Astrolojiyi Mesleğe Dönüştürme Eğitimi – Astroloji Eğitimini tamamlamış olanlara yöneliktir

Posted on Updated on

Astrolojiyi Mesleğe Dönüştürme Eğitimi- Astroloji Eğitimini tamamlamış olanlara yöneliktir

Bu eğitim daha önce astroloji eğitimini tamamlamış olanlar için hazırlanmıştır. Astroloji meşakkatli bir yoldur. Bu yolculukta astrolog olmaya niyetlenen adaylar zaman zaman kendilerini kaybolmuş, yetersiz veya bilgisiz hissedebilirler.

Bu çok doğaldır, çünkü astroloji doğrudan insanla alakalıdır ve bilgi, teknik, öz güven, dikkat, özen, vicdan, mütevazılık gibi birçok farklı meziyeti bir arada kullanmayı gerektirir.

Her gün birçok kişiden astroloji eğitimi aldığını, ancak nasıl kullanacağını bilemediğini duyuyorum. Bu her meslekte böyledir. Gazetecilik yapan mühendisler, Sanatla uğraşan tıp doktorları vb. gibi birçok örnek vardır hayatta. Ancak bu örnekler ile astroloji eğitimi uyum içinde değildir. Nihayetinde astroloji eğitimi arzunuzu, üniversiteye giriş puanınız değil, içinizdeki astroloji aşkı belirlemiştir. Öyleyse, astroloji eğitimi aldıysanız, bilginizi amatör veya profesyonel şekilde kullanmak istersiniz. Bu sizin en doğal hakkınız. Bu kadar bilgiyi öğrenip, niçin insanlığa faydalı olmayasınız.

Tam da bu noktada, siz Astroloji uzmanı adaylarına destek verecek bir program hazırladım. Astroloji danışmanı, yazarı ve konuşmacısı olarak kullandığım yöntemleri sizlerle paylaşacağım. Herhangi bir astroloji eğitimi veren kurumda, en az İleri Seviye eğitimini tamamlamış, Astroloji Uzmanı adaylarına, Astrolojiyi aktif kullanma eğitimleri vermeye başlıyorum. Eğitimler hem özel, hem de sınıf olarak tercihe ve uygunluğa göre ayarlanacaktır. Eğitimin içeriği:

–         Kişilik analizi ve gelecek öngörüsü yorumlama

–         İkili İlişkiler ve aşk Haritaları yorumlama

–         İş, kariyer ve Finans Haritaları Yorumlama

–         Kurumsal Astrolojiyi Yorumlama

–         Astrolojiyi destekleyen sezgisel yeteneklerin farkına varma ve kullanma

–         Burç yorumları hazırlama

–         Astrolojik Makale yazma teknikleri, yöntemleri, araştırmaları

–         Astroloji Semineri verebilme yetisi kazandırma (teorik ve pratik)

–         Özgüveni geliştirme teknikleri

–          Ayrıca danışmanlıkta uygulamalı pratik yaptırılacaktır.

Eğitimin sonunda, bir astrolog olarak kendinizi daha güvenli, nitelikli ve başarılı hissedebilirsiniz, siz yine de bir yandan birçok bilgiye vakıf olduğunuzun farkında, bir o kadar da mütevazi olmaya devam edin:)

Eğitim süresi : Toplam 24 Haftadır ve eğitimin sonunda sınava katılıp başarılı olanlara “Astro İstanbul Astroloji Uzmanı Başarı Belgesi” , diğer katılımcılara ise “Astro İstanbul Astroloji Uzmanlığı Katılım Belgesi” verilecektir!

Kayıtlarımız başlamıştır!

Sınıf dersleri fiyatları, özel ders fiyatları ve kayıt şartları hakkında bilgi almak için astroistanbul@gmail.com a yazabilir, (533) 492 57 47 veya (216) 410 57 58 ‘ e telefon açabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s