Ay Mars Kavuşumu 8 Mayıs 2019 01-3 Arası

Posted on Updated on

iletişim

Bu gece, yani 7’sini 8’ine bağlayan Mayıs gecesi saat 01:00-03:00 arası Ay İkizler burcunda Mars ile kavuşacak.Bu gösterge büyümeyen, gelişmeyen, enerjimizi emen dalları budama zamanı  olduğunu, Ay/Mars kavuşumu İkizler’in 25.derecesinde gerçekleşecek  Ay Mars kavuşumunun dereceye denk düşen sabian sembol, budama zamanı olduğunu söylüyor. Bu gece yatmadan hayatımızın bizi beslemeyen enerji kanallarını tespit edip o alanları daha sağlıklı büyüyebilmeleri adına budamalıyız. Şimdi yenilenmek adına cesaretle tanışmayı seçme zamanı:)

Burada özellikle konuşurken,kendimizi ifade eden işe yaramaz olumsuzluklarımız veya kalıplarımız varsa onları budamak ve yerine daha faydalı ve yapıcı ifadeler ve kalıpların oluşmasına vermek ön planda olacaktır. Yeni oluşan dalların işe yarar ve faydalı bağlantılar kurması, nokta atışı olması niyetiyle!

“Hayatımın sorumlulukları benim kontrolümde ve sahip olduğum enerjiyi en verimli şekilde kullanmayı seçiyorum. ”  Diye küçücük bir niyetle uykuya geçmemiz yeterli olacaktır.

 

İyi Geceler

Yurda Hal

 

S

Ay Mars Kavuşumu 8 Mayıs 2019 01-3 Arası” için bir yanıt

    esrartravel said:
    07/05/2019, 23:49

    Teşekkürler 😊

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s