Ay Akrep Burcunda, büyüyen fazda

Posted on Updated on

AY TAKTİKLERİ

Şimdi Ay Akrep Burcunda, büyüyen fazda

 16.10.2012 saat 03.06’dan 18.10.2012 saat 03.25’e kadar

Dikkat: Ay 17.10.2012 saat 05.23- 18.10.2012 03.25 arası boşlukta olacaktır. Önemli işlerinizi bu saatlere denk getirmeyin, yeni bir işe bu saatlerde başlamayın. Daha çok elinizde yürüyen işlerle uğraşabilir veya bir süreliğine dinlenebilirsiniz.

Önemli: Bu tarihler arası Doğan Çocukların Ay Burcu Akrep’tir! Ay Akrep Çocukları: Serinkanlı, ne istediğini bilen yapıda olurlar. Sahiplenme duyguları fazla gelişmiştir. Küçük yaşlardan itibaren ortak mal ve paylaşım konuları öğretilmelidir. Çok derin birsevgiye sahiptir ve sevdiklerini paylaşmaktan hoşlanmaz. Tek bir konuya saatlerce, günlerce odaklanabilir ve o konuyu kafasında halletmeden, yeni bir konuya geçiş yapmaz. Hayatın güzelliklerini, özgürlük kavramının önemi öğretilmeli.

Ayın Enerjisi ile uyumlu olan Burçlar: Yengeç, Başak, Akrep, Oğlak, Balık

Ayın Enerjisi ile aktif olan ve harekete geçen Burçlar: Boğa, Aslan, Kova

Ayın Enerjisi ile içsel gerginlik hisseden Burçlar: Koç, İkizler, Terazi, Yay

2012-2013 Astroloji Eğitimi hakkında: http://astroistanbul.com/astro-istanbul-egitim/

Astroloji Danışmanlığı hakkında: https://astroistanbul.com/haritaanalizi/

Beslenme: Bedeniniz bu dönemde Karbonhidratlı yiyeceklere ihtiyaç duyar.  Başak ürünleri, tam tahıllı ekmek, makarna, erişte ve patates gibi besinlere ağırlık verebilirsiniz. Ayrıca yaprak bitkileri de ( ıspanak gibi) beslenmede ön planda tutmalısınız.

Büyüyen Ay fazında bedeniniz depolamaya yönelik çalıştığı için çabuk kilo almaya meyilli olursunuz, kilo vermekse epey zordur. Bu yüzden öğünlerinizi küçültün.

Sağlık: Kendinizi üşütmemeli, bedeninizi,  özellikle de alt batın bölgelerini, üreme ve boşaltım sistemlerini soğuktan korumalısınız. Kadınlar bilhassa daha dikkatli olmalılar. Ayrıca hamilelerin bu dönemde daha dikkatli hareket etmeleri tavsiye edilir.  Cinsel organlar ve idrar yolları ile alakalı ameliyatlarından bu dönem kaçının.

Büyüyen Ay fazında yaralar kapanmaz ve ameliyatlarda kan kaybı daha fazla olur. Zorunlu olmadıkça ameliyatlardan kaçınmanızda yarar vardır.

Bitkiler:  Bitkilerinizi sulamak için uygun günlerdesiniz.

Ev işleri: Çamaşır yıkayın. Bugün ağır lekeler kolaylıkla çıkar ve az deterjanla temizlik sağlanabilir.

Günlük İlişkiler: İkili ilişkilerde tutku ön planda olacak. Ancak ay Akrep’teyken kavgadan uzak kalmak çok da mümkün olamamakta. Kıskançlıktan uzak durmaya çalışın. Size yapılan haksızlıklara fazlasıyla odaklanıp, olayları gözünüzde büyütebilirsiniz. Sükûnetinizi koruyun. İç huzurunuz için meditasyon yapın.

İş-Güç: Ortak kullanıma açık olan para konuları, başkalarının kazançlarına bağlı işler daha hareketli olacaktır. Bu günlerde, tam da komşunun tavuğunun kaz görünmesi mümkündür. Rakiplerinizin kazançları ile ilgilenmekten vazgeçip, kendi geleceğinize yatırım yapmak için bütçenizi gözden geçirebilir, borçlarınızı nasıl ödeyebileceğinize dair plan program yapabilir ya da muhasebecinizle halletmeniz gereken işlere yoğunlaşabilirsiniz.

Sevgiler
Yurda Hal

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s