25 Mar 2013 Ay Başak Burcunda ve Saat 14.45’ten İtibaren Ay Tüm Gün Boşlukta

Posted on Updated on

basakay

25 Mar 2013 Ay Başak Burcunda ve Saat 14.45’ten İtibaren Ay Tüm Gün Boşlukta

Günün Genel Havası:

Çalışkan ve verimli bir gün geçireceğiz. Üretken olacak, detay gerektiren işlere odaklanabilecek gücü bulacağız. Aşırı detaycı ve konudan konuya atlayan biri olmamak için kendimizi kontrol altına almamız gerekebilir.

Başak burcu genel sağlığımız ile bağlantılı olduğu için ve Ay’da büyüyor olduğundan, aslında sağlık tetkikleri veya chek up için uygun bir gündeyiz.

Gündelik işlerimize eğilebiliriz. İlişkilerimizde duygusal olmaktan uzak olacağımız için, sorunlar hakkında konuşmak daha kolay olacaktır.

Saat 01.07 Ay Neptün Karşıtlığı gerçekleşecek ve etkisi yaklaşık öğle saatlerine kadar sürecek. Sebebini bilemediğimiz tuhaf duygularla uğraşmak zorunda kalabiliriz. Kafamız kolayca karışabilir. Ay’ın da Başak’ta olması sebebiyle, dağılmamaya özen göstermeli, bir işi bitirmeden diğerine el atmamalıyız. Duygusallığımızı kaleme almak ve ruhumuzu besleyecek uğraşlara yer vermek iyi olabilir. Mesela sabah erkenden kalkıp hoş ve dinlendirici bir müzik eşliğinde meditasyon veya yoga yapabiliriz.

Saat 08.37 Ay Merkür Karşıtlığı gerçekleşecek ve etkisi öğleden sonra saatlerine kadar sürecek. Ağzımızdan düşünmeden çıkan her söz, pişmanlık duymamıza sebep olabilir. Yanlış anlaşılmalara yol açabilir.  Kendimizi daha çok işimize vermeliyiz. İilişkilerimizde sükuneti korumak önemli.

Saat 13.01 Ay Satürn Sekstili gerçekleşecek ve etkisi akşam saatlerine kadar sürecek. Bizi zorlayacağını düşündüğümüz işlere el atabiliriz. Sabırlı ve dayanıklı olacağız. Bu açı kendi kendine harekete geçmez. Bu yüzden çalışkanlığımızı ortaya koymamız gerekir, bu sayede düşündüğümüzden çok daha verimli olabiliriz. Bizi mutsuz eden alışkanlıkları gözden geçirip onları değiştirmek için ihtiyacımız olan gücü bulabiliriz.

Saat 13.31 Ay Jüpiter Karesi gerçekleşecek ve etkisi akşam saatlerine kadar sürecek. Abartıdan uzak olmamız gereken bir öğleden sonra yaşayacağız. Gerçekleri sürekli göz önünde bulundurarak işlerimizi gerçekleştirmeliyiz. Dürüstlük ve oto kontrol başarıya giden yolda desteğimiz olacaktır.

 Saat 14.45 Ay Plüton Üçgeni gerçekleşecek ve Etkisi akşam saatlerine kadar sürecek. En derinimizde sakladığımız gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Görmezden geldiğimiz duyguların bu kadar yüzeye yaklaşmaları, onları tekrar gözden geçirmemize yardımcı olacaktır. Belki de bu öğleden sonra kendimize biraz vakit ayırıp ortaya çıkan duygularımızı kaleme almalı ve onları dönüştürmenin yollarını bulmalıyız.

Sevgiler

Yurdâ Hal

Astroloji Danışmanlığı hakkında bilgi almak için tıklayınız: https://astroistanbul.com/haritaanalizi/

25 Mar 2013 Ay Başak Burcunda ve Saat 14.45’ten İtibaren Ay Tüm Gün Boşlukta” için bir yanıt

    Ermak Ercan said:
    25/03/2013, 18:15

    Teekkrler, mutlu oldum…Sevgiler..
    Date: Sun, 24 Mar 2013 21:04:54 +0000
    To: ermakercan@hotmail.com

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s