Kasım 2010 İkizler ve yükselen İkizler

Posted on

Kasım 2010

İkizler ve yükselen İkizler: Aşk, çocuklar, hayattan zevk almak, hatta sevdiğin konulara zaman ayırmak bir süredir seni sıkıntıya sokan konular. Daha da sürecek gibi. Yine de bu alanlarda yaşadığın zorluklar senin hayatı alt üst etmeye yetmiyor. Belki de önümüzdeki bir iki yıl, gerçekten de senin önemsediğin bir aşkla karşılaşmana ya da çok sevdiğin bırakmak istemedin bir uğraşla tanışmana sebep olacak.

Kasım ayı ise senin için yoğun bir dönem. Günlük koşuşturmaların, iş hayatının yoğunluğu artabilir. Halletmen gereken işleri her zamankinden daha çabuk ve iyimser bir ruh hali ile bitirebilirsin. Sağlığına dikkat etmelisin çünkü kendini zorlayabilecek bir ruh halindesin. Hatta kadere meydan okumak da isteyebilirsin.

06 Kasım’daki Yeniay İş hayatın, günlük yaşantın ve sağlığın ile ilgili konulara yeni başlangıçlar yapma fırsatını sunuyor. Belki de yeni bir iş başvurusu yapabilir, ya da yeni bir iş teklifi alabilirsin. Eğer işlerinde zorlanıyorsan yeni bir yardımcı talep edebilirsin evrendenJ

21Kasım’da gerçekleşecek olan Dolunay, hayatının gizli perdeli kısmını açığa çıkaracaktır. Gizli işlerin bir anda ortaya çıkabilir, dikkatli olmalısın.

Kasım’ın son on günü kariyerinle ilgili olumlu gelişmelerin başlayacağı dönemin habercisi. Ayrıca çevrenin sana olan ilgisi de artacaktır. Hatta yaptığın işlerden daha da bir övgüyle bahsedilebilirler. Yaptıkların dikkat çekecek ve ne yaptığına dikkat edersen, bu durum sana yarar sağlayacaktır.

Sevgiler

Yurda Hal

 

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s