Galaksi Rehberi 16-22 Ocak 2012

Posted on Updated on

Galaksi Rehberi

16-22 Ocak 2012 Haftası

Bu hafta kendinize olan güveniniz, yaptırım gücünüz ve ruh sağlığınız sabit kalmayacak gibi görünüyor. Hem Satürn’den, hem de Jüpiter’den kare etkiler alan Güneş gel-git yaşamanıza sebep olacaktır. Bu etkileri özellikle haftanın ikinci yarısı daha da belirgin hissedeceğinizi söyleyebilirim. Fırsatlarla zorlukların iç içe geçtiği bu etki sayesinde, yüzünüzü güldüren fırsatlara fazla sevinecek vaktiniz olmayacaktır. Her hâlükârda çalışkan ve sebatkâr olanın kazanacağı bir hafta olacağını bilmek gerekiyor. Bu yüzden, bu hafta emeğinizi ve becerilerinizi ortaya koymaktan çekinmeyin! Eğer becerilerinizi ve yeteneklerinizi sergilemeyi başarırsanız, takdir ve saygı da toplayabilirsiniz.

Eğer herhangi bir iş görüşmesi, toplantı veya pazarlama çalışması söz konusuysa, kesinlikle değerinizin altında bir hamlede bulunmayın. Hakkınızı isteyin ve alacağınızı bilin.

Gücünüzün nerede aktif olduğu sınanacak, belki de otoriteniz sorgulanacak bu hafta.

Koç-Yengeç-Terazi ve Oğlak’lar (burç veya yükselen) bu gel-git etkileri öz benliklerinde, aile konularında, ikili ilişkilerde ve kariyer alanında yaşayacaklar. Fırsat ve sorumluluklar özellikle bu alanda karşılarına çıkacaktır.

Boğa-Aslan-Akrep ve Kova’lar (burç veya yükselen) esnek olmaları gereken alanlarla tanışacaklar. Komşular, yakın ve uzak akrabalar, bilgi alışverişi gibi konularda esnek olmak zorunda kalacaklar. Fırsat ve sorumluluklar özellikle bu alanda karşılarına çıkacaktır.

İkizler-Başak-Yay ve Balık (burç veya yükselen)  ise bu tür gel-git etkilere alışık olmasına rağmen, yine de her türlü para, finans, borç, alacak, harcama gibi alanlarda hem avantaj, hem de kafa karışıklığı yaşayabilirler. Fırsat ve sorumluluklar özellikle bu alanda karşılarına çıkacaktır.

20 Ocak saat 18.09’da Güneş Kova Burcuna ilerliyor. Bugün bu saatten sonra doğan çocuklar Kova burcu çocukları olacaklar! Güneş’in Kova burcuna girmesi ile birlikte fiziksel aktivite yerini yavaş yavaş zihinsel aktiviteye bırakacaktır. Ticari zihin ise yerini yaratıcı ve geleceğe yönelik çalışmaya başlayacaktır. Kova burcu zamanı ile birlikte bir ay süresince bu yıldan ne beklediğinizi düşünmeye tasarlamaya başlarsınız. Geçen dönemin değerlendirmesi doğrultusunda, geleceğinizi planlamaktan kendinizi alıkoyamazsınız. Yılın ne getireceği zihninizde yavaş yavaş şekillenmeye başlar. Umut ve beklentiler de yavaş yavaş artar. Kova burcunun açık fikirliliği, pozitif yaklaşımı, hümanist tavrı aynı zamanda inatçı ve “ben bilirim!” tavrı herkesi biraz etkisi altına alır.

Küçülmekte olan Ay özellikle tamamlanması gereken işlere ağırlık vermeyi, var olan enerjinin de yavaş yavaş tüketilerek Yeni Ay ile birlikte toplayacağınız yeni enerji ve güce yer açmanızı öğütliyor.

Pazar günü tam anlamıyla balsamik etkide olan Ay içe dönme ve içsel hesaplaşma enerjisini açığa çıkarır. Oğlak Yeni Ay’ından bugüne kadar yapılan işlerin gözden geçirilmesi için uygun zemini hazırlar. Bırakmak ve terk etmek için en elverişli enerjiyi içinde taşır, bu yüzden regresyon veya aile dizimi gibi terapileri uygulamak için en uygun zemini hazırlar.

Astro İstanbul’da Ocak 2012 Etkinlikleri

 

 

16 Ocak 2012 saat 19.30-21.30 Mutluluk Atölyesi – 2. Toplantımız

Aralık Ayından itibaren Ayda bir kez, her ayın 3. Pazartesi MUTLULUK ATÖLYE’sinde toplanıyoruz. Bu ay Toplantımızın ikincisini gerçekleştireceğiz.

Mutluluk Atölyesi’nde bir araya gelerek, mutlu olma, hayata olumlulukları çekebilme ve sevebileceğimiz bir hayata kavuşmanın yolları hakkında sohbet edeceğiz. Birbirimizle bilgilerimizi paylaşacağız. İkinci toplantımız 16 Ocak saat 19.30’da başlıyor ve 21.30’a kadar sürüyor. Katılım bedeli yoktur, gönlünüzden ne koparsa, sevgiyle kabul ediyoruz. Çayımız ve simidimiz her zaman mevcut.

Toplantımızın sonunda Şifacının Yolu destesinden bir kart seçecek ve bir ay süresince bize rehber olacak kilit bilgiye sahip olacağız.

Kesin gelmek isteyenlerin astroistanbul@gmail.com adresine veya 0533 492 57 47 no’lu telefona kayıt yaptırması gerekmektedir.

Adres: Astro İstanbul /Şenesenevler Bostancı

23 Ocak 2012 saat 20:00-22:30 Kova Burcu’nda Yeni Ay – Work Shop

Kova Burcu Yeni Ay’ı umutları ve gelecekle ilgili beklentileri içinde barındırır ve JOKER etkisi olan bir Yeni Ay’dır. Diğer Yeni Ay’larda kaçırdığınız dilekler için uygun bir zemin yaratır. Bu toplantıda Kova Yeni Ay’ına uygun dilek ve niyetler hakkında konuşacak, buna uygun çalışma, ritüel ve meditasyonu yapacağız.

Yine affetme ve bırakma çalışmamız olacak tabii ki!

Ayrıca Bir Ay süresince genel anlamda ne tür enerjilerin açığa çıkacağını ve burç burç alacağımız etkilerin neler olacağı hakkında konuşacağız.

Eğer dilek ve niyetleriniz için kristalinizi veya ametistinizi programlamak istiyorsanız, yanınızda getirebilirsiniz.

Kesin gelmek isteyenlerin astroistanbul@gmail.com adresine veya 0533 492 57 47 no’lu telefona kayıt yaptırması gerekmektedir.

Work Shop’u sunan: Yurda Hal

Ücret: 50 TL

Yer: Astro İstanbul / Şenesenevler – Bostancı

——————————————————————————–

Ocak 2012 Ay Taktikleri’ne aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

http://www.uzmantv.com/arama?q=ay+taktikleri

Sevgiler

Yurda Hal

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s