Kasım 2010 Aslan ve yükselen Aslan’lar

Posted on Updated on

Kasım 2010

Aslan ve yükselen Aslan: Yakın çevrenle olan ilişkilerin nedense yazın başından bu yana biraz daha ketum hatta sıkıntılı olabilir. Belki de yakın çevrenle olan iletişimini biraz kesmek istiyor olabilirsin. Onların sana sorumluluk yüklemeleri de olası. Geçen sene yaşadığın hareketlilik daha farklı bir alana kaymış durumda. Zorunlu seyahatler yapmak zorunda kalabilirsin. Ayrıca kardeşlerin için hayat biraz daha zor gibi bu aralar. Bu durum daha bir iki yıl sürecek gibi.

Kasım ayı evine ailene önem vermen, onlarla ilgilenmen bir dönem gibi görünüyor. Evinde biraz daha fazla vakit geçirmeli, kendi içine dönmelisin. Dinlenme zamanı olacak bu ay biraz.

06 Kasım’daki Yeniay sana ev, yuva ve aile konuları ile ilgili bazı değişimlerin olacağını, bu alanda yeni girişimlere girebileceğini gösteriyor. Hatta ev ile ilgili harcamalar da yapabilirsin.

21 Kasım’daki Dolunay kariyerinle ilgili bazı girişimlerinin fark edileceğini gösteriyor. Belki de yaptığın çalışmalarının meyvesini alacaksın şimdi. Her davranışın göz önünde ona göre.

Kasım son on günü ise gelecek kaygılarını hafifletecek bir dönemin habercisi. Eğer bir takım borçların varsa, bunlarla ilgili olumlu haberler alabilirsin. Eğer bir sağlık, emeklilik ya da hayat sigortası yaptırmak istiyorsan bunun için de uygun dönem. Birlikte yaşadığın kişilerden ya da ortaklarından ekonomik desteğin artacağı bir dönem de olabilir bu. Hayat enerjinin Kasım’ın son on gününden itibaren artacaktır.

Sevgiler

Yurda Hal

 

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s