03 Temmuz 2014 Akşam- 04 Temmuz 2014 Sabah Arası

Posted on Updated on

Analitik, Gerçekçi, Eleştirel…

04 temmuz 2014 saat 02.14 civarında Ay 24 derece Başak burcundan 24 derece İkizler’deki Merkür’e kare açı yapacak. Analitik, gerçekçi ve eleştirel tavrımız 3 Temmuz akşamına damgasını vuracaktır. Eğer detay gerektiren ve özen göstermeniz gereken bir işiniz varsa, bu akşam, yani, yani 3 Temmuz akşamı işinizle ilgilenmeniz çok doğru olacaktır.

Eğer bu akşam için kendinizi oyalayabileceğiniz detaylı bir işiniz yoksa, tartışmaya yatkın eleştirel bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Kendinizi bir anda dırdırcı ve eski sorunları eşeleyen bir ortamda bulabilirsiniz.

Kısacası içimizdeki kıpır kıpır faaliyet gösteren zihinsel enerjiyi bir yerlere kanalize etmek gerekiyor. Ayrıca yolculuğa çıkmak, yazmak, çizmek de bu akşam ve yarın sabah etkisi altında olacağınız enerjiyi doğru kullanmak olacaktır. Tabii ki bu üretken enerjiyi satış ve pazarlamada ihtiyacınız olan stratejiler için de kullanabilirsiniz.

Bu akşam ya üretecek ya da eleştirel sıkıcı bir havanın kurbanı olacaksınız. Tercih sizin!

04 Temmuz 2014 Sabah saatlerine doğru ise Ay ile Jüpiter arasında iyimser sekstil açı etkisini gösterecektir. Sekstil açının en belirgin özelliği emeklerin karşılığını boş bırakmamasıdır. Sabah erken kalkıp öğle saatine kadar şansa ihtiyacınız olan işlere odaklanırsanız, bu işlerin gerçekten de rast gittiğini ve yüzünüzü güldürdüğünü hissedebilirsiniz.

Özellikle burcu ve/veya yükselen burcu ve/veya Ay burcu Toprak elementi (Boğa, Başak, Oğlak) ya da Su elementi (Yengeç, Akrep, Balık) olanlar bu olumlu etkiyi daha yoğun hissedecekler.

Sevgiler
Yurda
Girne

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s