Ay Neptün Kavuşumu 27 Eylül 2012 saat 10.00’da

Posted on Updated on

27 Eylül 2012 sabah saat 10.00’da Balık burcunda Ay ve Neptün kavuşuyor. Gökyüzünün tüm gergin karmaşasına rağmen, bu kavuşumun derin maneviyatını, ruhsallığını derinden hissedeceğiz. Balık burcunun Modern yöneticisi Neptün, uzun zamandır kendi burcunda ve yıllarca da orada kalacak. Bu da bize her ay gerçekleşen Ay/Neptün kavuşumu ile bu manevi fırsatı sunacak.

Yarın sabah ruhsal enerjinizle bağlantı içinde olma deneyimini yaşayabilirsiniz. Saat 10’da kendinize ayıracağınız birkaç dakika bile, evrensel bütünlüğü, geçmiş-an-gelecek üçlemesinin tekliğini hissettirecek güçte olacaktır. Bu saatte bir içe dönüş çalışması yapın. Size en uygun yöntem neyse, onu seçin. Namaz kılabilir, dua edebilir, meditasyon veya imgeleme çalışmaları yapabilirsiniz. Eğer şartlarınız uygunsa sabah 09.30-10.30 arası kısa bir uyku da vizyonunuzu genişletecek rüyalar görmenize sebep olabilir. Özellikle duygusal anlamda sizi daraltan bir konu varsa, bu saatte yapacağınız bu tür içe dönüş çalışmaları veya uyku seansı, çözümlerle uyanmanızı sağlayacaktır.

Yaradan’la, evrenle, birlik bilinciyle olan bağınızı daha net fark edebilirsiniz.

Ancak, içe dönerken sorununuza odaklanmayın, sadece saf ve temiz bir bağ kurmayı dileyin ve teslimiyet içinde olun. Bırakın cevap gelsin.

Ayrıca yaratıcılığınızı tetiklemek için yarın mavi ve mor renklere ağırlık verin,  varsa ametist taşından bir takı taşıyın.

Bu arada, dikkat veya konsantrasyon gerektiren, mantık isteyen, hesap kitapla alakası olan işlerinizi bir kenara bırakın. Çünkü öğlene kadar, bu tür konularda verim olmayacaktır. Ancak hayal dünyanızdan yaratıcılığınızdan faydalanmanız gereken işler için Ay Neptün kavuşumu büyük destek olacaktır.

Sevgiler

Yurda Hal

Ay Neptün Kavuşumu 27 Eylül 2012 saat 10.00’da” için bir yanıt

  oya öngör said:
  02/10/2012, 19:15

  Teşekkür ederim Yurda Hal hanım çok naziksiniz:)

  OYA

  Date: Wed, 26 Sep 2012 15:37:49 +0000
  To: oyaongor@hotmail.com

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s