İkizler Burcunda Ay Tutulması 10.12.2011 saat 16:36- saat düzeltmesi

Posted on Updated on

Yarın gerçekleşecek olan tutulmaya yaklaştıkça, bazı konularda daha dikkatli olmamız gerekiyor:

– Kavga etmek yerine uzlaşmayı
– Arkadan konuşmak yerine yüz yüze konuşup sorunu çözmeyi
– Trafikte hırçınlaşmak yerine sükuneti korumayı
– Pot kırmak yerine birkaç kez düşünüp konuşmayı
– Kardeş ve akrabalarla olan sorunları büyütmek yerine birbirini anlamayı öğrenmeyi
– Yeni bilgilerin peşinde koşmadan önce eski bilgileri iyice pekiştirip sağlamlaştırmayı
– Eleştirmek yerine anlamayı
– Şüphe duymak yerine kendimize güvenmeyi

seçmeliyiz. Aksi takdirde bu tutulma her birimizi epey zorlayacaktır. Yarın yaşanacak Ay Tutulması özellikle bu  saydığım konularda bizleri hassas yapacaktır. Eğer son 10 gündür yukarıdaki sorunlara benzer sorunlarla karşılaşıyorsak, yarın tutulma saatinde içe dönmeli ve tüm bunların kendi içimizdeki yansımasını araştırmalıyız.

Tutulmalar bizim hayatımızla ilgili önemli ip uçlarını yakalamamızı sağlar. İçimize döndüğümüzde ise bu ip uçlarını fark etmemiz daha kolay olacaktır.

Özellikle evrensel enerjilerle olan bağlantılar aracılığı ile hayatımıza akan bilginin farkında olup olmadığımızı sorgulayabiliriz bu tutulmada. Gerçek bilgiye ne kadar açığız? Gerçek bilgiyi en basit, en sade günlük iletişimimizde, hareketimizde ya da çalışmalarımızda yakalayabiliyor muyuz? Tutulma ile birlikte, bilgi ile olan bağlantımızı daha net anlayacağız. Henüz bize açılmamış bilgilere ulaşmanın yolları ile tanışacağız.

Ayrıca Tutulmalar karmik bağımlılıklarımızdan ve travmalarımızdan kurtulma zamanıdır. Kronik hal almış  kabuklarımızdan kurtulmak ve içimizdeki o taze ve canlı filizin enerjisini yeniden duyumsamak  için harika bir fırsattır bu Ay tutulması.  Kabuklardan kurtulmak, travmalarla helalleşip terk etmek için af çalışması yapmayı ihmal etmeyelim. Tutulma esnasında “Beni Affet! Ben affediyorum!” demeyi unutmayalım!

Seminer Duyurusu:

İki Seminer bir arada (Dolunay ve Ay tutulması Semineri)

10 Aralık 2011 saat 14:30 – 18:00 saatleri arası Astro İstanbul Bostancı’da İkizler burcunda Tam Ay Tutulması ve Dolunay Seminerimiz olacak. Seminerde tutulmanın genel etkilerinin yanı sıra ruhsal etkilerine ve 2012’ye yaklaştığımız bu dönemde Yay/İkizler Tutulma hattı dönemi sonlanmadan hayatımızda nelere dikkat etmemiz  ve nelere ağırlık vermemiz gerektiğini anlatacağım.

Tabii ki neredeyse her Yeni Ay ve Dolunay’da düzenlemeye çalıştığım Dolunay semineri bilgilerini de sizlerle paylaşacağım. Kısaca seminerde

– Tutulma

– Ay düğümleri Aksı ve 2012

– Dolunay

hakkında bilgiler paylaşılacak ve

– Dolunay ve Tutulmaya özel Meditasyon yapılacaktır.

Hazırlayan ve Sunan: Yurda Hal

Yer: Astro İstanbul – Bostancı

Ücret: 50,–

Yer sıkıntısı yaşamamak için, lütfen astroistanbul@gmail.com veya 0216 410 57 58 / 0533 492 57 47 ‘den kayıt yaptırınız!

Not: Eğer Eğer meditasyon esnasında Kuvars kristalinizi programlamak isterseniz, kristalinizi beraberinizde getirmeyi unutmayın!

Adres: Şemsettin Günaltay Caddesi Şafak Apt. No48-B Kat 5 Daire 37 Şenesenevler Bostancı (minibüs caddesi üzeri Altın Damla Pastanesi hizasında ve Wienerwald Tavuk karşısında)

Sevgiler

Yurda Hal

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s