Kasım 2010 Yay ve Yükselen Yay

Posted on

Kasım 2010

Yay ve yükselen Yay: Arkadaşlıkların sınanıyor son zamanlarda. Bu daha uzun zaman böyle sürecek. Birbirinizle alış verişini bitirdiğin arkadaşlarınla bağın artık yavaş yavaş kopacak. Bir helalleşme dönemi gibi bir şey bu. Sosyal olmayı seviyorsun normalde, fakat nedense artık biraz daha içine kapanmış, biraz daha kendine dönmüş durumdasın. Şen kahkahalar yerine, ciddi ortamları tercih ediyorsun. Az ve öz ruhunun derinlerine hitap eden, büyümeni sağlayan ciddi ortamlar…

06 Kasım’da gerçekleşecek olan Yeniay senin için bir temizlik, bir sorgulama dönemi. Hayatından neler gitmeli, neler artık vadesini doldurdu ve kimlerle vedalaşmalı. Belki de tüm bunların bir listesini çıkarmalısın şimdi. Bu listeyi, içsel bir çalışma yaparak çıkarmak en doğrusu olacaktır. Bir sonra ki Yeniay da kendini yenilemelisin ve bunun için şimdi kendine alan açmalısın. Ayrıca bu dönem senin karşılık beklemeden verme zamanın. Beklentisiz hayır yapma zamanın.

21 Kasım’daki Dolunay günlük hayatına, sağlığına ve iş ortamına dikkat çekiyor. Yoğun çalışacaksın ve bununla birlikte günlük rutin işlerini de bir düzene koyacaksın şimdi. Sağlığını ihmal etme, hatta seni rahatsız eden sağlık problemin varsa, şimdi gerçek sebepleri gün yüzüne çıkabilir.

Kasım’ın son on günü, önümüzdeki günlerde yaşayacağın iç huzurun habercisi. Sadece iç huzurun değil, aynı zamanda evinde yuvanda, ailende yaşayacağın huzurun habercisi. Eğer yuvan ile ilgili bazı değişiklikler yapmak istiyorsan ya da evliliğe doğru bir adım atmak istiyorsan doğru zaman bu tarihlebirlikte başlıyor.

Sevgiler

Yurda Hal

 

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s