Galaksi Rehberi / 7-13 Mayıs 2012

Posted on Updated on

07 Mayıs- 13 Mayıs 2012 Haftası Gökyüzü Etkinlikleri

  

7 Mayıs günü, haftaya Dolunay’dan uzaklaşmakta olan, dolayısı ile artık küçülmeye başlamış Ay’ın etkileri ile başlıyoruz. Kural neydi? Ay küçülmeye başlayınca, biz de küçülmeye başlarız. O küçüldükçe, biz ödem atar, biriktirdiğimiz enerjiyi yakar ve kilo vermeye başlarız. Yaza girerken her birimiz birkaç kilo bile olsa vermek isteriz, değil mi?

 Aynı zamanda 7 Mayıs Pazartesi sabaha karşı Yay burcuna giren Ay, iyimser tarafımızı artıracak, haftaya moralimiz yüksek, keyfimiz yerinde başlayacağız.

Pazartesi günü öğle saatlerinde Yay burcunda Kuzey Ay Düğümü ile birleşecek olan Ay’ın etkisi önemli: Lütfen öğle saatlerinde aklınızdan geçen düşünceleri, hayalini kurduğunuz hedefleri, ısrarla yakanızı bırakmayan işleri iyice inceleyin, çünkü bunlar muhakkak ki hayat amacımıza yol almamızda etkisi olan ipuçları içermektedir. Sakın ola bana ipuçları hakkında sorular sormayın. Kendi hissettikleriniz ve kendi yorumunuz daha önemli olacaktır. Not alın ve ileride(mesela birkaç gün sonra) tekrar inceleyin.

 Ay Düğümü / Ay birleşiminin  hemen birkaç saat ardından Mars’a tam kare yapan Ay, gergin enerjilerin habercisi! Gerginliği avantaja çevirmek istiyorsanız , pazartesi öğleden sonra spor yapın, yoğun çalışın, ter dökün!!! Aksi takdirde zorlanmanız, sinirlenmeniz, gerilmeniz veya kavga etmeniz işten bile değildir!

 9 Mayıs saat sabaha karşı saat 04.59’da Ay Oğlak burcuna geçiyor. Birkaç gündür etkisinde olduğumuz iyimser havamızı bir kenara bırakıp, işlerimizin üzerine odaklanıyoruz. Çalışkan, ciddi, ne istediğini bilen, hedefine odaklı bir doğada olacağız. Saat 20.33’te Plüton ile birleşen Ay, bir kez daha gerginliği beraberinde getirecektir. Oğlak burcundaki bu gergin enerji sebebiyle, özellikle iskelet sisteminizi veya dizlerinizi riske atacak bedensel aktivitelerden uzak durmanız akıllıca olacaktır.

 10 Mayıs saat 18.56’da Jüpiter’e üçgen açı yapan Ay, el attığımız konuların başarıya ulaşma şansının yüksek olduğunu gösteriyor! Önemli görüşmelerinizi, yazışmalarınızı veya iş/kariyer ile ilgili imgelem/olumlama/meditasyonlarınızı bu saatte yapmak çok olumlu sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır! Lütfen bu tür girişimlerinizi saat 22.11’e kadar bitirmeye çalışın, çünkü 22.11’den 11 Mayıs saat 08.02’ye kadar Ay boşlukta olacak ve zaman adeta havada asılı izlenimi uyandıracaktır. O zaman zarfında yapılanlar ise hep orada kalan ve yol almayan bir enerji içinde sıkışıp kalacaktır!

 -*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Astroloji Danışmanlığı için: https://astroistanbul.com/haritaanalizi/

 Mayıs Yeni Ay Semineri detayları için:  https://astroistanbul.com/2012/04/30/21-mayis-2012-saat-2000-ikizler-burcunda-yeni-ay-gunes-tutulmasi-semineri/

 -*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

11 Mayıs saat 08:02’de Ay Kova burcuna giriyor ve bizler yine ümitli, neşeli, geleceğe yönelik beklentileri artmış bir hava içine bürüneceğiz.  Özellikle akşam saat 20:32’de Kova burcundaki Ay Koç’taki Uranüs’ten alacağı etki ile beklenmedik küçük sürprizlerin hayatımızı kolaylaştıracağını gösteriyor. Hatta bu küçük sürprizler geleceğe yönelik umutlarımızı da destekleyecek nitelikte olacaktır!

 12 Mayıs saat 17.09’da Kiron ile Pluto arasındaki sekstil açı ruhsal acılarımızı, içimizde dinmeyen ve bir türlü iyileşmeyen hasretlerimizi, özlemlerimizi ve beklentilerimizi tetileyecektir. Bu tetiklenme kısa vadeli olmayacak neredeyse 2012 süresince bizimle beraber olacak bir etkidir! 12 Mayıs tarihi itibarı ile tetiklenecek olan bu etki, aynı zamanda şifa sürecini de beraberinde getirecektir. Ortaya çıkan ruhsal yaralarımız bir tedavi süreci içine girecektir. Unutmayalım; her soru yanıtı, her problem çözümü beraberinde taşır. Genellikle çözüm, problemle karşılaştığımız an uygulamaya cesaret edemediğimiz davranış/adım veya ısrarla yok saydığımız olaylar/insanlardır! Kolay değildir, ancak başarıldığında bir üst basamaktan hayata bakma fırsatını verecektir!

 13 Mayıs’ta Güneş Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. Hayatın keyif verdiği konularla ilgilenecek, doğanın, dokunmanın, haz almanın, maddenin keyfini çıkaracağız! İyimser hava içimizi kaplayacak! Bunun dışında ise bu etki inanılmaz şanslı bir günün habercisi! Şansa ihtiyacınız olan konular ile ilgili çalışmalar yapabilir veya bugün içinde imgelem/olumlama/meditasyonlarınızı yapabilirsiniz! Özellikle 10-11-12-13-14 veya 15 Mayıs’ta doğanlar çok şanslı, yükselen burcu Koç, Boğa, Aslan, Akrep veya Kova olanlar da şanslı etkiler altında olacaklar. Bu saydığım gruba ait olmasanız da bugünün şansından faydalanabilirsiniz. Lütfen bir süreliğine kendinize zaman ayırın ve isteklerinize odaklanın!

 İyi Haftalar

Yurda Hal

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s