Kasım 2010 Başak ve yükselen Başak’lar

Posted on

 

Kasım 2010

Başak ve yükselen Başak: Para konuları son zamanlarda senin ana teman aslında. Para nasıl kazanılır, ekonomik durum nasıl düzeltilir, bunları öğreniyorsun. Bu alandaki eğitimin daha birkaç yıl sürecek gibi. Tutumlu olmayı öğreniyorsun.

Bununla birlikte Kasım ayında dikkatini daha çok yakın çevrene vermen gerekecek. Eğer eğitim öğrenim sürecindeysen, bu alana iyice ağırlık vermelisin. Akraba ve kardeşlerle olan ilişkileriniz daha bir hareketlenecek. Kısa seyahatler, bolca yazmak ve okumak Kasım’ın önemli konuları arasında.

06Kasım’daki Yeniay özellikle kardeşlerinle olan ilişkilerinde yeni bir takım şartların oluşmasına sebep olacak. Ayrıca kendini çok hareketli ve zihinsel olarak aktif hissedeceksin. İfadelerin, yazdıkların konuştukların daha fazla ön plana çıkacak.

21 Kasım’daki Dolunay ise hayata bakış açının biraz daha genişleyeceğini gösteriyor. Belki de ihtiyaç duyduğun ruhsal öğretmeninle tanışırsın ya da sana uygun olan ruhsal gelişim yolu önüne çıkar. Hayata daha olumlu bakacaksın Dolunay’la birlikte.

Kasım’ın son on günü ikili ilişkilerinde olumlu etkilerin başladığı sürecin başlangıcı. Eğer ilişkilerinde bazı problemler yaşıyorsan, artık onları düzeltecek fırsatlara sahip olabilirsin.

Ayrıca bu dönem insanların sana bir adım daha fazla yaklaşacakları bir dönemin habercisi.

Sevgiler

Yurda Hal

 

Kasım 2010 Başak ve yükselen Başak’lar’ için 2 yanıt

  bulgaristan eğitim said:
  31/10/2010, 21:48

  TeşekkürLer…

  bulgaristan üniversiteleri said:
  01/11/2010, 17:54

  Teşekürler güzel paylaşım

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s