11 Ocak 2014 Cumartesi – Ay Taktikleri

Posted on Updated on

ikizler 5

Günaydın,

Güzel ve keyifli bir Cumartesi dilerim!

Bugün saat 15.25’e kadar Ay Boğa’da, daha sonra ise Ay İkizler burcunda olacak. Bu iki birbiriyle alakası olmayan enerjilerin değişimini gayet net hissedebiliriz genellikle. Buradaki değişim durağanlıktan hareketliliğe; sükunetten huzursuzluğa olacaktır. Daha aktif, daha meraklı ve konuşkan olacağız akşam saatlerine doğru.

DİKKAT: 13.58-15.25 arası Ay Boşlukta olacak! Önemli işlerimizi bu saatte yapmamamız daha uygun olur.

Ay boşluğa girmeden önce son açısını Merkür ile yapacak. Merkür ile Ay’ın olumlu üçgen açısı sayesinde, saat 13.58’e kadar zihnimiz daha üretken olacaktır. Öğlene kadar konsantrasyon ve algı açıklığı gerektiren konulara odaklanabiliriz.

Ayrıca bugün tüm gün üzerimizde etkisini hissedeceğimiz iki önemli açı daha var. bunlardan biri saat 13.48’de gerçekleşecek olan Venüs Satürn sekstili (iyimser bir açı) ve 15.24’te gerçekleşecek olan Venüs Güneş kavuşumu.

Venüs’ün Satürn’le olan sekstili ilişkilerimizdeki sorunların üzerine  biraz daha ciddi eğilmemizi gerektireceğini söyleyebilirim. Genel olarak ciddiyetin hakim olduğu bir gün. Ayrıca ekonomik koşullarımızı nasıl düzeltebileceğimize dair ciddi ciddi düşünme fırsatı bulabiliriz.

Venüs Güneş kavuşumu ise zaten geri gitmekte olan Venüs’ün etkisini daha da zayıflatan bir durum. Çünkü Venüs’ün Güneş’e çok yakın olması yanmasına ve etkisini tamamen kaybetmesine sebep olur. Bu etki Pazar ve Pazartesi günleri de olumsuz enerjisini korumaya başlayacak. Güneş’le bu kadar yakın olması, onun ne sabah, ne de akşam yıldızı olarak görünememesine sebeptir.

Bu durumun tek bir olumlu anı vardır, o da Güneş’le Venüs’ün bu Retro hareket dönemindeki kavuşumudur. (kavuşum tam olarak saat 15.24’te) Bu kavuşum saatini içine alan bir Meditasyon, imgeleme veya dua çalışmasıyla hayatınıza sevgi, bolluk ve bereket enerjisinin akmasına yardımcı olabilirsiniz. Nasıl bir çalışma yapacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz. Ay’ın bu süreç içinde boşlukta olması çalışmanızı destekleyecektir, çünkü bu boşluk hali zamansızlık içinde yaratıcı enerjinizi kullanmanıza yardımcı olur.

Saat 15.24’te Ay İkizler burcuna geçmesi ile birlikte hareketli bir hafta sonuna da başlamış oluyoruz. Bilgi ihtiyacınız, öğrenme arzunuz destek görecektir. Algınız ve kavramanız hızlanacaktır. Daha konuşkan, daha meraklı olacağız.

Bugün öğleden sonra değişik renkleri bir arada kombin edebiliriz. Alacalı renkler, pastel tonları ruh halimize uygun olabilir.

Ay İkizler ile birlikte en çok kararsızlık artar. Kararsızlık sinirli yapar. Ayrıca üst solunum yolları, akciğerlerimiz, eller, kollar, parmaklar daha hassastır. Kendimizi soğuktan ve hava kirliliğinden korumamız gerekir.

Günün Olumlaması: Aldığım kararlar yolumda ilerlememe yardımcı oluyor. Ne istediğimi biliyorum ve ihtiyacım olan bilgiye ulaşmaya ve onu anlamaya hazırım!

Uzaktan Astroloji Eğitimi hakkında bilgi için lütfen tıklayınız: https://astroistanbul.com/2013/12/30/yurda-hal-ile-uzaktan-astroloji-egitimi-14-ocak-2014-saat-20-00/

Lilith ve Priapus Seminerim hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız: https://astroistanbul.com/2013/12/29/lilith-ve-priapus-baskilanan-duygularimizin-dogum-haritamizdaki-etkisi-seminer-18-ocak-2014-cumartesi-saat-1400-1800-arasi/

Astroloji Danışmanlığım hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız: https://astroistanbul.com/haritaanalizi/ 

Pazar günü de Ay İkizler’de olacak. Tabii ki onu da Pazar günü okuyacaksınız:)

Güzel, mutlu, sağlıklı ve bereketli bir gün olsun. İşlerimiz rast gitsin.

Sevgiler

Yurda Hal

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s