Kasım 2010 Kova ve yükselen Kova

Posted on

Kasım 2010

Kova ve yükselen Kova: Bir yandan inançlarını sorguluyor, bir yandan da ciddi öğretilere, felsefelere merak salıyorsun. Hayatı her zamankinden daha ciddi sorguluyor olabilirsin aslında. Bu ruh halin uzun zaman daha seninle birlikte olacaktır. Belki de yeni bir öğrenime başlamak istiyorsun.

06 Kasım’da gerçekleşecek olan Yeniay sana kariyerinle, geleceğinle ilgili yeni kapılar açıyor. Eğer seni daha yukarıya taşıyacak bir kariyer adımı atmak istiyorsan, bu Yeniay sana bazı fırsatlar sunacaktır. Ayrıca bu Yeniay senin çevren tarafından fark edilmen için gerekli ilk adımları atmana da yardımcı olacaktır.

21 Kasım’daki Dolunay ile birlikte dikkatin ev hayatına, ailene, evine hatta ebeveynlerine yönelecek. Bu alanla ilgilenmek isteyeceksin. Belki de evinde sevdiğin dostlarını ağırlamak ya da evinde bazı yenilemeler yapmak isteyebilirsin. Ailenle daha fazla vakit geçirmek hoşuna gidebilir.

Kasım’ın son 10 gününde ekonomik olarak fırsatlar elde edeceksin. Bu fırsatlar uzunca bir süre sana eşlik edecek olan olumlu dönemin habercisidir. Finansal yatırım yapmak, kazancını artırmak için olanaklar aramak için doğru zamandasın.

Sevgiler

Yurda Hal

 

 

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s