2020 Ay Yılı Semineri 5 Ocak 2020

Posted on Updated on

moon

HOŞGELDİN  –  2020 Ay Yılı

Bu Sene ve Gelecekteki Her Sene Güçlü, Sevgi Dolu ve Kendinden Emin BEN’i inşa etmeyi seçiyorum!

 Bu Sene Sevmeyi, Sevilmeyi, Duygularımı anlamayı, Sezgilerimi Tanıyıp Doğru Kullanmayı, İlişkilerimi Sevgi ve Güven Üzerine İnşa Etmeyi Seçiyorum.

2020  yılı duygularımızın ve aidiyet hissiyatımızın, sezgilerimizin, ailemizin daha fazla ön plana çıkmasını sağlayacak olan AY YILI olacak.

Bu etki doğal olarak sezgilerimizi daha yoğun fark etmemizi sağlayacaktır. Duygu ve sezgilerin güçlü bir şekilde ön plana çıkması özellikle ruhsal gelişimimiz üzerinde önemi bir rol oynayacağını söyleyebilirim.  Bu yüzden bu sene duygusal yol haritamızı doğru okumak, ruhsal yolculuğumuzda bizler için önemli bir rehber olacaktır. Ancak, en ufak bir savunmasızlık, hayal kırıklığı veya güvensizlik hissi özellikle bu sene içimize kapanmamıza ve ruhsal gelişimimizi bloke etmemize her zamankinden daha kolay sebep olabilecektir. Önümüzdeki yıl, geride bırakmakta olduğumuz 2019’un mantık ve madde üzerine kurulu düzenini kısmen geride bırakmalı ve ruhumuzun sesine, ruhumuzun ve kalbimizin ihtiyaçlarına kulak vermeyi öğrenmeliyiz.

Seminerimde tam da bu konuda astrolojiyi nasıl bir rehbere dönüştürebileceğimizi anlatacağım. Sizlerin  2020’yi madden ve manen en verimli şekilde geçirmenize yardımcı olacak bilgileri sizlerle paylaşacağım. Seminere katılan herkese neredeyse birebir hazırlanmış gibi etkili, tüm yılın önemli iş, aşk ve sağlık zamanlarını anlatacağım. Bu yüzden seminere katılmaya karar verdiğinizde muhakkak kaydınızı yaptırıp doğum bilgilerinizi vermelisiniz.

5 Ocak 2020 Pazar günü saat 13:00’te düzenleyeceğim Workshop’ta bolca faydalı ve önemli astrolojik bilgiyi katılmak isteyen astroloji meraklıları ile paylaşmaya hazırlanıyorum. Bu yüzden tüm yıl faydalanabileceğiniz ve ömür boyu astrolojik bilgi olarak dağarcığınıza ekleyeceğiniz dolu dolu bir program hazırladım.  Sizlere sunacağım Workshop’un içeriğini aşağıda bulabilirsiniz:

–          2020 Merkür yılında bizleri, dünyayı ve ülkemizi neler bekliyor?

–          2020 yılının önemli astrolojik etkilerini en yararlı biçimde nasıl kullanabiliriz?

–          Bu sene hangi burçları neler bekliyor?

–          26 Aralık 2019 tutulmasının bireysel ve toplumsal etkileri

–       Genel olarak 2020 Tutulmaları ve üzerimizdeki karmik etkileri

–          2020’un önemli günleri

–          2020 ve sağlık

–          2020 ve iş ve eğitim hayatı

–          2020 ve ilişkiler

–          2020 ve ruhsal etkileri

–          2020 yılı Yeni Ay enerjilerini hayrımıza aktivite edecek olumlama cümleleri

–          Workshop sonunda 2020 enerjilerini hayrımıza kullanmamıza destek Meditasyon ve Şifa çalışması (Yanınızda bir kuvars kristali veya ametist getirmeyi unutmayın) yapacağız ve bu çalışmada temel enerji alanlarımızı Seminer günü Güneş’le kavuşum halinde olan Vega Sabit yıldızının güçlü enerjileri ile uyumlayacak ve bu enerjiyi yıl boyunca aktive etmeniz için gerekli formülleri sizlerle paylaşacağız.

–          Ve tabii ki yavaş yavaş hayatımıza girecek olan Saturn Kova, bizi etkisi altına alan Jüpiter Oğlak, bitmek bilmeyen Uranüs Boğa etkilerini de bol bol konuşacağız.

Eğer Yeni Yıla hazırlıklı başlamayı ve yıllık planlarınızı astrolojik etkilere göre hazırlamayı arzuluyor, elinizde yol gösterici bir rehber bulunsun istiyorsanız, bu Workshop tam size göre olacaktır.

Ayrıca Workshop notlarını seminer sonunda beraberinizde eve götürüp yıl boyunca kullanabileceksiniz.

 

Workshop Yer ve Zaman Bilgileri:

Workshop’u hazırlayan ve sunanYurda Hal – Vimala Meral Topdemir katkılarıyla

Workshop Tarihi ve süresi: 05 Ocak 2020 saat 13:00-17:00 arası

Workshop katılım ücreti: 240,– TL

Workshop adresi: Bostancı

Çalışmamıza katılım rezervasyonla gerçekleşmektedir. Lütfen kayıt esnasında doğum bilgilerinizi gün/ay/yıl/doğum saati ve doğum yeri olarak belirtmeyi unutmayınız.

Seminere kayıt yaptırmak ve detaylar hakkında bilgi almak için lütfen astroistanbul@gmail.com mail adresimizden veya 0(533)242 73 82 no’lu telefonumuzdan bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Sevgi ve Saygılarımla

Yurda Hal

www.astroistanbul.com

 

2020 Ay Yılı Semineri 5 Ocak 2020’ için 2 yanıt

  TATUMİGA said:
  07/03/2020, 21:46

  GÜZEL YAZI OLMUŞ

   Yurda Hal responded:
   25/03/2020, 20:01

   Teşekkür ederim. Sağlıklı günler dilerim 🙏🏻

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s