Balık Yeni Ay’ı – Ne Yapmalıyım?

Posted on Updated on

 

balıkyeniay

Balık Yeni Ay’ı yarın sabah saat 09.52’de (1 Mart Cumartesi saat 09:52)

Yeni Ay dileklerimiz teslimiyet, bırakma ve helalleşme üzerine olmalıdır. Bir sonraki Yeni Ay, yani Koç burcu Yeni Ay’ı ile birlikte Tutulmalar dönemi de başlamış oluyor. 19 Ay süresince Ay düğümlerinin eşlik ettiği Koç Terazi hattında ilişkileri öğreneceğiz. Dikkatimizi ilişkilere vereceğiz. En önemlisi sevgiye ve anlayışa dayalı ilişki kurabilmeyi, ben yerine biz demeyi öğreneceğiz. Madem bu Yeni Ay bizi böyle bir sürece hazırlıyor, o zaman yalnız olanlar; – Eski ilişkilere ait kırıntıları, korkuları temizlemeli. İlişki kurma korkuları ile vedalaşmalı ki, gönlünde ve auralarında bir ilişkiye yer açılsın.

İlişkisi olanlar ise; – Rahatsızlık duydukları konularla yüzleşebilirler. Var olan ilişkilerindeki hatalarındaki kendi payına düşenleri bulup, onlardan kurtulmaya çalışabilirler.

Genel olarak bir sonraki Yeni Ay’dan itibaren 19 Ay süresince bir çok yük atacağız bu tema ile ilgili. İşimizi kolaylaştırmak için Bu Yeni Ay’da yapacağınız çalışma ve tüm ay boyunca devam edecek olan dönem hepimizi hafifletecektir.

Bırakmak istediklerinizi su ile lavabonun giderinden yollarken, güçlendirmek istediğiniz, size önümüzdeki süreçte destek olacağını düşündüğünüz özelliklerinizi de bir suya okuyup içebilirsiniz Yeni Ay saatinde mesela:)

Yeni Ay Hepimize Hayırlı olsun

Sevgiler Yurda Hal

Not: Ayrıca bu ay boyunca rüyalarınıza ve sezgilerinize dikkat edin size ışık tutacaklardır.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s