Kasım 2010 Oğlak ve yükselen Oğlak

Posted on

Kasım 2010

Oğlak ve yükselen Oğlak: Bir süredir işin, kariyerin, geleceğin hatta toplum içinde oluşturacağın yerin için çalışmak zorundasın. Bu çalışmaların sana muhakkak ki artı olarak geri dönecek ve başarı yolunda sağlam adımlarla ilerlemeni sağlayacak. Senin için önümüzdeki birkaç yıl çalışma zamanı, şimdi çalışırsan, karşılığını alırsın.

06 Kasım’da gerçekleşecek olan Yeniay yeni arkadaşlıklar kurmana fırsat verebilir. Kalabalık ortamlarda vakit geçirmek sana keyif verecektir. Belki de bazı arkadaşlarınla daha derin bir dostluğun temellerini atabilirsin. Ayrıca çalışıyorsan, işinden elde ettiğin kazancınla ilgili bazı artışlar olabilir. Zam almana etkili görüşmeler yapabilirsin.

21 Kasım’da gerçekleşecek olan Dolunay aşk ve çocuklarla ilgili konulara dikkatini çekecek. Sevdiğin kişi ile güzel zaman geçirebilirsin. Ayrıca sevdiğin, sana haz veren, hayattan zevk almanı sağlayan konularla ilgilenmek isteyeceksin.

Kasım’ın son 10 günü yakın çevrenle, akrabalarınla, kardeşlerinle ve komşularınla olan ilişkilerinin ılımlı bir havaya gireceğini gösteriyor. Kasım’ın son on günü seni etkisi altına alacak olan bu atmosfer, uzun süre seninle birlikte olacak.

Sevgiler

Yurda Hal

 

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s