Ay Terazi’de 27 Şubat saat 15.02 ile 1 Mart Cuma saat 19.33 arası

Posted on Updated on

terazi

Ay 27 Şubat saat 15.02 ile 1 Mart Cuma saat 19.33 arası Terazi burcunda küçülen fazda olacak.

Ay’ın 28 Şubat saat 10.36-1 Mart saat 19.33 arası ise boşlukta.  Ay’ın terazi burcunda ilerlediği bu günlerde gergin ve stresli olma ihtimalimiz yüksek, Çünkü Ay’ın bu burçta hareket ederken, neredeyse hiçbir olumlu açısı olmayacak. Anlaşılma ihtiyacımızı karşılamak için farkında olmadan kurban rolüne bürünebiliriz. Bize çok fazla zarar verebilecek kurban rolünden uzak kalmak için farkındalığımızı yüksek tutmalıyız. Sürekli onaylayan bir davranış kalıbı şu an anlamasak da Cuma akşamından sonra acı ve pişmanlık verebilir. Özellikle Perşembe günü sabah saatlerinde Ay Uranüs’e sert ve Jüpiter’e yumuşak bir açı yapacak. Ardından da Plüton ile yine sert bir açı gerçekleştirecek.  Yani, Perşembe sabahı bir yandan gergin, telaşlı, sabırsız ve bir o kadar da hızlı düşünme yetisine sahip olurken, diğer yandan el attığımız işler şanslı bir şekilde gelişecektir. Merkür’ün geri harekette olmasını da buna eklersek özellikle revize etmemiz gereken konulara ve yarım bıraktığımız işlere eğilmemiz iyi olur. Ancak beklenmedik anda ortaya çıkabilecek gerginliklere de hazırlıklı olalım. Bizi tuzağa düşürmek istercesine sınayan zorlayan gelişmeler olabilir Perşembe günü. Tepkilerimiz ve problemleri ele alış biçimimiz soğukkanlı olmalı!

Terazi burcunun yaydığı özgüven eksikliği bu birkaç gün daha belirgin olacaktır. Bu yüzden hep birlikte bir oyun oynayalım Ay’ın Terazi burcunda olduğu bu birkaç gün:

“HAYIR!” oyunu

Çarşamba, Perşembe ve Cuma (Ay Terazi) günü süresince

–          Her gün en az 5 kere “HAYIR!” diyeceğiz. Özellikle yapmak istemediğimiz, ancak karşı tarafı memnun etmek için, kendimizi “Evet” demek zorunda hissettiğimiz konulara öncelik tanıyoruz bu oyunda. Ve en önemlisi bu Hayır! Kelimesinin arkasında durmak olacaktır!

–          Her gün en az 5 kere kendimize “HAYIR” işleyeceğiz ve bunu yapmak için kendimizi en az 5 kez doğrudan en basit ve en anlaşılır şekilde ifade edeceğiz. İsteğimizi doğrudan talep edeceğiz! Dolambaçlı ifadelerden uzak duracağız.

–          Her gün en az 5 kere dış dünyaya “HAYIR” işleyeceğiz. Birilerine karşılık beklentisi içinde bulunmadan yardım edeceğiz. Yardımın türü önemli değil. Önemli olan bize kendimizi iyi hissettirmesidir.

Ay Terazi’de 27 Şubat saat 15.02 ile 1 Mart Cuma saat 19.33 arası” için bir yanıt

    fusun altug said:
    27/02/2013, 23:33

    sevgili Yurda hanm,sizi ok zledim.geen toplantnza rahatsz olduum iin gelemedim.bu yaknlarda toplantnz yok galiba. hereyin gnlnzce olmasn dilerim. sevgiyle salkla kaln, fsun altu

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s