Aslan Yeni Ay’ı

Posted on

28 Temmuz 2022 Perşembe Gezegen 🌍 Günlüğü

Sevgili Arkadaşlar dün tempomun yoğunluğu sebebiyle sizlere Aslan Yeni Ay’ı videosu hazırlayamadım. Hala yoğunluğum devam ettiği için hiç olmazsa geride bıraktığımız Yeni Ay’ın önümüzdeki 1 aylık etkilerini yazarak paylaşmak istedim.
28 Temmuz Aslan 🦁 Yeni Ay’ı ile sert enerjilerin de hakim olduğu bir gökyüzünde gerçekleşti ve 20 Ağustos’a kadar da durulmayacak. Sert açıların hayatımızı zorlayacağı bir dönemdeyiz. Bu krizler özellikle hayatımızda uzun dönemdir görmezden geldiğimiz kronik konularla alakalı olacaktır.
Öncü burçlar (Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak) finansal gerçekleriyle yüzleşecekler. Eğer bu konuda bir türlü harekete geçmedilerse bunun yarattığı yokluk krizini, harekete geçip çaba sarfettilerse bunun kazandıran neticelerini alacaklardır.
Sabit burçların (Boğa, Aslan, Akrep, Kova) bu dönemdeki sınavı daha çok kendileri, ilişkileri, kariyerleri ve aileleri ile ilgili olacaktır. Bu alanlarda bugüne kadar görmezden gelinen konular kaçınılmaz olarak karşılarına çıkabilir. Eğer bu alanlarla ilgili sabırla attıkları adımlar varsa bunun olumlu sonuçlarını da görebilirler.
Değişken burçlar (İkizler, Başak, Yay, Balık) iletişim, sağlık, sosyal beceriler, hukuk ve kendini geliştirme gibi alanlarda sınanacaklar. Yine kronik ihmalkarlıkların, ısrarla sonuçları düşünülmeden sarf edilen cümlelerin sebep olduğu sorunlarla uğraşmaları gerekebilir… ya da bu alanlarda sabır gösterip kendilerini geliştirmek için bazı çalışmalar yapanlar ödüllendirilecektir.
Anlaşılacağı üzere Aslan Yeni Ay’ı bireysel olarak da toplumsal olarak da ya uzun süreli ihmalkarlıkların sorunlarını önümüze sürecek ya da uzun soluklu, sabırla yerine getirilen görevlerimizin meyvesini yedirecek.
Olumlu sonuçların bile zorlukları aşarak geleceğini ayrıca hatırlatmak istiyorum.
Yeni Ay Ülkemizin haritasının finans alanında gerçekleşiyor ve zorlukları da varlıklar ve borçlanmalar alanında veriyor. Bunu yazmaya zaten gerek yok, durum ayan beyan ortada!
Genel olarak hepimiz özellikle önümüzdeki hafta gerginliklerden kendimizi uzak tutalım.

Yeni Ay’ın Jüpiter’e iyimser bir açıya gidiyor olması bu zor dönemi yine de kolay atlatabileceğimizi gösteriyor. Özellikle bireysel başarıların daha çok ön plana çıkacağı bir ay olacak.

Sevgiler
Yurda Hal 💋

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s