Zorlu Dönem! 02 -20 Ağustos 2022

Posted on

Bu videomda günlük etkilerin yanısıra içinde bulunduğumuz süreci de anlattım. Zor açılar hayatımıza giriş yaptı. Fakat yine de baş etme gücü veren kolay bazı etkiler de var arkadaşlar! Bu süreçte dikkatli olalım ve risk içeren adımlar atmayalım. Alınan riskler sadece ve sadece çok küçük bir azınlığa şanslı fırsatlar doğurabilir. Bu da tamamen bireysel haritanızla bağlantılı olabilir. Bu yüzden temkinli olup güvenli tarafta kalmaya çalışmayın. Paranızı riske atmayın.
Tüm bu zorlayıcı etkilere rağmen bir dilek saatimiz var! Bu dilek saatinde özellikle gelecekte sizi güvende, konforda ve huzurda hissettirecek temalar ne ise ona odaklanın. Finansal özgürlüğünüzü oluşturma becerinizi kullanmayı dileyin. 2 Ağustos sabah 10:30’da kendi usulünüz ne ise ona göre bir yöntemle dileyin! Kendi bolluğunuz ve bereketiniz için harekete geçme ve eylemde bulunmayı dileyin:)

Tüm detayları videomda dinleyebilirsiniz ⬇️⬇️⬇️

astroloji #astrolojidanışmanlığı #astrolojiegitimi #yurdahal #astroistanbul #aytaktikleri #aytakvimi #ay #astrology #dileklerimiz #mars #uranüs

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s