Kasım 2010 Boğa ve yükselen Boğa’lar

Posted on

Kasım 2010

Boğa ve yükselen Boğalar: Günlük hayatının ve iş hayatının önemli yapı taşlarını oluşturmakta olduğun bir dönemdesin. Zorlayıcı bir tempo içindesin belki, ancak bu sayede önündeki uzun yıllarda rahat edeceğin koşulların alt yapısını hazırlıyorsun. Bu yüzden zahmetlerinin karşılığını alacağın bir dönemde olduğunu söyleyebilirim.

Aynı zamanda uzun vadeli dönemde ihmal ettiğin, önemsemediğin sağlık problemlerini de gözden geçirmelisin. Böbrek, mesane, idrar yolları, kemik ve cilt ile ilgili bazı sorunların varsa, bunları özellikle şimdi ihmal etmemelisin. Buraya kadar saydıklarım uzun vadeli Satürn’ün etkisi ve neredeyse iki yıl daha hayatını etkileyecek.

Bununla birlikte ilişkiler Kasım ayında senin için her zamankinden daha önemli bir hal alıyor. Genel anlamda ilişki ve ortaklıkta paylaşım içinde olduğun kişiler, çok da her halini ortaya koyan insanlar değiller. Belki de bu gizemli yanları, onları senin için daha gizemli kılıyor. Bu ay senin için daha da anlaşılmaz sürprizlerle dolu olabilir. Yanlış anlama ortada kötü bir şey yok sadece gizem artıyor.

Ayrıca 06 Kasım’daki Yeniay ile birlikte uzun vadeli bir ilişkiye başlayabilir, evlilikle ilgili önemli kararlar alabilirsin. Belki de ortaklık alanında sana bazı gelişmeler bu Yeniay ile birlikte gelecektir.

Eğer evliysen ya da bir iş ortağın varsa, onunla bu dönemde parasal konularla ilgili kon2ularda daha dikkatli olmalısın. Zaten kendisi bu konularla yoğun uğraş verirken, onu biraz rahat bırakmak iyi olacaktır.

21 Kasım’da gerçekleşecek olan Dolunay gözleri üzerine çekecektir. Fakat çevrenin bu ilgisi kısa süreli olacağından, ön plana çıkarmak istediğin bazı konular varsa, Dolunay gününü hızla değerlendirmelisin.

Kasım’ın son 10 günü sosyal açıdan daha rahat ve faal olacağın günleri gösteriyor. Ayrıca bir süredir ihmal ettiğin sevgili arkadaşlarına da artık bolca zaman ayırabilirsin. Kısa yolculuklar, akraba, kardeş ve komşularla olan ilişkilerinde belirgin bir düzelme yaşayabilirsin.

Sevgiler

Yurdahal

 

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s