Anne-Bebek Ay Taktikleri – Hamilelik süresi için Özel Danışmanlık

Posted on Updated on

hamilelik

Anne-Bebek Ay Taktikleri – Özel Danışmanlık

Bu danışmanlık özellikle anne adayları için hazırladığım bir danışmanlık türüdür.

Hamile olduğumuzu öğrendiğimiz andan itibaren hayatımız tamamen yeni bir deneyim yoluna dönüşür. Yeni bir can hayatımıza katılacaktır ve ona en güzel koşulları hazırlamak ve sunmak için can atarız.

Aslında anne babanın çocuğu ile var olan bağı ruhsal anlamda henüz döllenme olmadan başlamıştır. Döllenme ardından başlayan hamilelik süreci ile ise daha da güçlenir. Çocuğunuzla aranızdaki bağı güçlendirmenin, ona gerekli sevgi ve şefkati henüz hamileyken aktarmanın ne kadar yararlı olabileceğini anlatmama gerek olmadığını düşünüyorum.

Astrolojide bir gösterge olarak kullandığımız Ay hem anneyi, hem de çocuğu tanımlamaktadır. Anne çocuk ilişkisini anlatan en önemli göstergedir. Ay aynı zamanda duygusal ve ruhsal anlamda iletişimin anahtarıdır, hafızamızın anı deposudur. Daha biz doğmadan, anne karnındayken anılar biriktirmeye başlarız. Bu yüzden hamilelik süreci önemlidir.

Bunu göz önünde bulundurarak, ben de anne adaylarına hamilelik süresince bebeği ile iyi yönde iletişim kurmanın astrolojik anahtarını hazırlamaya karar verdim. Bu özel danışmanlıkta hamilelik süresince kendi doğum haritanıza uygun bir olumlama ve ruhsal rehber kılavuzu hazırlıyorum. Sizin haritanızdaki anne- çocuk bağına özel hazırlanmış bu kılavuzda bebeğinizle doğru zamanda hem sizin, hem de bebeğinizin ihtiyacı olan iletişimi kurmanız, ona ve kendinize gerekli sevgiyi ve bilgiyi aktarmanız için bir yol haritası sunuyorum.

Bu kılavuzda, anne bebek ilişkilerinizdeki artıları ve eksileri tespit ediyorum ve sizinle paylaşıyorum. Haritanızdaki çocuk göstergelerini inceleyerek bebeğinizin potansiyelleri hakkında sizi aydınlatıyorum.

Bir kere alacağınız bu danışmanlığın ardından size yol gösteren ve içinde olumlamalar ve meditasyon yöntemleri ile güçlendirilmiş astrolojik kılavuz ile ne zaman, ne yaparak ilişkinizin temelini güçlendirebilirsiniz. Bu danışmanlık sayesinde hem bebeğinizin, hem de kendinizin ruhsal gelişimine katkıda bulunmuş olacak ve bebeğinizin hayata güçlü bir ruhsal donanımla gelmesine yardımcı olacaksınız.

Danışmanlık için önceden randevu almanız gerekecektir.

Randevu için astroistanbul@gmail.com ‘dan veya 0533 492 57 47’den bilgi alabilirsiniz.

Sevgiler

Yurda Hal

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s