Aslan Burcu Meditasyonu ve Söyleşisi

Posted on Updated on

Dolunay Meditasyon ve Söyleşisi

07 Şubat 2012 saat 20.00 de Astro İstanbul’da Dolunay Meditasyonu ve söyleşimiz var. Aslan Burcunda gerçekleşecek Dolunay’dayine  (Kristalinizi yanınızda getirin)  kuvars kristallerimizi programlayacağız. Aslan özgüveni, asaleti, büreysel gücü, eril enerjiyi temsil ediyor. Dolunay ise dişiliği, verimliliği, doğurganlığı temsil ediyor. Burada eril ve dişil enerjiyi harmanlamış bir söz konusu.

Kova’daki Yeni Ay’dan büyüyerek Aslan’da Dolun’a gelen Ay, toplum içinde kendimizi bireysel farkındalığımızı artırmak için ihtiyacımız olan enerjiyi bize sunar. Toplumsal yarar için bireysel öne çıkabilme cesaretini verir. Bu Dolunay’daki çalışmamızda bu yönde olacak. Hava elementinde en yukarılara kadar ulaşan Ateş elementinin enerjisini deneyimleyeceğiz.

Ayrıca Dolunay’ın her birimizin üzerinde bıraktığı etkiyi , öne çıkardığı konuları önce genel, sonra burç burç işleyeceğiz.

Meditasyon ve söyleşi için Katılım ücreti: 32,– TL’dir. Yer: Astro İstanbul, Bostancı (adres bilgisi için ltf. mail atınız) Rezervasyon için: astroistanbul@gmail.com veya 0533 492 57 47’den kayıt yaptırabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s