Galaksi Rehberi – Gezegen Seyri 06 Şubat 2012 – 12 Şubat 2012

Posted on Updated on

Haftanın Önemli Burç girişleri ve Açıları

06 Şubat öğleden sonrası Ay’ın Aslan burcuna girmesi ile birlikte Dolunay’ın enerjisini gayet güçlü bir şekilde içimizde hissedeceğiz. İçimizdeki Eril enerjinin açığa çıkmasına sebep olacak. Yaşama sevincinin ortaya çıkacağı birkaç gün yaşayacağız. Ayrıca bir süredir geri harekette olan Mars’ın fiziksel gücümüzü zayıflatan etkisini bu birkaç gün hissetmeyeceğiz.

07 Şubat günü saat 15:18’de Terazi’nin neredeyse son derecelerine gelen Satürn geri hareketine başlayacak ve 25 Haziran gününe kadar geri harekette olacak. Satürn’ün geri hareketini çok ciddiye almak gerekiyor. Terazi’nin son derecelerine kadar gelip geri dönmesini bir benzetmeyle açıklamak istiyorum:

Elinizdeki bir lastiği sonuna kadar gerdiğinizi düşünün. Daha fazla gerilemeyen bu lastik size sınırı gösteriyor. Daha fazla zorlarsanız kopar, serbest bırakırsanız eğer ileri-geri yalpalayarak yerini bulur.

Şimdi bu benzetmeyi ilişkiler, ortaklıklar, ikili ilişkiler,  evlilikler, uzun süreli beraberlikler, haksızlıkların söz konusu olduğu alanlar, adaletin gerektiği alanlar ve rekabet ortamı için düşünelim!

Yukarıda saydığım alanlarda sınırları sonuna kadar zorladığımız bir dönemdeyiz. Satürn Geri gitmeye başlayınca bize geri dönüp ortalığı toparlama, hataları tamir etme, sınırları ve ilişkileri yeniden belirleyip tanımlama veya bir şeyler bitecekse, bunu helalleşerek yapmak için bir fırsat doğuyor.

Bu fırsatın ne olduğunu anlamak için özellikle 29 Ekim 2011’den itibaren ilişki, ortaklık, rekabet alanındaki hayat çizgisini iyice inceleyin. Çünkü ortada bir problem varsa, bir şeylerin düzeltilmesi gerekiyorsa, aradığınız anahtar bu sürecin içinde. Bu dönem içindeki belirgin bir davranışınız, size yapılan bir davranış, sizde iz bırakan bir olay anahtarınız olabilir.

25 Haziran’a kadar olan bu süreci iyi değerlendirin. Çünkü uzun bir süre ikili ilişkilerde size sınırlarınızı sağlamlaştıracak daha iyi bir fırsat bulamayabilirsiniz.

Yine 07 Şubat gecesi saat 23:53’te Aslan burcunda Dolunay’ımız var. Egonun, gururun, alınganlığın yüksek olabileceği bir atmosfer sunacak muhakkak. Eğer Bu Dolunay’da bir çalışma yapmak istiyorsanız Eril Enerji (Aslan) ile Dişil Enerji (Ay)’nin kutuplaştığı bu gecede aşağıda paylaştığım Meditasyonu yapabilirsiniz.

08 Şubat’ta Venüs Koç burcuna geçiyor. Neredeyse bir ay gibi bir süreyle Venüs burada olacak. İlişkilerimizde tez canlılık, sabırsızlık göze çarpacak. Flört etmeye daha yatkın bir ruh hali içimizden dışarıya yansıyacak. Ancak Koç burcunda zayıf olan Venüs para, aşk, estetik zevk ve güzellik anlayışımızın çıtasını düşürecek. Eğer estetik bir uygulama yaptırmayı, evinizi güzelleştirmeyi veya alışveriş yapmak istiyorsanız, bir ay süreyle beklemenizi öneririm.

Yine 08 Şubat’ta saat 19:32’de Ay Başak burcuna geçiyor. Duygularımızı rafa kaldırıp kendimizi gündelik işlerimize verebiliriz. Çalışmak için en verimli birkaç günün içindeyiz şimdi.

10 Şubat saat 04.28’de Uranüs’le kavuşan Venüs ani, beklenmedik bir aşkın, bir elektriklenmemin tetikleyicisi olabilir. Bu beklenmedik sürpriz etki aynı zamanda sürpriz bir kazancı, sürpriz bir harcamayı, sürpriz bir hediyeyi de gösterebilir. Ayrıca bu etki ile birlikte yaratıcılığın da artması söz konusu.

Yine 10 Şubat’ta saat 21:54’te Ay Terazi burcuna geçiyor. İlişkilerimiz, ortaklıklarımız gündeme gelecek ve beklentilerimizi ortaya koymak isteyeceğiz. İlişkilerde yük olan duyguları özellikle bu günlerde iskelet sisteminizde de yük olarak hissedebilirsiniz.

12 Şubat saat 23:09’da Ay Satürn ile kavuşuyor. Yukarıda Satürn teması ile ilgili söylediklerime dair ilk ipucunu bu açının tetiklemesiyle hissedebilirsiniz.

Özellikle Geçmişe Yönelik temizlik çalışmalar ve geleceğe yönelik hedeflerinize yaklaştıracak çalışmalar için en uygun gün ve saat ise aşağıdakilerdir. Bu gün ve saatlerde yalnız kalıp Meditasyon yababilirsiniz. Regresyon veya aile dizimi ya da geçmiş yaşam terapileri yaptırabilir, bir yaşam koçu ile geleceğe yönelik hedeflerinizi yapılandırmak için görüşebilirsiniz.

07 Şubat saat 13:03

07 Şubat saat 23:53

09 Şubat saat 16.16

11 Şubat saat 18.22

Dersler, Seminerler ve Workshoplar

Aslan Burcu Dolunay Workshop : 07 Şubat Salı günü saat 20:00 ‘de Astro İstanbul Bostancı’da. Ücret: 32 TL Detaylar için astroistanbul@gmail.com

Astroloji Dersleri (Temel Seviye 32 Hafta): 08 Şubat Çarşamba saat 20:00 Bostancı, 09 Şubat Perşembe saat 16:00 Etiler – 270 TL/ 4 Hafta

Yurdahâl ile Ay Taktikleri ve Çekim Yasası İstanbul: 1o Şubat saat 11.00-17.00- 95,– TL Detaylar için astroistanbul@gmail.com

Yurdahâl ile Ay Taktikleri ve Çekim Yasası Ankara: 18 Şubat saat 11.00-17.00- 95,– TL Detaylar için astroistanbul@gmail.com

Balık Burcu Yeni Ay Workshop: 21 Şubat Salı saat 20.00 ‘de Astro İstanbul Bostancı’da Ücret: 50 TL Detaylar için astroistanbul@gmail.com

Ay Taktikleri® ile Ruhsal Şifa Danışmanlığı Eğitimi Modül 1: 24-25-26 Şubat 11.00-18.00 toplam 3 gün (100 TL/Gün) Detaylar için astroistanbul@gmail.com

Seminer, Ders veya Workshopların rezervasyonu için 0216 410 57 58 veya 0533 492 57 47’yi arayarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Dolunay Meditasyonu

Bu çalışmayı yapmak için ister bağdaş kurup oturabilir, ister yere uzanabilirsin. Kendine en uygun olan pozisyonu seç Ardından, yavaş ve derin nefes almaya başla (burnundan) Nefes alırken 4’e kadar say, 4’e kadar sayarak nefesini içinde tut. Nefesini verirken (burnundan) 4’e kadar say ve 4’e kadar sayarak nefessiz kal. Yavaş yavaş saymaya özen göster. Nefes aldıkça bedeninin hafiflediğini düşün. Her nefesle daha hafif oluyorsun.
Bu nefes döngüsünü çalışırken bir elin kalbinde, bir elin göbeğinde olsun. Her nefes alışında önce karnındaki, sonra göğsündeki elinin yükseldiğini hisset. Eğer bu oluyorsa doğru nefes alıyorsun demektir.

Şimdi bedeninin usulca yerden havalandığını imgelemeni istiyorum. Aldığın her nefesle birlikte, atmosferin dışına doğru ilerliyorsun. Atmosferin dışına çıktığında, seninle aynı tempoda nefes alan, dünyanın atmosferinin dışında çepeçevre oturan birçok ruh görüyorsun. İki tanesinin arasına otur sende. Herkes, tanıdığın tanımadığın tüm dostlar burada.

Şimdi her nefes alışında kalbinde yoğun yeşil bir ışık oluştuğunu düşün, nefesini tuttuğunda bu ışık daha da yoğunlaşsın.

Nefesini verirken yoğun yeşil enerji kalbinden her yöne yayılarak tüm bedenine, oradan da dışarıya yayılsın. Nefessiz durduğunda ise yayılan tüm ışık güçlensin. Senin ışığın güçlendikçe, diğer dostlarının da ışıkları güçleniyor.

Şimdi tüm dostlarına el ele tutuştuğunuzu düşün. Elele tutuşarak tüm dünyayı bir sevgi yumağı içine aldığınız. Hep birlikte nefes alıp veriyor, her nefeste ışıl ışıl yeşil ışık bedenlere dönüşüyorsunuz. Her nefes verdiğinizde ise o yoğun yeşil ışığı kalbinizden Dünyanın üzerine yansıtıyorsun.

Yaklaşık olarak 15- 20 dakika(istersen daha uzun) bu çalışmayı sürdürmen senin evrensel sevgi ve şifa enerjisi ile bütün olmanı ve tüm dünyanın da bu şifa enerjisiyle yıkanmasını sağlayacaktır.

Çok Şükür!

Sevgiler

Yurda Hal

Galaksi Rehberi – Gezegen Seyri 06 Şubat 2012 – 12 Şubat 2012” için bir yanıt

    gül said:
    07/02/2012, 23:48

    Çok eğitici buldum.Etkilendim.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s