7 Kasım 2013 Gecesi ve Uyumadan Ertesi Gün için Enerji Toplamaya Yardımcı Meditasyon

Posted on Updated on

Screenshot_2013-11-07-18-54-47-1

Uranüs Plüton karesinin Plüton ayağından geçen Ay, öğleden sonra gerginliğine veya iş bitiriciliğine sebep oldu. Buradan ayrılan Ay, saat 22.20’de Mars’a üçgen açı yapacak. Hani gece iş yapmayı sevmiyor olabilirsin belki, ama bu gece bir istisna olsun ve yapman gereken işlere odaklan. İçindeki enerjiyi somut bir şeylere dönüştürmeye bak. Aynı zamanda Venüs ile Merkür arasındaki sekstil açı, enerjini güzel söze ve yazıya dökebileceğini ve bununla avantaj sağlayabileceğini anlatıyor.

Yazmakla, konuşmakla işim olmaz diyorsan, o zaman becerilerini ve maharetini gösterebileceğin pratik bir işle de ilgilenebilirsin. Uzun zaman önce yarım bıraktığın bir örgünü tamamlayabilecek enerjiyi bulabilirsin belki de.

Enerjin yüksek ve tartışmayı seveceksin. Hararetli, ama bir o kadar da tatlı dilli bir konuşmacı olabilirsin. Âşıklar için de hafif gergin, ama aynı zamanda keyifli geçebilir bu akşam:)

Yatmadan önce kök çakrana yönelik bir meditasyon yapabilirsin. İyi gelecektir. Ne yapacağını bilemiyorsan o zaman yatmadan önce lotus pozisyonunda bağdaş kurarak oturabilirsin. Nefesine odaklan, derin nefes al ve ver… Her nefes alışınla kırmızı enerji partiküllerinin burun deliklerinden girdiğini ve akciğerlerinden oksijenle karışık kanına karıştığını imgele. Bu partiküller Tüm bedenini kanın aracılığı ile dolaşsın. Tüm bedenine yaşama enerjisi versin.

Yaşam enerjinin arttığını hissettiğinde yavaş yavaş gözlerini aç. Şimdi yarın için gerekli olan enerjiyi topladın. İyi Geceler

Sevgiler

Yurda Hal

7 Kasım 2013 Gecesi ve Uyumadan Ertesi Gün için Enerji Toplamaya Yardımcı Meditasyon” için bir yanıt

    Merve said:
    08/11/2013, 08:17

    Ne kadar da doğru yorumlar yapıyorsunuz. Dün bir arkadaşımın eşi işten çıkarıldı. Salı günü doğacak olan yeğenim için o güne ait gezegen konumlarının yorumunu bekliyorum.
    Bu arada kitabınızı almıştım,
    çok beğendiğim için annem için de sipariş verdim.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s