Kasım 2010 Yengeç ve yükselen Yengeç’ler

Posted on Updated on

Kasım 2010

Yengeç ve yükselen Yengeç: Ailenle ilgili yaşadığın zorluklar, hayatında köklü değişikliklerin zamanının geldiğini gösteriyor. Senin için ev ve aile huzuru çok önemli, ancak bir süredir o çok sevdiğin huzuru bulmakta zorlanıyorsun. Önümüzdeki bir iki yıl ev, yuva, aile ve ebeveyn kavramları ile uğraşman, hayatının bu alanına bir düzen getirmen gerekecek.

Kasım ayı özellikle aşk ve çocuk konularını gündeme getirecek. Çocuğun varsa onunla ilgilenmelisin, sevgilin varsa sevgilinle ilgilenmelisin. Her ikisi de yoksa bu ay bu konularla ilgili bazı gelişmeler söz konusu olabilir.

06 Kasım’da gerçekleşecek olan Yeniay Aşk ve çocuklar konusu ile ilgili yenilikleri hayatına sokabilir. Ayrıca kendine seni mutlu edecek bir uğraş bulman da söz konusu. Eğer ailen ya da ebeveynlerin ile ilgili para bir para konusu gündemdeyse, bu alanda yeni gelişmeler yaşayabilirsin.

21 Kasımdaki Dolunay ise kesinlikle sosyal anlamda aktif olmanı sağlayacaktır. Bir işin varsa ve kazancın ile ilgili bir sorunun varsa, bunu bu Dolunay’da gündeme getirirsen, yetkili kişilerin ilgisini çekebilirsin. Önemli bulduğun kişiler sana destek verebilir.

Kasımın son on günü öğrenim, yolculuk, yabancı dil öğrenme gibi konularda seni şevklendirecek bir enerjinin başladığı dönem. Eğer bu konularla ilgili bir girişimde bulunmak istiyorsan şimdi tam zamanı. Ayrıca evliysen ve eşinin akrabaları ile bir takım sorunlar yaşıyorsan, bu sorunlarda bu dönemle birlikte ortadan kalkabilirler.

Sevgiler

Yurda Hal

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s