Bir Meditasyon – Bolluk ve Bereket

Posted on Updated on

altın

 

Birkaç saat önce Boğa’daki Güney Ay Düğümünden uzaklaşan Ay, gece 3.30 (20.10.2013 saat 3.30 Türkiye Saati) gibi Plüton’la üçgen açı içinde olacak. Hala uyanıksan bu gece yatmadan önce, kısacık bir meditasyon yap… Bu enerjiyi düşünürken enerjinin kendisi bana bu meditasyonu hediye etti. Bu gece kullan… istediğin zaman kullan… Sahip olduğun bolluk ve bereket ile ilgili şüphelerin devreye girdiği her an kullan:

 

Gözlerini kapat… birkaç derin nefes al-ver… verdiğin her nefes bedenindeki gerginliği de götürsün… rahatla…
Şimdi kendini kocaman bir deponun kapısının önünde imgele… bu depo sana ait…  deponun içi para ile ilgili tüm olumsuz düşünceleri taşıyan paletlerle dolu… Her paletin üzerinde içinde ne olduğu yazılı:

“ Sonradan Görme!”

“Kimbilir hangi yollardan kazandı…”

“ Para için her şeyi yapar!”

“Ne kadar uğraşırsam uğraşayım, çok kazanmam mümkün değil!”

“Parası var ama huzuru yok!”

“Aileden gelmeyince, bir şey sahibi olmak zor!”

“ Para parayı çeker!”

Gibi… parası bol insanlara, iyi kazanan meslektaşlarınıza, yakıştırdığınız olumsuz ne varsa, “ küçümseme hissi uyandıran ne varsa…

Her biri tek tek paletlenmiş….

 

Şimdi deponun kapısına kocaman iki tır geri geri gelerek yanaşıyor. Birinci tırın şoförü tırdan inip tırın kapısını açıyor ve içeride güzelce dizilmiş altın külçelerle yüklü paletleri nereye indirebileceğini soruyor. Elinde ise senden imzalamanı beklediği teslimat makbuzu var. Şoförden biraz beklemesini rica et…

Diğer tırın Şoförünü çağır ve diğer tırın kapısını açtır. Bu tırın içi boş… Deponu doldurmuş olan düşünce kalıplarınla yüklü paletleri, boş tıra yüklemesini rica et! Depon yavaş yavaş boşalsın… Her nefes alışında bir palet yük gitsin….

Sonra altın külçelerinin getiren tır şoförünü çağır, boşalan deponu göster ve altın paletlerini senin depona yerleştirebileceğini söyle… Her nefes alışında bir palet senin deponda olsun! Tır boşalıp, teslimatı aldığına dair imza attıktan sonra iki şoföre de teşekkür et ve onları uğurla.

Şimdi sana ait depoya gir… altın külçe paletlerinin üzerinde asılı etiketleri oku:

Birinin üzerinde Sevgi… bir başkasının üzerinde Sağlık… diğerinin üzerinde Bolluk… bir diğerinin üzerinde Bereket… diğerlerinin üzerinde özgüven, cesaret, mutluluk, bilgi… gibi birçok etiket var.

Deponu istediğin yakıtla doldurdun değil mi? 🙂  Ne zaman kendini yetersiz hissedersen, bereketinin azaldığını düşünürsen, aklına sana ait bir depo dolusu hazinen gelsin:)

İyi geceler

Yurda

 

 

Bir Meditasyon – Bolluk ve Bereket’ için 6 yanıt

  navada19@gmail.com said:
  20/10/2013, 01:59

  Daha önce de söyledim mi bilemedim ama tanımadan sevdiklerimdensiniz. Yurdanur uluçay

  iPhone’umdan gönderildi

  sahende okuyucu said:
  20/10/2013, 03:31

  Yazinizi okudum Hic birsey tesaduf degildir ve 3 dk sonra olumlamayi baslaticam tesekkur ederim Sevgilerimle

  Gülsen said:
  20/10/2013, 20:20

  Merhaba, yarın merkür gerilemeye başladı ancak İkizlerde ev konusunda şanslı görünüyor aylık yorumda. Bu zamanda ev satın almak konusunda bir karar vermek yanlış olur mu? Teşekkürler

   Yurda Hal responded:
   20/10/2013, 20:24

   Wv almaya karar vermek vwya niyet etmek açısından sorun olmaz, amcak Merkür retorsunda ev satin almak ve ialwmini yapmak dogru zamanlama olmaz.
   Sevgiler Yurda

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s