En güzel Yeni Yıl Hediyeleri Astro İstanbul’da – Sevdiklerinize, kendinize özel bir hediye vermeye ne dersiniz?

Posted on

Vimala Meral Topdemir ile Kendi Meleğinle Tanış

 

Kendi meleğinizle tanışmak ister misiniz?

Onun her an yanınızda olduğunu , size destek vermek, sizi şifalandırmak, sizin her adımınızda yanınızda olup hayatınızı kolaylaştırmak istediğini bilmelisiniz. Özel şifa uyumlanması ile meleğinizle bağlantıya geçin. Hayatınızı hem ruhsal hem de maddesel anlamda şifalandırın.

Vimala Meral Topdemir sizi kendi meleğinizle tanışmaya davet ediyor. Sahip olduğu özel yeteneği ile meleğiniz ile bağlantıya geçmenizi, uyumlanmanızı sağlıyor. İnisiyasyon sürecinden sonra gittikçe güçlenen enerji akışı ile, kendinizi enerjisel anlamda koruma altına alabilecek, meleğinizden ihtiyacınız olan her desteği görebileceksiniz.

Uyumlanma olmadan da bu enerjiyi deneyimleyebilirsiniz. Bu enerjiyi deneyimlemek için Ruhsal şifa çalışması 100 TL + K.D.V./Seans olarak belirlenmiştir.

Şifa ve uyumlanma seansı iki aşamadan oluşmaktadır.

Birinci Aşama Çalışma ve İnisiyasyon 320,– TL +K.D.V.

İkinci Aşama Çalışma ve İnisiyasyon 320,–TL+K.D.V.’dir

Detaylı bilgi için astroistanbul@gmail.com veya 0216 533 492 57 47 ‘no’lu telefona başvurabilirsiniz!

 

Spika – Danışmanlık- Bireysel Öz ve Gelişim Danışmanlığı

Çok detaylı kişilik analizi ve bir yıllık gelecek planlama raporundan oluşmaktadır. Ortalama 6-7 saatlik yoğun bir ön çalışma gerektirmektedir.Yaklaşık 1-1,5 saat sürmektedir ve aşağıdaki detayların incelenmesi ve sunulmasından oluşmaktadır.

– Doğum saati rektifikasyonu, -Doğum Haritası , – Doğum öncesi tutulma haritası, -Birincil ilerletim Harita, – İkincil ilerletim Harita – Güneş Dönüşü haritası; – Transitler, – Firdaria raporu, Sabit Yıldızlar raporu (haritada varsa)

Danışman: Yurda Hal

Spika Danışmanlığın ücreti:600,– TL+ KDV’dir – Spika Danışmanlık istiyorsanız Spika başlıklı bir mail atmalısınız: yurdahal@gmail.com

*******************************************

Aldebaran Danışmanlık- İkili İlişkiler veya Ortaklık Danışmanlığı

Bu danışmanlık türü ikili ilişkiler ve ortaklıklarla alakalı danışmanlık almak isteyenler için uygundur. İlişkilerdeki uyum, birlikteliklerde ortaya çıkan enerjinin nasıl olduğu, birlikteliğin çevreye yaydığı enerjinin gücü ve etkisi hakkında bilgi alabileceğiniz danışmanlık biçimidir. Bu danışmanlıkla İkili ilişkilerde ve ortaklıklarda daha uyumlu olmak için hangi nelerin gerektiğini daha iyi anlayabileceksiniz. Uyum analizi dışında, bir yıllık gelecek planlama analizinden oluşmaktadır. Ortalama olarak haritalarınızın 6-7 saatlik bir ön çalışma ile incelenmesini gerektirmektedir.Yaklaşık 1-1,5 saat sürmektedir ve aşağıdaki detayların incelenmesi ve sözlü olarak sunulmasından oluşmaktadır.

Bireylerin haritalarının incelenmesi ve kısa yorumu, Composit haritalar, Combine haritalar, bir yıllık ortak gelecek yorumları.

Danışman: Yurda Hal

Aldebaran Danışmanlığın ücreti:600,– TL+ KDV’dir – Aldebaran Danışmanlık istiyorsanız, Aldebaran başlıklı bir mail atmalısınız: yurdahal@gmail.com

*****************************************

Milky Way – Bir yıllık aşk, kariyer, iş, sağlık dataları

Astrolojik danışmanlık almadan da geleceğinizi planlamak için gerekli olan bilgilere sahip olabilirsiniz. Sadece sizin doğum haritanıza özel olarak hazırlanan bir yıllık datalar şanslı, aşk için elverişli, kariyeri destekleyen, risk taşıyan, sağlık sorunlarının v.s tetiklendiği günlerin listesini ajandanıza aktarabilirsiniz. Bu sayede önemli görüşmelerinizi, randevularınızı, yazışmalarınızı doğru zamanda yapma şansına sahip olursunuz!

Haritanızdaki aşk, kariyer, iş, evlilik, sağlık gibi alanlarının aldığı etkilere göre hazırlanan bu rapor ile hayatınızı kolaylaştırmak istiyorsanız “Milky Way” başlıklı bir mail hazırlayıp, doğum tarihinizi, saatinizi ve doğum yerinizi bana göndermeniz gerekmektedir. Bireysel olarak hazırlayacağım bu çalışma bir bilgisayar çıktısı olmadığı için size mail yolu ile ulaştırılması, ödeme yapıldıktan sonra maximum 5 iş günü içinde gerçekleşir! Bu Rapor,genel olarak önemli tarihlerin transit zamanlarını ve bu tarihlerin etkilerinin ne olduğunu anlatan açıklamalar içermektedir. Detaylı yorum kapsamamaktadır. Son derece anlaşılır ve kullanışlı bir rapor çalışmasıdır.

Milky Way- Bir yıllık aşk, kariyer, iş, sağlık dataları ücreti: 210,– TL+K.D.V. dir – Milky Way Danışmanlık istiyorsanız “Milky Way” başlıklı, gerekli bilgileri içeren bir mail atmalısınız: yurdahal@gmail.com

**********************************************

Vega Danışmanlık- Kariyer ve İş hayatı danışmanlığı

Çok detaylı kariyer analizi raporundan oluşmaktadır. Ortalama 1,5 günlük bir ön çalışma gerektirmektedir. Danışmanlık yaklaşık 1,5 saat sürmektedir ve doğum haritanızın kariyerinize yönelik detaylarının incelenmesi; uygun mesleklerin tespit edilmesi, iş hayatının şanslı ve şanssız dönemlerinin tespit edilmesi; finansal koşulların kolaylıkları ve zorluklarının belirlenmesi ve sunulmasından oluşmaktadır. Bu Danışmanlık sisteminin en önemli özelliği bir yıl süreyle, her ay bir kere olmak üzere (bir yılda toplam 12 kere) soru sorabilme fırsatınızın olmasıdır. Bu sorular işinizle ilgili atacağınız önemli adımların öncesinde benden astrolojik olarak destek almanızı sağlayacaktır. Bu sistemde sorularınızı mail yolu ya da telefon yolu ile sorma şansına sahip oluyorsunuz !

 

Danışman: Yurda Hal

Vega Danışmanlığın ücreti:1900,– TL+ KDV’dir – Vega Danışmanlık istiyorsanız Vega başlıklı bir mail atmalısınız: yurdahal@gmail.com

*****************************************

 

 

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s