Kasım 2010 Koç ve yükselen Koç’lar

Posted on Updated on

Kasım 2010

Koç ve yükselen Koçlar:  Son zamanlarda hayat seni biraz zorluyor gerçekten. İlişkilerini test ediyor ve belki de seni ilişkilerini bitirmen için zorluyor olabilir. Sen hanesinde duran kişileri anlamak için her zaman olduğundan daha fazla çaba sarf etmek zorundasın. Her zaman sen dişli ve güçlüydün, fakat artık rakiplerin dayanıklı, inatçı ve kolay pes etmeyen türden. Çok sevdiğin rekabet duygusunu kenarda bırakmalısın, birkaç yıl. Bu özelliğini törpülemelisin. Aksi takdirde zorluklarla baş etmek zor olacaktır bu sıralar.

Bu uzun etkinin içinde, Kasım ayı ayrıca ilişkilerinde başka bir durumu daha sorgulayacaktır. Özellikle 06 Kasım’da gerçekleşecek olan Yeniay ile birlikte daha güçlü bir etki altında olacaksın. İlişkilerin ve maddi değerler devreye girecek. Eğer bir ilişkin varsa, ilişkin parasal konular üzerine mi oturuyor? Partnerinin sahip olduğu değerler günlük hayatında ne kadar önemli? Eğer fazlasıyla bağımlı bir yanın varsa? Bu ay biraz zor geçebilir senin için.

Ayrıca Kasım ayı geleceğin için hangi yatırımları yaptığın üzerinde düşünmen gereken bir dönemi anlatıyor. Kendine ne tür bir garanti sunabiliyorsun?

Ayrıca kredi kartı borçları ödemeler de bu ayın ana temalarından biri olacak. Ödemeler, borçlar bir şekilde hayatının içinde ön planda olacaklar.

21 Kasım’da gerçekleşecek olan Dolunay, parasal konuların ile ilgili neler yapabileceğine ışık tutacaktır. Yeni fikirlerle, yeni imkanlarla karşılaşabilirsin. Ayrıca sahip olduğun değerlere de ışık tutacaktır bu Dolunay, kendi kıymetini hem kendin hem de başkaları bilecektir bu dönemde.

Fakat tüm bunlara rağmen, bir tarafın dibine kadar depresyona girmek istiyor olsa bile, diğer tarafın içindeki o ateş umudunu asla yitirmiyor. Umudunun gücü bu dönemi kolaylıkla atlatmanı sağlıyor. Aslında beklentilerinin ne olduğunu biliyorsun ve yaşadığın geçici karamsarlığın bile beklentilerine hizmet ettiğinin içten içe farkındasın.

Özellikle Kasım’ın son 10 gününde kendini daha iyi hissedeceğini, hatta hayattan beklediklerini daha kolay ifade etme şansı bulabileceğini söyleyebilirim. Kasım’ın son 10 günü beklenmedik olumlu sürprizlerin, ev ve aile ile ilgili güzel gelişmelerin başladığı dönemin habercisi. Aynı güzel etki öğrenim, seyahat ve yabancılarla ilgili bağlantılar için de geçerlidir.

 

Sevgiler

Yurda Hal

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s