09- 15 Ocak 2012 Haftası

Posted on Updated on

Haftaya Merkür Uranüs karesinin gerginliği ile başlıyoruz! Aynı zamanda zihinsel yaratıcılık da hat safhada!
http://www.totalblogal.net/index.php/2010/02/15/buero-spass-nervenzwerg/

Pazartesi günü devreye giren Merkür Uranüs karesi, bir yandan ruh halimizi ve  günlük tempomuzu hızlandıracak, diğer yandan da zihinsel anlamda birden fazla işe bölünmemize bölünecek.  Ayın 13 ‘üne kadar Pluto’ya yaklaşan Merkür, düşünce ve fikirlerimizin muhafazakar tutumların baskısı altında kalabileceğini gösteriyor. Pluto’ya yaklaşan Merkür, üstlerden saklanan bilgierin ortaya çıkmasına sebep olur. Bu yüzden eğer tamamlanmamış bir işiniz varsa veya  düzeltmeniz gereken bir konu varsa hafta başında hemen bu konulara el atın. Hafta başındaki yaratıcılığınızın özgürlüğünü kısıtlamayın ve bu hafta kendi hayatınıza getirmek istediğiniz değişiklikleri Çarşamba gününe kadar devreye sokun.  Bu hafta kafamız daha bir iyi çalışıyor ve neredeyse “Zihni Sinir” projeeri ie meşgul oluyor diyebilirim.

Ayrıca Pazartesi günü sabah saat 09:30’da Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Dolunay profesyonelliğe giden yolu bizler için aydınlatacak.

Aşk ve sevgi alanında; ruhsallık alanında, yaratıcılığın akıcı ve ahenkli olması gerektiği alanlarda hoş ve romantik hareketlilik başlıyor. 13 Ocak’ta Venüs Neptün ile kavuşuyor 14 Ocak’ta da Neptün’den ayrılıp Balık burcuna geçiyor. Bu haftanın ikinci yarısı bir partneriniz varsa son derece hoş geçebilir. Partneriniz yoksa, romantik ve duygusal bir ilişki arayışı içine girebilirsiniz.

Haftanın özeti: İlk günler enerjik, elektrikli ve gergin, hafta ortası soru/sual ve denetlenme zamanı, hafta sonu romantizmin, toz pembenin ve açık mavinin etkisinde .

 

 

Dolunay ile daha detaylı bilgiyi aşağıda Ay Taktikleri bölümünde bulabilirsiniz.

Ay Taktikleri – Bu Hafta

09 Ocak 2012 sabah saat 09.30 Yengeç Burcunda Dolunay;

Dolunay semineri ile ilgili bilgiyi bu linkte bulabilirsiniz:

https://astroistanbul.com/2012/01/03/dolunay-meditasyon-ve-soylesisi/

Bu Dolunay özelikle yuva, aile, ebeveynler, ev hayatı ile ilgili konular aydınlığa kavuşacak. Eğer bu alanlarda halletmeniz gereken sorunlarınız varsa, çözmeyi arzuladığınız, düzeltmeye niyetlendiğiniz ilişkiler varsa, bilin ki fener ihtiyacınız olan bilgilere ışık tutacaktır.

Ayrıca Duyguların yoğun yaşanacağını, duygusal hassasiyetin artacağını unutmamalısınız. Bu kadar duygusal hassasiyet söz konusu olduğunda, şefkatten yoksun ortamlarda mesafesi davranmak uygun olacaktır.

Yengeç burcunun dişil enerjisi içimizdeki doyurma, besleme, bakma, kollama duygularını tetikleyecektir.  Annelik duyguları, anne çocuk ilişkierinde hassasiyet üst seviyelerde olacaktır.

Bu Dolunay’da içinizdeki Dişi Anne  enerjisi ile tanışabilirsiniz. Hayatınızdaki Yengeç’le alakalı alanlara odaklanabilir,  o alanlarda boluk ve bereket için dua edebiirsiniz.

Koç veya yükselen Koç’lar ev, yuva, evlilik, ev içinde huzur, ebeveynlerle olan ilişkiler;

Boğa ya da yükselen Boğa’lar satış pazarama, ticaret, ilişkier, komşu ve kardeşere olan bağlılıklar, zihinsel kapasitenin artması, öğrenci yanını tetikleme;

İkizler ya da yükselen İkizler’ler kendine değer katma, bolluk ve bereket, paranın çoğalması;

Yengeçç veya yükselen Yengeç’er kişisel gelişim, özgüven, kendini doğru ifade etme;

Aslan veya yükselen Aslan’lar inanç ve akışta kalma, ruhsallık, arkadan çevrilen işler, haının atına süpürülen ilişkiler ve buna benzer durumlarda;

Başak veya yükselen Başak’lar dostluk, arkadaşlık, sosyal çevre, işin sermayesi;

Terazi veya yükselen Terazi kariyer, başarı, topum önünde fark edilme ve başarılı olma, kendini ifade edebilme;

Akrep veya yükselen Akrep farklı kültürler, yabancılarla olan ilişkiler, ikinci dereceden akrabalar, yabancı ülke ve şirketler, yüksek öğrenim veya hayat felsefesini geliştirme;

Yay veya yükselen Yay’lar korkularında, endişelerinde, dönüştürmekte zorlandıkları ancak zorunlu oldukları alanlarda ve yaşlılık adına yapılan yatırımlarla ilgili konularda;

Oğlak veya yükselen Oğlak’lar ikili ilişkilerde, ortaklıklarda, rekabet ortamlarında, açık düşmanlıklarda veya hukuksal konularda;

Kova veya yükselen Kova’lar  sağlık alanında, gündelik işlerde, iş ortamında, iş arkadaşları ile olan ilişkilerde;

Balık’lar veya yükselen Balık’lar ise hayatın keyifli yanı, aşk, çocuklar, hobiler, mutluluk ihtiyaçları ve ruhsal aşk ile ilgili konularda aydınlanma, bolluk ve bereket yaşayabilirler!

Ay Taktikleri’ni daha detaylı öğrenmek istiyorsanız; tüm ayrıntıları “Ay Taktikleri” kitabında bulabilirsiniz:

http://www.dr.com.tr/Search.aspx?kw=ay+taktikleri&gid=00001&criteria=999&media=999

Sevgiler

Yurda Hal

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s