Seminer – İLİŞKİNİZİN ORTAK YARATIMI YA DA 3. SANAL KİŞİLİĞİNİZ: KOMPOZİT HARİTALAR

Posted on Updated on

Aşkınızla, eşinizle, ortağınızla nasıl bir ilişki içindesiniz? İlişkinizdeki  potansiyeliniz nedir? Zorlandığınız veya uyum içinde olduğunuz alanlar hangisidir? Soralrınızın cevabı bu seminerde:)

İLİŞKİNİZİN ORTAK YARATIMI YA DA 3. SANAL KİŞİLİĞİNİZ: KOMPOZİT HARİTALAR

Bu seminerde Astrolog ve Regresyon terapisti Ayda Ersan hepinizin en merak ettiği konulardan birine yani ilişkilerinizin analizine ışık tutuyor. İlişkiler istinasız hepimizin yaşamında önemli bir yer kaplıyor. Aşk iş ortaklığı yada akraba ilişkilerimizde nasıl bir enerji oluşturduğumuzu yani 3. sanal kişiliğimizi görmek için astrolojide kompozit haritalara yada ilişkinin sinastrisine bakarız. Bunun için öncelikle ortak haritası çıkartılacak kişilerin doğum verilerine ihtiyacımız var.

Ortaklık haritaları olan kompozit haritalar ve iki haritanın karşılaştırılması anlamına gelen sinastri tekniği, herhangi bir ilişkimizde oluşturduğumuz uyumlu ve uyumsuz noktaları göstermeleri açısından en kullanışlı tekniklerdir. Kompozit haritalar 2 kişinin gezegenlerinin orta nokta veya harmonik orta noktalarını temel alıyorlar. Bu da birlikte nasıl bir 3. sanal kişilik oluşturduğumuzu gösteriyor. Doğal olarak herkesle ilişkimiz bambaşka bir sinerji oluşturuyor. Annemizle babamızla çocuğumuzla ortağımızla ya da eşinizle oluşturduğunuz sinerji size özel.. Her kompozit harita o ilişkiye dair nasıl bir tarz oluşturduğunuzu, ortak enerjinizin çıkış bulduğu alanı nasıl deneyimlediğinizi açıklar. Eğer merak ettiğiniz bir ilişkinize farklı bir açıdan bakmak istiyorsanız bu seminer tam size göre..

Rezervasyon için lütfen e-postanızın konu kısmına KOMPOZİT yazarak, adınız, soyadınızla birlikte, cinsiyetiniz ile doğum bilgilerinizi (gün/ay/yıl, saat ve yer) ve aynı formatta partnerinizin ( eş, ortak, sevgili, anne, baba, arkadaş ya da çocuk) bilgilerini iletiniz.

Semineri Sunan: Ayda ERSAN

Seminer Tarihi: 19 Kasım 2012 Pazartesi saat 20.00

Seminer Ücreti: 60,– TL + K.D.V.

Seminer Mekanı: Astro İstanbul – Bostancı   Rezervasyon için astroistanbul@gmail.com veya 0533 492 57 47 veya 0216 410 57 58

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s