Ay Uranüs ile kavuşuyor! 06.11.2011 saat 21:02

Posted on

Ay Balık burcunun son derecelerinde ve 21.02 den itibaren Koç burcunun ilk derecesinde geri giden Uranüs ile buluştu buluşacak. Etkisi gergin! Saman alevi misali parlamalar, birden tavan yapan tansiyonlu konuşmalar kendini hazırlamakta. Mümkün oldukça kablosuz enerji hattından uzak duralım bu akşam, çünkü onların etkisi de gerilime katkıda bulunabilir Ay/ Uranüs kavuşum etkisiyle! Bu enerjiyi olumluya dönüştürmek için en iyi yol meditasyon yapmak olacaktır.

İşte Ay Uranüs Koç enerjisine uygun bir meditasyon örneği:

“Gözlerini kapat ve derin nefes alıp vererek her nefesinle birlikte 10 dan 0 a doğru geri say. Ardından başının üzerinde mavi bir ışık topu imgele. Işık topundan mavi enerji aşağıya doğru süzülsün ve tepe çakrandan içeri girsin.
Her nefes alışında ışık tepeden içeri girip üçüncü gözüne kadar aksın ve her nefes verişinde mavi ışık üçüncü gözünden dışarıya çıktıkça hem dışarıdan, hem de içeriden tüm başını sarmalasın. Sonra bu ışığın tüm bedenini sardığını imgele! Yaklaşık 5 ila 15 dakika kadar bu çalışmayı sürdürmeye devam et. Sonra usulca gözlerini aç.”

Bu çalışma geleceğe yönelik ihtiyacın olan değişimler hakkında yaratıcılığını canlandıracaktır. Uranüs’ün geleceğe yönelik etkisi, Koç burcunun hızı ve Ay’ın büyüyen fazı ile birleşince yaratıcılığın doğru çalışma ile çabucak tetiklenecektir. Hem bu sayede açının gerilim dolu enerjisini de faydalı bir alana yönlendirmiş olmanın mutluluğu seninle birlikte olacak! Bu gece senin için belki de rüyalar daha bir hızlı, canlı ve önemli olacaktır!

Sevgiler
Yurda Hal

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s