Kasım 2010 Akrep ve yükselen Akrep

Posted on

Kasım 2010

Akrep ve yükselen Akrep:  Değişim dönüşüm sürecinin başlangıç dönemindesin. Sen,  yaklaşık olarak 2 yıl sonra, artık başka bir sen olacaksın. Hayatından beklentilerin farklı olacak ve yeni sorumluluklarla tanışacaksın. Yeniliklerle tanışmak demek, çoğalmak genişlemek demektir. Fakat hayat, biz çoğalıp genişlemeden önce, büzülüp daralmamızı ister, fazlalıklarımızdan kurtulmamızı ister. Biz fazlalıklarımızın ne olduğunu bilemeyiz. Satürn 12 evden geçerken öğreniriz  hayatımızdaki fazlalıkları. İşte sen ileride yeniliklere genişleyebilmek için, arınıyorsun şimdi.

06 Kasım’daki Yeniay dikkatini kendine çevirmene sebep olacak. Sadece sen değil, çevren, arkadaşların da sana odaklanacaklar. Davranışların, yaptıkların önem kazanacak. Bu aralar yapacağın önemli girişimler, her zamankinden daha fazla yararına olacaktır. İkili ilişkilerde avantajlı bir dönemdesin, hatta yeni bir ilişkiye de başlayabilirsin.

21 Kasım’daki Dolunay ise ilişkiler ve ortaklıklar alanına dikkat çekiyor. Partnerin, ortağın önemli olacak bir süreliğine. Ayrıca karşına oturan kişileri ikna etme gücüne sahip olacaksın. Önemli görüşmelerini Dolunay ve sonrasındaki günlerde gerçekleştirebilirsin.

Kasım ayının son on günü aşk ve çocuklar ile ilgili konularda yaşayacağın olumlu dönemin habercisi. Ayrıca kendi sevdiğin konulara daha fazla vakit ayırıp hayattan daha fazla zevk alabilirsin.

Sevgiler

Yurda Hal

 

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s