Yarın Sabah! Ay Plüton Kavuşumu 23 Eylül 2012 saat 10.19

Posted on Updated on

23 Eylül 2012 Sabah saat 10.19 (Türkiye Saati)’da Oğlak burcunda Ay ile Plüton kavuşacak. Aşağıdaki yazımda bahsettiğim (en altta linkte) açıyı tetikleme özelliğine sahip bu etkiyi gerginlik olarak hayatına alabilir ya da hazır fırsatı gelmişken eline kâğıdı kalemi alıp eskiyi yeniyle değiştirmen veya eskiyi yeniye dönüştürmen gereken konuların listesini çıkarabilirsin. Ardından Oğlak burcunun verdiği mantıklı bakış açısı ile kendine uzun vadeli,  uygulayabileceğin bir değişim dönüşüm planı yapabilirsin.

Ya da yarın sabah en azından sana dinginlik verecek, huzurunu artıracak bir sabah yürüyüşü yapabilirsin. Yolda karşına çıkan sevdiğin bir ağacın dibine oturabilirsin. Ağacın dibinde otururken, ellerini ağacın köklerinde gezdirip, kendi köklerini, bağlılıklarını hatırla. Köklerinin ve bağlılıklarının sana ne kadar destek verdiklerini hatırla. Oğlak burcu köklerle alakalıdır, Plüton’da tam bu burçta Ay’la kavuşuyor.  Ellerinle, gözlerinle köklerin toprağın içinde kayboluşunu izle. Onlar gözden kaybolsa bile ağacı dimdik ayakta tutarlar. Hem de kendini göstermeden, ağacın büyümesine izin verirler, özgürce yukarıya yükselmesini onaylarlar. Bunu yaparken, kendi köklerine teşekkür et. Şimdi ağacın en yüksek dallarına kaldır gözlerini. Gözün en tepedeki dallara bakarken aynı zamanda gökyüzünün sonsuz, sınırsız mavisini de görüyor değil mi? İşte o en tepedeki dallar ve yapraklar, yüksekten korkmadan, sonsuzluğa doğru cesurca hareket eden ağacın içindeki bu taze, yeni enerji de Uranüs Koç’u anlatsın sana. Hiç aşağıya bakmadan yükselen dalların yaprakların cesaretini bir nefesle içine çek.

Uranüs Koç ile Plüton Oğlak karesi bu iki enerjinin arasında sıkışıp kalmaman gerektiğini anlatıyor.  Büyümeyi bıraktığın an, çürümeye başlarsın. Büyümek için ardına bakmadan ilerlemeli, sonsuz evrenin seni desteklediğini bilmelisin. Sahip olduğun köklerinin, sonsuz kaynağın bir enerji kolu olduğunu ve seni yukarılara güvenle taşımak için hayatında olduğunu bilmelisin. Artık geçmişe ikide bir göz atıp arkanı kollamayı, anılarda yaşamayı bırakmalısın. Cesaretle yeniliğe, sonsuz ufuklara doğru yol almalısın.

Bunları düşün! Sonra ağacın altından kalk. Ağaca sana anlattıkları için teşekkür et!

Hatta hazır ağacın altında oturmuşken, en yukarıda bahsettiğim kâğıt kalem çalışmasını da burada yapabilirsin.

Güzel bir gün olsun arkadaşım:)

https://astroistanbul.com/2012/09/10/uranus-pluton-karesi-ve-burclar/

 

 

Yarın Sabah! Ay Plüton Kavuşumu 23 Eylül 2012 saat 10.19’ için 3 yanıt

  gul said:
  22/09/2012, 23:19

  ne kadar güzel bir insansın arkadaşım.teşekkürler……..

  Şira CKrezus said:
  23/09/2012, 07:39

  Güzel bir an olsun(gün olsun,yaşam(lar)) olsun.Teşekkürler.

  Ufuk evik said:
  23/09/2012, 17:59

  Yurda Hal Hanim, Bu mail benim icin cok sifalandirici oldu sonsuz tesekkurler.Sizede arzu ettiginiz herseyi tam zamaninda ve tam istediginiz sekilde versin.Her zaman isiginiz yasantimi aydinlatsin . Makedonyadan sevgiler. Ufuk Cevik

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s