Kasım 2010 Balık ve yükselen Balık

Posted on

Kasım 2010

Balık ve yükselen Balık: Bir süredir zorlanıyorsun. Beklenmedik, ani değişiklikler hayatına giriyor. Önem verdiğin insanlar, bağlandığın koşullar hayatından aniden çıkabiliyorlar. Geleceğini garanti edecek koşulları sağlamakta zorlandığını düşünüyorsun zaman, zaman. Fakat bu uzun süreli dönem seni güçlendirecek ve finansal kaygılarını ortadan kaldıracak fırsatları sağlayacaktır.

06 Kasım’da gerçekleşecek olan Yeniay hayata olan inancını artıracak, hatta hayata iyimser bakmanı sağlayacaktır. Eğer seni geliştireceğini düşündüğün herhangi bir kursa ya da eğitime başlamak istiyorsan, Yeniay senin için iyi bir başlangıç olacaktır. Ayrıca yolculuk ya da seyahat için uygun şartları da yaratacaktır. Hayata bakış açın genişleyecek, ufkun açılacaktır.

21 Kasım’daki Dolunay yakın çevrenle olan ilişkilerine dikkat çekiyor. Eğer dargın olduğun dostların ya da akrabaların varsa, bu Dolunay’ın hemen ardından barışmak için uygun koşulları bulabilirsin. Kendini iyi ifade edebileceğin, genelde kaygan zeminde olan düşüncelerinin, sabitlendiği bir dönemdesin.

Kasım’ın son on gününden itibaren kendini iyi hissedeceksin. Olumlu havan ikili ilişkilerine de olumlu yansıyacak. Ortak bir iş yapıyorsan, ortaklıktan yana da şanslı olduğunu söyleyebilirim. Belki de bir evliliğe doğru yol alıyorsun ya da ciddi bir ilişkiye başlıyor olabilirsin. Bu arada kilo almaya da elverişli uzun bir sürece girdiğini unutmaJ

Sevgiler

Yurda Hal

 

Kasım 2010 Balık ve yükselen Balık” için bir yanıt

    Esra Aylin YILMAZ said:
    02/11/2010, 00:30

    Merhaba
    Sizi devamlı takip ediyorum.Nümerolojiye inanıyorum.Gezegenlerin insanlar üzerinde etkileri olduğunu düşünüyorum.Hiç fal bakmam ve de baktırmam.Değerlendirmelerinizi çok isabetli buluyorum.Ay taktikleri bence çok başarılıydı ama siteniz daha başarılı olacak gibi görünüyor.Tebrikler ve başarılar.Sevgi ve saygılar…

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s