Ben Enerjiyim!

Posted on

Ben Enerjiyim! Katı maddeden oluşan bedenimin öz benliğimin bir bölümü olduğunu ve titreşimlerden oluştuğunu biliyorum. Titreşimlerim sonsuzluğa ulaşabilecek güçtedir. Zaman zaman günlük “sorun”ların içine dalıp titreşimlerimi bloke ettiğimde, enerjimin düştüğünü gözlemliyorum. Oysa “sorun” olarak gördüklerim de, benim titreşimlerimin bir yansıması, bloke edilen enerji, yarı yolda bir duvara çarpıp bana yarım kalan titreşimim geri yansıttığında, ben hayatımda bir sorun yaşadığım algısına kapılıp o yansımanın içinde tıkanıp kalıyorum.

Bunun üstesinden gelmenin birçok yolu var. Enerjimi yükseltecek birçok çalışma biliyorum. Enerjim yükselince yaydığım titreşimler sonsuz kaynağa ulaşıp, çözüme, huzura, şifaya, bolluğa ve mutluluğa dönüşerek bana geri yansıyor.

Şimdi bileğime bir ip bağlıyorum, her fırsatta o ipe bakıp enerjimi yükseltmek için çalışma yapmaya niyet ettim. En basit yöntemle gözlerimi kapatıp kendimi kalp çakramdan büyüyerek beni sarmalayan ve sonsuzluğa kadar büyüyen saf beyaz ışığın içinde düşünmeye niyet ettim! Ve Öyle!

Yurda Hal

Ben Enerjiyim!” için bir yanıt

    Aylin Sabancı said:
    19/09/2012, 17:05

    tam zamanında yetiştiniz yine… Teşekkürler :))

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s