Kasım 2010 Terazi ve yükselen Terazi’ler

Posted on Updated on

Kasım 2010

Terazi ve yükselen Terazi: Senin uzun süreliğine içine girdiğin dönemin zorluklarından bahsettim epeyce. Bunları linkini verdiğim yazıda geniş geniş bulabilirsin https://astroistanbul.com/2010/09/15/terazi-ve-yukselen-terazi%E2%80%99ler-icin-ozel-saturn-yazisi/.

Gelelim Kasım ayına, 06 Kasım’da gerçekleşecek olan Yeniay para ve finans konularını hayatında ön plana çıkaracak. hangi alanlara yatırım yapman gerekeceğini gözden geçirmek isteyecek, paranı nasıl kullandığını kontrol etmek isteyeceksin. Şimdi bütçe hesabı yapma zamanı diyebilirim. Aslında her zaman bu alanda nasıl davranman gerektiğini bilen bir insansın, işte bu bilen yanın bütçesini her sene bu dönemlerde gözden geçiriyor aslında.

21 Kasım’da gerçekleşecek Dolunay ise para konularının geleceğini garantiye bölümüyle alakalı. Terazi burcu asla geleceğini düşünmeden hareket etmez, her zaman yaşlılığını, emekliliğini garantiye almak ister. Bu Dolunay bu tür konuları, borçlarla kredilerle ilgili konuları (ki Terazi borç ile de çok bağlantısı olan bir burç değildir) ön plana çıkaracaktır. Bazı değerli fırsatlar yakalayabilirsin.

Kasım’ın son on gününde ise iş ortamında, günlük hayatında kendini verimli ve huzurlu hissedeceksin. Belki de iyi bir iş fırsatı ile karşılaşabilirsin. Kasım’ın son haftası iş başvurusunda bulunmak çok uygun olacaktır. Ayrıca sağlık alanında da olumlu gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgiler

Yurda Hal

Kasım 2010 Terazi ve yükselen Terazi’ler” için bir yanıt

    aliye özlü said:
    29/10/2010, 18:33

    doğrudur size katılıyorum,

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s