Ay Taktikleri ve Yoga Atölyesi

Posted on Updated on

Başak burcu döneminin bizlere sunduğu çalışkanlık, beceriklilik ve şifacılık rüzgârını arkamıza alarak yepyeni, uzun soluklu bir etkinlik başlatıyoruz.

09 Eylül 2013 saat 11.00’de Başlıyor! 

ayyoga1

Ay Taktikleri ve Yoga Atölyesi

Yıllardır sizlerle paylaştığımız Ay Taktikleri bilgilerimizi yoga bilgileri ile harmanlayarak aktif olarak uygulayabileceğimiz bir program hazırladık.

Ay Taktikleri’nin temeli tüm dünyada binlerce yıldır kullanılan Ay Takvimi bilgilerinin, günümüz astroloji bilgileri ile harmanlanmasından ortaya çıkmıştır. Ay, içinde bulunduğu burcun ve o burcun yönetici gezegeninin etkilerine bürünür ve bu enerjileri tüm dünyaya yansıtır. Duygularımızı ve odaklarımızı etkiler. Aynı zamanda bedenimizin bazı bölgeleri de Ay takvimine göre daha fazla etki altında olurlar. Bedenimizin etki altındaki bölgelerini doğru zamanda doğru bedensel ve ruhsal çalışmalarla desteklemek, bizleri o burcun sunduğu avantajları daha kolay algılamamıza yardımcı olurken, zorluklarının da üzerinden gelmemizi destekler. Ayrıca yine doğru zamanda, doğru bedensel egzersizleri yaparak bedenimizi şifalandırır, sağlığımızı destekleriz.

 Bedenimizi forma sokacak, sağlığımızı koruyacak ve mutluluğumuzu artıracağız. Doğru zamanda, doğru çalışmaları yaparak ve beslenerek hedeflerimize her zamankinden daha kolay ulaşmanın sevincini paylaşacağız. Ruh, beden zihin üçlüsünü uyum içinde kullanarak, enerjimizi yükseltecek ve bu yeni seviyemizi koruyacağız.

Ay Taktikleri ve Yoga Atölyesi Her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cuma olarak haftada üç gün Astro İstanbul’da uygulayacağımız bir çalışmadır. Her çalışma Ay Taktikleri’ne uygun olarak yapılacak ve bir sonraki çalışmaya kadar gerekli olan egzersizleri ve faydalı olabilecek beslenme ve ruhsal egzersiz bilgilerini içerecektir. Çalışmalara ister düzenli, ister ihtiyaç duyduğunuzda katılabilirsiniz.

Hem bedeninize, hem de ruhunuza iyi gelecek, sizi evrensel enerjilerle bağlantıda tutmaya yardımcı olacak bu çalışmaya katılmak isterseniz. Bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Günlük tek katılım ücreti: 40,– TL

4  katılımlık ücret: 120,– TL (mesela haftada bir)

12 katılımlık ücret: 300,– TL dir.

Her çalışma yaklaşık 75 dakika sürmektedir ve ısınma egzersizi, ruhsal çalışma ve beslenme bilgilerinden oluşmaktadır.

Çalışma saatleri sabah saat 11.00-12.15 arasıdır. Çalışmalarımız Yoga hocamız ve Astroloji uzmanımız Vimala Meral tarafından sunulacaktır.

 

İlk çalışmamız 09 Eylül 2013 Pazartesi saat 11.00’de başlayacaktır.

Kayıt için astroistanbul@gmail.com, 0(533)492 57 47 veya 0(216)410 57 58 Vimala Meral ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Sevgiler

Yurda Hal

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s