2011 saat 03:11’de, yani bu gece sabaha karşı Ay İkizler Burcunda Güney Ay Düğümü ile kavuşacak (aynı zamanda Kuzey Ay Düğümü ile de Karşıt açı içinde olacak). Ay’ın Ay düğümleri ile olan bağlantıları her zaman önemlidir, çünkü karmik ya da genetik olarak üstlendiğimiz miras ile bağlantılarımızı gözden geçirme şansını bize sunmakta. Güney Ay düğümü ile birleşen Ay karmik bağımlılıklarımızı bize gösterirken, ilerlememiz gereken yolun ne olduğunu da görmemize yarayan fırsatlar sunuyor.

Bu gece saat 03.11’de uyanın ya da uyanık olun ve 15 dakikalık bir meditasyon yapın. Meditasyonun türünü tamamen kendiniz belirleyin, Bu meditasyonun ardından, yatağa yatmadan evvel terk etmeniz gereken bağımlılıklarınızın ve hayat planınızı gerçekleştirmek için gerekli olan yeni, cesaret gerektiren girişimlerin ne olduğunu anlamaya niyet edin. Gece rüyalarınıza ve ertesi gün yaşadığınız günlük olaylara dikkat edin.Rüyanız ve günlük olaylar size ne yapmanız gerektiği hakkında ip uçları ile dolu olacaktır.

Özellikle size yabancı olmasına rağmen çekilim duyduğunuz konular ya da cesaretiniz olmamasına rağmen yapmaktan hoşlanacağınız şartlar varsa, bilin ki bunlar Kuzey Ay Düğümünüzle bağlantılı bilgilerdir ve ilerlemeniz gereken yeni yola dair ipuçları taşımaktadırlar

Tanıdık, alışılmış, kolay ve sıkıcı olan ve aynı zamanda bu kadar tanıdık olmasına rağmen, sizi rahatsız eden ne varsa, Güney Ay Düğümüne ait bilgilerdir ve artık neleri bırakmak zorunda olduğunuzu, taşımakta zorlandığınızı ve sizi yolunuzdan alıkoyan şartların neler olduğunu anlatmaya çalışır.

Ay İkizler’de olduğu için bilgiler özellikle mimik, jest ve sözlerde gizlidir. Size anlatılmak istenen her bilgi size yine bu yolla ulaşacaktır.

Hayatı engelleyen blokajların ne olduğunu anlamak önemli. Ay düğümleri ile oluşan tüm açılar (tüm gezegenlerin) bu blokajları çözme ve yeni yolumuzda ilerleyebilme cesareti için uygun ortamı yaratmakta. Dünyamızdan bakıldığında, en hızlı ilerleyen Ay sayesinde bir ay içerisinde karmamızla helalleşecek birçok fırsat yakalarız. Bununla birlikte, evrensel enerjinin madde tezahüründen sorumlu olan Ay, sunduğu çözümleri de dünya üzerinde uygulama fırsatı sunmaktadır.

Sevgiler 

Yurda Hal

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s